قدرتمند تاکتیک های است که می تواند کمک به شما در نوشتن مطالب با کیفیت

[ad_1]

اگر شما می خواهید به بازار کسب و کار خود را به طور موثر شما نیاز به یاد بگیرند که چگونه برای ایجاد محتوای با کیفیت. این به همان اندازه مهم است برای هر دو خرده فروشان و کسب و کار به کسب و کار فروشندگان. بسیاری از مردم بپرسید که چگونه آنها می تواند به تولید مقدار مناسب از محتوای با کیفیت. کیفیت محتوا نمی تواند ترجمه را به یک نرخ تبدیل بالاتر. بنابراین محتوای با کیفیت مهم است. داده شده در زیر چند راهنمایی که می تواند کمک به شما در نوشتن محتوای با کیفیت بالا است که خوانندگان خود را لذت ببرید.

1. می دانیم مشتریان خود را.

خود را در چشم انداز نیست بیچهره جمعیت. اگر ممکن است, شما باید سعی کنید به دانستن بیشتر در مورد آنها. شما می توانید با الهام از نظرات آنها رسیدگی به شکایات و نظرات. آنچه شما باید انجام دهید این است که یک بینش عمیق تر به آنچه مشتریان خود فکر می کنم. محتوایی که ارائه می دهد در عمق پاسخ به سوالات مشتریان خود را تا حد زیادی می تواند کمک به کسب و کار شما.

2. انجام یک تجزیه و تحلیل رقابتی

یکی از راه های پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد رقبای خود را به انجام تجزیه و تحلیل رقابتی. اگر شما مشاهده آنچه که مشتریان از رقبای خود را می خواهید, شما می توانید یک ایده بسیار خوبی از آنچه شما نیاز به ارائه به منظور دریافت سهم خود را از بازار است.

با تجزیه و تحلیل رقابتی شما می توانید یک نمای کلی از آنچه با این نسخهها کار خود را در طاقچه. این اطلاعات کمک خواهد کرد که شما با سنگ تیز کردن بازاریابی خود را در جستجوگرها و استراتژی. آنچه شما باید انجام دهید این است که توجه داشته باشید پایین بهترین شیوه پیدا کردن این نوع از محتوا است که مخاطبان خود را می تواند مربوط به یک لیست از چند رسانه های اجتماعی تأثیرات و وبلاگ نویسان برتر.

3. انجام تحقیقات کلمه کلیدی

اگر چه انجام تحقیقات کلمه کلیدی است یک ایده خوب چاشنی بیش از حد بسیاری از کلمات کلیدی در محتوای خود را قطعه صدمه دیده ممکن است رتبه شما در موتورهای جستجو.

با راست لیست از کلمات کلیدی شما می توانید پیدا کردن آنچه که مردم به دنبال و به اشتراک گذاری در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

قرار دادن با هم یک لیست از کلمات کلیدی دم بلند و ترکیب آنها را به مقالات خود را برای رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو معروف.

4. بهینه سازی مطالب خود را

ترکیب کلیدی مطالب خود را در قطعه یک هنر است. آنچه شما باید انجام دهید این است که انجام یک on-page SEO روند. در زیر آورده شده است آنچه شما می توانید انجام دهید.

  • تهیه توصیفی meta description

  • قرار دادن کلمات کلیدی و تغییرات آن در سرفصل های زیر

  • فراموش نکنید که برای اینتر-لینک به صفحات مختلف سایت شما

  • لینک برخی از سایت های معتبر در تو رفتگی در دیوار شما

  • آپلود تصاویر با متن ALT

شما لازم نیست برای اضافه کردن انواع دیگر از رسانه های بصری مانند اسلاید و فیلم, اما آن می تواند کمک به شما در بالا بردن ارزش خود را محتوا است.

اگرچه هیچ راهی برای پیدا کردن چگونه بسیاری از بازدید کنندگان مقالات خود را می تواند جذب دانش مبتنی بر رویکرد می توانید افزایش شانس خود را از موفقیت است. بنابراین این یک ایده عالی رتبه با کیفیت بالا و محتوای بهینه سازی شده به طور منظم.

در محتوا با نام تجاری شما است. محتوای سایت شما می تواند باعث بهره از مشتریان آینده نگر. ایده این است که دانش خوبی از خود صنعت-مباحث مربوط به خصوص آگاهی از چیزهایی که مردم به دنبال. با کمک ارتقاء ارائه و دانش شما می تواند به توسعه محتوای بزرگ.

پس این چند راهنمایی که می تواند کمک به شما در تولید محتوای با کیفیت است که خوانندگان خود را خواهد شد عشق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید