مالاگا – جستجوگرها سرزمین عجایب

[ad_1]

آنچه اما آنچه در زمین شما انجام می دهند در زندگی داخلی مالاگا? در یک روستای سفید در تپه, احاطه شده توسط درختان زیتون? به عنوان جستجوگرها?? اما… چرا ؟

اولین بار از من خواسته شد این سوال من تلاش بسیار سخت برای سازماندهی فکر کردم اما هک, چیزی تا ظهور. من تا به حال هیچ سرنخی واقعا آنچه که من انجام شده بود اینجا. اگر من دست از یک کارت کسب و کار مردم فکر می کنم من یک دکتر. به همین دلیل من می گویند به تازگی: “بله من یک دکتر برای وب سایت است که بسیار بد”.

اما این تنها بخشی از داستان است. بخش دیگر این است که این سفید کوچک شهرهای آندلس هستند توله سگ سرزمین عجایب برای هر کسی که با بهینه سازی موتور جستجو. حتی در پاریس و بروکسل یا مراکش دیدار من با بسیاری از مردم که پرشور در مورد موتورهای جستجو است.

گاهی اوقات آن را پوچ. وجود دارد یک کافه کوچک که در آن آنها در خدمت تاپا را به عنوان معمول تلویزیون است که در این سر و صدا پر سر و صدا به دلیل دیگری وجود دارد fiesta به زودی… اما رادار خود گوش آن را انتخاب کنید تا بلافاصله که یک گروه کوچک در گوشه ای از صحبت کردن در مورد SEO.

آن را تنها بسیار به آرامی سیم بر من چرا این شد و آن به این دلیل است که من اقامت قرار داده است و حرکت نمی کند به ماربلا یا سویل یا هر شهر دیگر. وقتی که می آید به بازاریابی اینترنتی تخصص این محل می شود.

آن است که بسیار زیبا در منطقه می بینید. شاید آن است که اروپا گردشگری مقصد شماره یک. آنها بسیار بسیار بسیاری از بازدید کنندگان که می خواهند به ماندن یا حرکت به این تپه. اما یک مشکل وجود دارد: آن است که یک روستایی در منطقه وجود دارد و نه صنعت دارد و نه شغل.

به عنوان یک نتیجه که تنها در شمال اروپا است که می تواند حرکت کند در اینجا کسانی هستند که می توانند کار خود را با آنها; و در اکثر موارد این بدان معناست که آنها باید یک کسب و کار اینترنتی. یک نفر از هر دو خارجی دارای دوام کسب و کار آنلاین. آنها طراحان وب, بازاریابی اینترنتی, متخصصان, eBay حرفه ای آنها کار آنلاین هتل راهنماهای منطقه پورتال و یا ارائه شناسه یا GDS مشاوره… شما نام آن را.

و بدیهی است که همه آنها با برخی از جستجوگرها توشه جمع آوری بیش از همه سال آزمون و خطا و آزمون و خطا.

در حال حاضر محلی آرایشگاه نمی کند و نیاز به بهینه سازی و یا یک وب سایت که برای ماده. زیرا همه می دانند که در آن او زندگی می کند. در درون یک دایره است که می تواند کشش تا آنجا که 100 کیلومتر به معنای واقعی کلمه هیچ کس نیاز این تخصص است.

و کسانی که نیاز به SEO زندگی می کنند بسیار بیشتر و… بسیار به احتمال زیاد ترجیح می دهند وب سایت شرکت در اطراف گوشه.

بنابراین ما روستایی, اینترنت متخصصان فقط باید بهتر شود. ما باید بهتر در جذب مشتریان بیشتر و بهتر در پیش بینی قابلیت اطمینان و حرفه ای. آن دایره هرگز پایان. با به عنوان نتیجه بزرگ است که بسیاری از این منطقه را بالا رتبه بندی وب سایت های موفق در یکی از این روستاهای کوچک. بقای اصلح SEO.

بدیهی است که هیچ کس نمی خواهد در واقع به اشتراک گذاری هر شخصی SEO راز است. که می رود بدون گفت. مانند یک راز در نتیجه شاید سال از تست. به هیچ وجه! اما یکی دیگر از شراب. و آیا ما دوباره به ما مراجعه کنید فردا ؟ برای یکی دیگر از شراب. و بله… نتیجه این است که ما به اشتراک بگذارید. در عوض.

پس من همسایه با گربه, خرید در فروشگاه های محلی با داشتن یک وب سایت در بالای 100.000 جایی اما هنوز هم در خواب می پرسد: “آیا شما در حال حاضر با نتایج روش که شما در تلاش بودند? شما چه فکر می کنید ؟ باید تست کنم آن را بیش از حد به عنوان back-up”?

لطفا انجام دهید.

سالمندان به کاستا دل سل و یا فلوریدا ران رفتن به تعریفا و سگ ابدی توله سگ زمینه اما SEO برای داخلی مالاگا!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید