لرستان با مدیریت جهادی آماده پیشرفت و توسعه است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایرنا در پلدختر ، حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی جمعه شب  در جمع عزاداران حسینی در هیات رزمندگان اسلام  پلدختر در مسجد امیرالمومنین (ع) این شهر اظهارداشت: اکنون در استان لرستان  فضای همدلی فراهم شده و با وجود جوانان حزب اللهی ، مومن و انقلابی صدای وحدت و همدلی در استان بلند است .

وی افزود: بر این اساس با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ، تلاش ، کوشش ، همت ، کار و فعالیت با توکل به خدا، لرستان آماده پیشرفت در حوزه های مختلف اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان این که مکتب امام حسین (ع) مشعل فروزان هدایت و کشتی نجات  بشر است که تا همیشه تاریخ روشن ، منور و تابناک است، افزود: امام حسین (ع) برای فروزان کردن مشعلی که با بعثت پیامبرروشن شده بود و یکسری جاهلان و دنیا طلبان قصد تغییر مسیر آن را داشتند ، قیام و در این راه تمام هستی خود را فدا کرد.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی ،یادآورشد: با شهادت امام حسین (ع) مسیر دین مشخص شد و پرده از چهره یزید و یزدیان کنار رفت و رسوا شدند و اکنون این راه مستقیم برای بشر فراهم شده  تا با چنگ زدن به ریسمان الهی از گمراهی و جهالت دور و به سعادت برسیم.

وی افزود:این عزاداری ها در ایام محرم همان مشعلی است که پیامبر اسلام (ص) با بعثت خود روشن کرده و از طریق امام حسین (ع) ادامه یافته و اشکی که برای مظلومیت سید الشهدا (ع) و شهدای کربلا ریخته می شود ، اجر و مزد آن بی انتها است.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: همه باید برای معرفی هدف امام حسین (ع) و حفظ این مکتب تلاش کنیم و این روضه ها و گریه ها به خاطر مظلومیت امام حسین (ع) به پیروی از پیشوایان و معصومان دین ما در برای حفظ دین و شناساندن هدف قیام عاشورا است.  

وی افزود: انقلاب اسلامی  ، عنایتی از سوی پروردگار به ایران است ، امام راحل ، پرچم امام حسین (ع) را به اهتزاز درآورد و امروز این پرچم به دست مقام معظم رهبری و به همت پشتیبانی مردم مومن و ولایتمدار برافراشته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید