مبتدی SEO Checklist

[ad_1]

هر وب مستر نگران است به آنچه به عنوان تکنیک های SEO باید به دنبال به دست آوردن حداکثر رتبه بندی موتور جستجو و قرار گرفتن در معرض. آیا آن را نمی تواند به خوبی به بتن چک لیست از اقلام از جمله? در زیر تلاش من برای ایجاد یک سیستم جامع و ساده تکنیک های SEO که با زمان را تضمین رتبه بندی بالا برای سایت شما.

1. را انتخاب کنید از یک لیست از واقع بینانه کلمات کلیدی

اول, اجازه دهید من توضیح دهید که چگونه به انتخاب کلمه کلیدی فرایند کار می کند. ابزار من به شدت توصیه با استفاده از یک ابزار انتخاب کلمه کلیدی از اورتور از ویژگی های قابل توجه است که توانایی برای دیدن کلمات کلیدی و یا عبارت کلمه کلیدی است که محبوب ترین و آوردن بیشترین تعداد بازدید کنندگان. هنگام انتخاب کلمات کلیدی خود را نگه دارید موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • بسیار رتبه کلمات کلیدی در حال حاضر گرفته شده

جستجو برای SEO به عنوان یک کلمه کلیدی بازده 74002 به عنوان یک برآورد تعداد دفعاتی که کلمه کلیدی SEO جستجو بود در ماه گذشته. شرکت در جستجوگرها دوم با 14271. گوگل SEO بازده 30,000,000 آدرس ها با سئو چت و سئو امروز رتبه اول و دوم. شما می توانید تصور کنید که تعدادی از گوگل معارفه این دو سایت دریافت کنید!

  • هدف کم-متوسط ترافیک کلمات کلیدی

انجام همان اورتور تجزیه و تحلیل لینک, من می توانید ببینید که در پایین لیست کلمات کلیدی مانند وب سایت seo و وب seo با 562 و 536 جستجوهای احترام. این به من می گوید که این کلمات کلیدی هستند و در عین حال رقابتی و آن را حس برای بهینه سازی آنها.

همانطور که می بینید کمتر رقابتی کلمات کلیدی پتانسیل بیشتری از آوردن ترافیک بیشتر. بنابراین باید هوشمند در مورد چیدن کلمات کلیدی خود را برای جلوگیری از شدت رقابتی آنهایی اما همچنین حل و فصل نیست برای پایین سنگ.

  • خاص در هنگام انتخاب کلمات کلیدی

اگر امکان, انتخاب کلمات کلیدی است که خاص به سایت شما. به عنوان مثال را انتخاب کنید هونولولو شرکت در جستجوگرها به عنوان یک عبارت کلیدی به جای شرکت در جستجوگرها. این تا حد زیادی محدود کردن سایت خود را با تمرکز و به کمک یک موتور جستجو بالاتر ارتباط.

2. ترکیب کلمات کلیدی خود را در تگ عنوان

موتورهای جستجو محل اهمیت بالا در آنچه شما باید در عنوان و برچسب ها. در واقع این خیلی مهم است که گوگل در لیست نتایج جستجوی تگ عنوان. شما می توانید جستجوی خود را صف پررنگ در هر یک از آیتم. این بسیار مهم است که هر صفحه را در سایت خود شامل یک عنوان, هر عنوان شامل یک کلمه کلیدی و یا عبارت کلید واژهو مطالب خود را منطبق بر ایده خود را به عنوان. بیشتر در گذشته به دنبال.

3. بهینه سازی مطالب خود را برای کلمات کلیدی انتخاب شده

محتوا پادشاه است در شبکه و گوگل به خود می بالد برای آوردن شما به نتایج مربوطه. بنابراین در اینجا یک لیست از باید انجام محتوا و تکنیک های بهینه سازی.

  • محل کلمات کلیدی در H1, H2,… برچسب ها

این مهم بعدی مورد موتورهای جستجو خواهم به زیرچشمی نگاه کردن در خود را پس از تگ عنوان. بدیهی است که تمام عناوین باید محصور شده با تگ های H1 و تمام زیر هدر توسط برچسب H2. وضعیت ایده آل این است که کلمات کلیدی خود را در تگ عنوان مطابقت با کسانی که در H1 یا H2 برچسب ها. H3, H4, و غیره نیز مرتبط, اما آنها به شدت تاکید کرد که خود را پایین تر-شماره برادران.

  • استفاده از کلمات کلیدی در متن لنگر خود را

زمانی که لینک دادن به صفحه های مختلف با استفاده از یک عبارت با کلمات کلیدی خود را به عنوان لنگر متن لینک. برای بهترین نتایج, من به شدت توصیه با استفاده از کلمات کلیدی که در عنوان و برچسب ها هدر صفحه شما با لینک دادن به.

  • جدا کردن کلمات کلیدی خود را از بقیه محتوا

یک روش عالی برای نگه داشتن در ذهن است که به کلمات کلیدی پررنگ و/یا آنها را در فونت بزرگتر و/یا حتی رنگ های مختلف. شاید استخدام, هر سه با هم. فکر می کنم چگونه شما می توانید انجام دهید که خود را با سربرگ برچسب ها.

  • حرکت بیشتر کلمات کلیدی مهم نسبت به بالای صفحه

گوگل عاشق این یکی. از آنجا که اکثر نقاط از یک سایت واقع در بالای این می گوید موتورهای جستجو که وب سایت شما در واقع در مورد ایده های پشت کلمات کلیدی و نمی دادن. با استفاده از این روش همراه با یکی از سمت راست قبل خواهد بود بسیار قدرتمند SEO حرکت در بخشی خود را.

  • Interlink صفحات مانند دیوانه

نه تنها این روش اجازه می دهد تا روبات موتور جستجو به صفحه اول سایت خود به درستی آن را نیز به کمک به شما ارتباط. فراموش نکنید که برای نگه داشتن لنگر متن و کلمات کلیدی را در ذهن زمانی که انجام این کار.

4. ایجاد یک robots.txt فایل

روبات مانند Googlebot آمده را به صفحه خود و اولین چیزی که آنها به دنبال یک robots.txt فایل که شامل یک لیست از دستورالعمل حذف. Robots.txt باید واقع در دایرکتوری ریشه سایت خود و با استفاده از آن شما می توانید مشخص کنید که صفحات شما می خواهید نمایه آنهایی که شما لازم نیست که روبات شما می خواهید نمایه سازی مطالب خود را آنهایی که شما لازم نیست. لیست در می رود. در این مقاله من خواهد شد فرض کنیم که هدف شما این است که همه رباتها شاخص تمام صفحات خود را. باز که دفترچه یادداشت و شروع به نوشتن برخی از کد.

</p> <div style="text-align: center"><i>User-agent: *</p> <p><xmp>قائل نشدن:

این تکه کد اجازه می دهد تا همه رباتها به شاخص کل سایت خود را. اگر شما می خواهید برای تحت کنترل گرفتن کامل robots.txt من به شدت توصیه به خواندن مجموعه ای کامل از دستورالعمل در SearchEngine جهان است.

اگر شما احساس نمی مانند نوشتن robots.txt فایل شما می توانید زیر استفاده کنید متا تگ:

این روبات می گوید به دنبال لینک از این صفحه به صفحات بیشتر.

5. ایجاد یک نقشه سایت

نقشه بزرگ برای اجازه دادن به موتورهای جستجو می دانید که به کجا نگاه برای صفحات جدید. شما باید مطمئن شوید که هر صفحه قابل دسترسی است از طریق لینک در سایت خود و شما هیچ مشکلات نمایه شدن توسط روبات. به یاد داشته باشید که محتوای مواد غذایی برای روبات و آنها بسیار گرسنه است. اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر شما باید با استفاده از Google Sitemaps برنامه [https://www.google.com/webmasters/sitemaps/login] که در آن شما به صورت دستی بگویید Googlebot که صفحات indexable و چگونه اغلب آنها در حال به روز رسانی که من به ارمغان می آورد به نقطه بعدی

6. مطالب خود را نگه دارید تازه در همه زمان ها

شما نمی خواهد نمایه اگر موتورهای جستجو جلوگیری از بازدید شما و شما نمی خواهد رتبه بسیار اگر شما متوقف شدن نمایه شده است. گوگل و دیگر موتورهای جستجو عشق, مطالب تازه. این بخشی از دلیل که چرا برخی وبلاگ ها outperforming عمده و وب سایت. نگه داشتن محتوای تازه می تواند به عنوان آسان که شامل سرفصل های RSS در صفحات خود و یا به عنوان زمان مصرف به عنوان اضافه کردن وبلاگ به وب سایت شرکت.

7. به دست آوردن بک لینک مربوطه

برای به دست آوردن اهمیت شما نیاز مهم سایت به لینک به شما. از درشت به آن انجام می شود شما باید به اندازه کافی مفید برای بدست آوردن backlink. در هر صورت .gov یا .edu بک لینک ها برنده تمام پولها. گوگل افزایش شما تا رتبه بندی در یک ماده از روز بسته به اینکه چگونه اغلب Googlebot خزد سایت خود ، وجود دارد چند black-hat SEO تکنیک های برای به دست آوردن .gov و .edu backlinks اما من نمی خواهد به آنها را در اینجا. این است که صرفا white-hat SEO. اگر شما علاقه مند هستند هر چند شوت به من ایمیل من و من بهترین من انجام به آموزش شما.

به هر حال سعی کنید سایت خود را در تو رفتگی در دیوار به لینک به شما. آنها باید بهینه سازی برای کلمات کلیدی مشابه به عنوان به خودتان لینک باید متن لنگر است که شامل کلمات کلیدی سایت.

8. مسن تر و عاقلانه تر

گوگل به طور طبیعی در رتبه مسن صفحات بالاتر از رقبای جوانتر خود را. استدلال پشت این موضوع کاملا واضح است من فکر می کنم. وجود دارد روش های مانند خرید یک نام دامنه, اما من نمی توصیه به صرف پول خود را در آن. گوگل زمان الگوریتم همچنین مانیتور تعداد دفعات نام دامنه اتحادش را تغییر صاحبان و شامل است که به تعیین رتبه. بهترین توصیه من این است

9. صبور باشید

وقتی که می آید به گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر صبر کلید است. عواملی مانند گودال ماسهبازی برخی از بخشی از مدیران سایت’ ناراحتی. این همه boils پایین به تعیین چگونه اعتماد به سایت خود است. لینک دهنده نقش عمده ای بازی. در این مورد شما ممکن است به دست آوردن یک پیوند از یک و رتبه سایت و پرواز تا رتبه بندی در حالی که ده ها بک لینک از پایین رتبه دات کام را به سختی تکان دادن انگشتان خود را.

مهمتر از همه به یاد داشته باشید, آن طول می کشد زمان برای گوگل به صفحه اول وب. میلیاردها سایت روزانه به روز شده و همه آنها باید خزید. چند لینک های ورودی می تواند کوتاه صبر کنید مدت زیادی است که باید هدف خود را برای چند ماه آینده در حالی که شما صبر. در حال حاضر به نقطه نهایی.

10. تقلب نمی رباتها

شما خیلی سخت کار کرده و در ایجاد محتوای خود را بهینه سازی صفحات, تحقیق در مورد کلمات کلیدی و خواندن تکنیک های SEO. همین حالا بروید و زباله همه از این فقط توسط سبمنج سایت با لینک کلیک کنید (نظر دادن در وبلاگ ها) بیش از چاشنی مطالب با کلمات کلیدی (لطفا مردم در واقع خواندن شما!), و یا پنهان متن (ترکیب کلمات کلیدی خود را به پس زمینه فقط برای رباتها sakes). من نمی خواهم برای رفتن به تمام سیاه و سفید-تکنیک های کلاه در اینجا به شما ایده را دریافت کنید. نکته این است که ساده جنحه مانند است که می تواند شما ممنوع از گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر. پس از صرف وقت بسیار در تلاش برای به دست آوردن آن را به لگد می’t آن ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید