قطارهای راه‌آهن در هر بار مسافرگیری ضدعفونی می‌شوند

[ad_1]

«سعید رسولی» روز یکشنبه به خبرنگار اقتصادی ایرنا، افزود: سلامت مسافران و کارکنان در بخش حمل‌و نقل ریلی اولویت یک راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران است و همه باید به توصیه‌های ستاد ملی کرونا توجه کنیم.

وی با بیان اینکه پروتکل‌های بهداشتی از جمله رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در حمل‌و نقل ریلی رعایت می‌شود، گفت: در شرایط کرونا سامانه‌های فروش بلیت اصلاح شده است و اگر مسافران همنام و عضو یک خانواده نباشند هر دو نفر در یک کوپه قرار می‌گیرند.

معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: هم‌چنین برخی شرکت‌های ریلی در بعضی مسیرها از جمله مسیرهای دور برد، ماسک رایگان توزیع می‌کنند. البته بعد از اجباری شدن استفاده از ماسک، بیشتر مردم این قانون را رعایت می‌کنند اما فروش ماسک در سالن‌های مسافری و ایستگاه‌های راه آهن ادامه دارد و از همه مردم تقاصا می‌کنیم همه تمهیدات لازم را برای سلامت حال خود و سایر مسافران رعایت کنند.

مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، ادامه داد: راه‌آهن ایران در ارتباط با پیشگیری از شیووع ویروس کرونا از طریق سفر ریلی، هم مورد تشویق وزارت درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت و هم مورد تشویق اتحادیه بین‌المللی راه آهن‌ها قرار گرفته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید