قابلیت های وب سایت بستگی به طراحی وب سایت و توسعه

[ad_1]

چگونه وب سایت خود را به خوبی کار می کند تا حد زیادی به کار با چگونه آن را به خوبی طراحی شده و توسعه یافته است. قابلیت نیاز به ساخته شده است از زمین تا به اطمینان حاصل شود که هر عنصر بارهای به سرعت انجام کارآمد و نگه می دارد تمام اطلاعات در امن و مطمئن است. با استعداد توسعه دهندگان وب در حال عادت به استفاده از آخرین فن آوری های موجود به منظور طراحی وب سایت های که سریع و کاربردی و همچنین به عنوان بزرگ به دنبال.

در حالی که یک بزرگ به دنبال وب سایت با بسیاری از انیمیشن های فلش و تصاویر بزرگ است که به نگاه در چه نقطه در یک وب سایت بزرگ به دنبال اگر آن را آسان به استفاده از? یک بار اولیه نشان می دهد بیش از خواهد شد بازدید کنندگان را در سایت خود باقی بماند و اگر آنها نمی تواند پیدا کردن آنچه که آنها دنبال آن هستید ؟ حتی بدتر اگر یک عنصر از سایت شما شده است به درستی طراحی شده و می شکند و یا نمایش به شدت در سراسر مرورگرهای مختلف? تجربه طراحان وب در مورد این مشکلات و آزمون طرح های خود را در انواع مختلف از راه برای اطمینان حاصل شود که سایت خود را به سرعت بارگذاری و همچنان به انجام خوبی برای بازدید کنندگان خود در سراسر کل تجربه را در سایت خود.

علاوه بر این وب سایت قابلیت را پوشش می دهد که چگونه به خوبی سایت شما انجام می دهد در موتورهای جستجو است. خوب توسعه دهندگان وب به طور مداوم نظارت بر آخرین به روز رسانی به شیوه های SEO و ترکیب این دانش را در فرایند طراحی. برای مثال مراقبت های ویژه باید گرفته شود بیش از قابلیت های وب سایت های طراحی شده با فلش در صفحات فرود که موتورهای جستجو نمی توانند نفوذ برخی از این صفحات است. بازدید کنندگان با استفاده از انواع خاصی از مرورگرها و یا دسترسی به وب سایت خود را از یک دستگاه تلفن همراه مانند آی فون همچنین باید قادر به استفاده از سایت خود را به طور کامل و وب سایت خود را باید در طراحی با استفاده از این در ذهن است.

مسائل را با قابلیت های یک وب سایت باعث هزاران نفر از کسب و کار مشتریان از دست رفته هر روز به عنوان بازدید کننده کلیک دور به دلیل یک یا چند زمینه از سایت نمایش داده نمی درستی یا کار راه آنها باید. تصور کنید اگر فرم تماس خود را نمی تواند فرستاده ؟ و یا اگر شما دکمه های ناوبری را نشان نمی دهد و هیچ راه دیگری وجود دارد برای کاربران بدانند که قسمتی از صفحه کلیک کنید بعدی ؟

طراحی ضعیف و بد عملکرد وب سایت های ایجاد وحشتناک تصور کسب و کار خود را طوری نیست آن را به ارزش فکر کردن در مورد این چیزها در طول طراحی اولیه به جای تلاش برای رفع آنها بعد ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید