فعالیت در نشریات دانشجویی تمرینی مناسب برای مقاله نویسی است

فعالیت در نشریات دانشجویی تمرینی مناسب برای مقاله نویسی است

[ad_1]

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، «سعدالله نصیری قیداری» شامگاه چهارشنبه در نهمین دوره نشریات دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی که به صورت مجازی برگزار شد، اظهار داشت: این دانشگاه رتبه ۴ کشوری در میان نشریات دانشجویی را دارد اما ما به این رتبه بسنده نمی کنیم و به دنبال ارتقا جایگاه خود هستیم.

رییس دانشگاه شهید بهشتی عنوان کرد: اهمیت نشریات بسیار زیاد است زیرا آنها اهداف، ایده ها و اندیشه ها را منتشر می کنند و اگر اندیشه منتشر نشود تفکر بی معنی است.

نصیری افزود: همچنان زندگی اجتماعی یکی از اهداف مهم انسان ها است که حتی اگر با یکدیگر اختلاف سلیقه نیز داشته باشند باز هم در کنار یکدیگر هستیم.

وی عنوان کرد: انتشار افکار باعث اگاهی و ارتقا فرهنگ جامعه می شود و نیاز است دانشجویان کشور عقاید خود را عمیق تر کرده و آنها را پرورش یافته تر کنند.

نصیری تصریح کرد: جایگاه نشر و انتشار ستودنی است تا جایی که اولین جمله ماموریت پیامبر(ص) پس از رسالت خواندن، سپس تعلیم و تربیت و بعد قلم و نوشتن است.

رییس دانشگاه شهید بهشتی همچنین افزود: قرآن معجزه پیامبر (ص) است و نوشتن و انتشار تا رسیدن بشریت به نقطه تکامل، همراه انسان است.

وی خاطر نشان کرد: دانشجویان باید در زمان دانشجویی نوشتن را تمرین کنند تا برای تهیه مقاله با مشکل مواجه نشوند، همچنین زکات علم نشر و انتشار است که قلم زنی و انتشار ذهن را باز کرده و افکار را ارتقا می بخشد.

لازم به ذکر است، در پایان از دانشجویان برتر نشریات دانشجویی در ۳۰ رشته تقدیر به عمل آمد. 

[ad_2]

Source link

سرمربی گل گهر سیرجان: لیگ برتر، فرسایشی و سخت بود Previous post سرمربی گل گهر سیرجان: لیگ برتر، فرسایشی و سخت بود
ترامپ در پی فروش یا معاوضه پورتوریکو بود Next post ترامپ در پی فروش یا معاوضه پورتوریکو بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *