قبل از خرید ردیاب خودرو چه نکاتی را باید در نظر داشته باشیم؟

جی پی اس دزدگیر ماهواره ای یک محصول تمام عیار برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند خیال خود را در جهت تامین امنیت خود راحت نگه دارند. کاربران میتوانند اطلاعات را در قالب جداول، نمودارها و اعداد، بر روی سیستم کامپیوتری و موبایل خود دریافت کنند. البته ردیاب ها در انواع زیاد و برای استفاده های مختلفی طراحی شده اند و افراد با توجه به نیاز و تمایل خود می توانند آن ها را انتخاب نمایند ولی بیشترین استفاده و پرکاربردترین آن ها مدل های ردیاب خودرو و پرسنلی یا شخصی می باشد. بعنوان جایگزین، اطلاعات ورودی دستگاه ردیاب از طریق درگاه GSM / GPRS شبکه تلفن همراه میتواند به طور مستقیم برای انتقال اطلاعات به یک کامپیوتر مرکزی اقدام نمایند. نرم افزار ردیاب، داده ها را در دسترس گوشی های هوشمندی که قابلیت اتصال GPS دارند قرار می دهد که این نرم افزار از طریق GPRS اطلاعات مربوط به هر دستگاه را از روی سرور کامپیوتر مرکزی خوانده و به کاربر ارائه می دهد. لیست مسیر یا نقاط مورد نیاز ممکن است در GPX، KML، NMEA یا دیگر فرمت ها ذخیره شوند. همینطور ممکن است از طریق نرم افزار دستکاری شده به گوشی تلفن همراه شما دسترسی پیدا کنند که این خیلی خطرناک است .

برنامه تلفن همراه با تمام دستگاه های پشتیبانی IOS و Android سازگار است و رابطی کاربر پسند برای مدیریت و نظارت بر وسیله نقلیه می باشد . قانون کلی استفاده از ردیاب GPS خودرو این است که اگر وسیله نقلیه متعلق به شما است می توانید آن را پیگیری و ردیابی کنید. قیمت انواع ردیاب خودرو آهنربایی متاثر از فاکتور های مختلفی است که از آن میان می توان به کیفیت قطعات و امکانات این تجهیزات اشاره کرد. در حال حاضر در بازار برند های مختلفی از انواع ردیاب آهنربایی مخصوص خودرو عرضه شده که از تنوع در کیفیت برخوردار است. از این رو برای تهیه نمونه های با کیفیت ردیاب خودرو آهنربایی باید از طریق نمایندگی های عرضه مستقیم این تجهیزات اقدام نمود. در عوض احتمالا یک ردیاب ساده می تواند کارایی و کیفیت لازم را برای شما داشته باشد و به دلیل سادگی عملکرد بی اشکال و طولانی مدتی داشته باشد و البته قیمت ارزان تری !

ردیاب خودرو مدل GT06N یکی از بهترین تولیدات شرکت کانکاکس بوده که از بزرگترین تولیدکنندگان ردیاب در جهان میباشد. اما اینطور نیست. ردیاب مگنتی یکی از پر طرفدار ترین مدل ها برای ردیابی خودرو است که به کمک آهنربایی که دارد به قسمت های آهنی خودرو متصل می شود. فروشگاه اینترنتی جی پی اس خودرو، با ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار، این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید برای خرید انواع محصولات ردیاب و جی پی اس راه حل مناسبی داشته باشید. از طرف دیگر برخی از نمونه های ردیاب خودرو آهنربایی فاقد کیفیت و کارایی لازم بوده و در عین حال شناخت آن از نمونه های اصل کاری دشوار می باشد. در این مطلب به این سوالات پاسخ دادهایم. این نوع ازTracker ها به دلیل وزن مناسب قابلیت استفاده به عنوان موقعیت یاب خودرو، جی پی اس موتورسیکلت، ردیاب شخصی افراد را دارا است. این ردیاب باقابلیت نصب ساده و آسانی که دارد موجب می شود تا کاربری ردیاب افراد را هم کنار ردیابی خودرو داشته باشد.

در نظر داشته باشید که این ردیاب مستقیما به منبع باتری ماشین وصل می شود و از آنجا تامین انرژی می کند پس اگر قصد دارید تا برای تامین امنیت خودرو خود از ردیاب بی سیم استفاده کنید، پیشنهاد می کنم ردیاب های مگنتی را برای خود انتخاب کنید. و همچنین با استفاده از سیستم GPS به عنوان منبع مکانی خود زمان و مکان عکس را ذخیره می کنند . این زمان را می توان با داده های وارد شده به سیستم GPS مرتبط کرد تا مکان دقیق ارائه شود. به همین دلیل ما در این مقاله به شما راهنمایی می کنیم تا چه نوع ردیابی را از کجا تهیه کنید تا بتوانید با هزینه ای که صرف خرید این محصولات می کنید بهترین خدمات را دریافت کنید. باوجودآنکه تمام روشهای استفاده از ردیاب خودرو که در این مقاله بررسیشده است در اکثر مراجع قانونی مجاز بهحساب میآیند، اما باید توجه داشته باشید که تحت بعضی شرایط استفاده نادرست از ردیاب خودرو میتواند دردسرساز شود.

دیدگاهتان را بنویسید