متا تگ کلمات کلیدی و موتور های جستجو, Oh My

[ad_1]

آیا شما اجتناب از که گام مهم انتظار تا زمانی که همه چیز درست است ؟ انجام تمام تحقیقات خود را به مطمئن شوید که شما نمی “آن را” اشتباه است ؟ خوب خود را به تنهایی نیست. بسیاری از مردمی که می تواند ساخت تن از پول آنلاین از دست رفته خود را به دلیل اینترنت-ترس. شرکت هایی که می دانم آنچه انجام می دهند هزینه یک دست و پا برای تولید یک وب سایت موثر است. اما با تمام این میلیون ها نفر از جستجوهای رفتن در هر دقیقه وجود دارد باید اتاق را برای ما!

وجود دارد.

اول از همه شما نیاز به یک نام دامنه از یک شرکت میزبانی وب و کمی آشنایی با HTML (Hyper Text Markup Language.) ثبت نام دامنه و میزبانی وب حساب بسیار مقرون به صرفه خدمات ارائه شده توسط بسیاری از شرکت ها و همه آنها بسیار مشابه در آنچه آنها ارائه دهد. هنگامی که شما یک نام دامنه ثبت شده و یک حساب میزبانی وب شما قادر خواهید بود برای آپلود تصاویر خود را و صفحات به اینترنت.

وب سایت خود را که متشکل از صفحات و تصاویر و فایل های دیگر است که باید خواندن برای مرورگرهای اینترنتی مانند Internet Explorer, Firefox, Safari, Google Chrome, و غیره. بیشترین صفحات را می توان ایجاد شده در notepad و ذخیره شده با اچ تی ام ال (.html) فرمت. کدهای HTML برای صفحه طرح فراتر از محدوده این مقاله است اما من به بحث در مورد چند متا تگ ها که هر سایت نیاز: برچسب عنوان کلمات کلیدی و برچسب و تگ توضیحات. علاوه بر این, شما نیاز به کلید واژه غنی از صفحات با محتوای مربوط به خود را عنوان و کلمات کلیدی و برچسب ها.

همچنین شما می توانید به نگه داشتن لینک در تمام صفحات خود را به همه صفحات دیگر. این اجازه می دهد تا موتورهای جستجو برای پیدا کردن همه صفحات را در سایت خود. من به شدت توصیه می شود با قرار دادن عنوان در داخل کد خود لینک کلیک کنید. این باید به عنوان صفحه آن منجر به حمایت و اهمیت هر دو صفحات صفحه با لینک و صفحه مربوط به.

سایت شما مجموعه ای از اطلاعات است. آن را مانند یک کتاب الکترونیکی کتاب دیجیتال. هر کتاب دارای یک عنوان است. اما هنگامی که در داخل هر فصل است که به عنوان به عنوان به خوبی. جدول از محتویات مثل منو. وب سایت شما نیاز به یک منو های تعاملی که لینک به صفحات با کلمات کلیدی و توضیحات برای هر صفحه. این چیزی است که موتورهای جستجو دوست دارم و بیشتر آنها عشق خود را به سایت خود را بالاتر صفحه رتبه بندی خواهد شد. آنها می خواهند به توصیه های سازمان یافته خوب ایندکس اطلاعات و محتوای مربوطه در هر صفحه. این است که احتمالا مهم ترین بخش از ساخت سایت خود را “موتور جستجو دوستانه است. شما باید به بازی به عنوان هر صفحه را در سایت خود را به شرح صفحه (تگ توضیحات) و کلمات کلیدی استفاده شده در این صفحه (و کلمات کلیدی و برچسب.) نمی تواند تحت الشعاع آن است که بسیار کمتر گیج کننده تر از شما فکر می کنم.

هنگامی که سایت شما ایندکس شده در موتور جستجوی پایگاه داده شما می خواهید برای افزایش رتبه صفحه خود را. قدرتمند ترین راه برای افزایش رتبه صفحه شما در نتایج موتورهای جستجو است که با ارزش لینک های ورودی. این لینک از وب سایت های دیگر برای شما بسیار مهم هستند. بالاتر رتبه بندی وب سایت های با ارزش تر لینک خواهد بود. منظورم این است که اگر شما خواندن یک کتاب خوب و این در مورد یک گریز به تعطیلات نمی خواهد شما شروع به برنامه ریزی که تعطیلات به عنوان به زودی به عنوان شما با قرار دادن کتاب ، آیا می دانید که چگونه بسیاری از مردم خرید یک کتاب به دلیل اپرا قرار می دهد و آن را در کتاب خود لیست ؟ اگر مهم به خوبی پذیرفته وب سایت لینک به سایت شما در موتورهای جستجو به اعتقاد سایت شما باید قابل توجه است.

انتخاب کلمه کلیدی است که بخش مهمی از بازاریابی آنلاین خود را برنامه ریزی. هنگامی که شما برای اولین بار شروع انتظار نداریم که ذکر شده بالا در نتایج جستجو برای عباراتی که در حال رقابت بیش به شدت. به طور کلی کلماتی مانند “خودرو” یا “ارزان” خواهد شد که میلیون ها نفر از نتایج ظاهر می شود قبل از اینکه سایت خود را بدون در نظر گرفتن چگونه به خوبی صفحه خود را سازمان یافته است. مناقصه و یا پرداخت برای این نوع از کلمات کلیدی ممکن است یک راه بهتر برای رسیدن به بالای لیست (در حمایت و یا نتایج جستجو پرداخت.)

به طوری که تقریبا به طور خلاصه آن است. شما نیاز به یک نام دامنه یک حساب میزبانی وب و چیزی برای نوشتن در مورد. فکر می کنم در مورد آنچه که مردم در حال جستجو برای که شما می توانید آنها را با. استفاده از کلید واژه ابزار برای پیدا کردن بسیار جستجو کرد اما کم رقابت عبارات جستجو مربوط به مطالب خود را. استفاده از این عبارات در صفحات خود پررنگ آنها و استفاده از آنها را در خود متا (عنوان کلمات کلیدی و توضیحات) برچسب ها و نام ها و عناوین از لینک های خود را. و سپس پیدا کردن شرکت های دیگر در صنعت خود را و یا وب سایت های مربوط به موضوع خود را و تماس با آنها در مورد لینک دادن به یک دیگر. و فراموش نکنید که خوب قدیمی از مد افتاده کلمه از دهان. ترافیک نه تنها اثر مورد نظر اما در واقع افزایش ارزش صفحه خود را و موقعیت خود را در نتایج موتورهای جستجو.

فعال باشید. موفق باشید!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید