فرود فشار و صفحات چلپ چلوپ – تفاوت

[ad_1]

صفحه فرود در مقابل فشار صفحه مقابل صفحه چلپ چلوپ – آنها چه هستند و چه مجموعه آنها را جدا از یکدیگر ؟ آیا شما نیاز به آنها را برای وب سایت خود را ؟ پاسخ به سوال دوم این است: بله بله و نه. به عنوان شما را کشف کنید با خواندن این مقاله, شما نیاز به یک صفحه فرود و صفحه فشار در حالی که یک چلپ چلوپ صفحه است که کاملا غیر ضروری بر خلاف نظر محبوب.

صفحه فرود

یک صفحه فرود است که به سادگی که در آن بازدید کنندگان ‘زمین’ پس از کلیک کردن بر روی یک لینک که هدایت او را/او را به وب سایت خود را. برای مثال اگر شما خود را تبلیغ فروشگاه دوچرخه در گوگل و کسی کلیک بر روی آن صفحه آنها در حال هدایت به صفحه فرود خود را. اگر شما با استفاده از جستجوگرها کردم و یک مقاله در مورد بالش موارد به رتبه خوب و کسی کلیک بر روی آن آنها خواهد بود مسیر خود را به بالش مورد مقاله است. بنابراین بالش خود را مورد مقاله خواهد بود یک صفحه فرود. توجه داشته باشید که خود می تواند (و تقریبا همیشه خواهد بود) بیش از یک صفحه فرود در هر وب سایت.

به عنوان یک نتیجه, شما همیشه باید یک صفحه فرود بر روی وب سایت خود را بدون توجه به آنچه شما انجام دهد. در نتیجه, آن است که بخشی جدایی ناپذیر از وب سایت شما است که هر دو لازم و حذف نمی شود.

صفحه فشار

اگر شما آشنایی با بازاریابی اینترنتی, سپس احتمالا شما نیز می دانید که لیست بسیار مهم است بخشی از طرح کلی شما را. بدون یک لیست درآمد خود را خواهد شد بسیار کوچکتر از آنچه در آن می تواند. بنابراین ضروری است که شما باید برخی از روش استخراج آدرس ایمیل از بازدید کنندگان اخلاقی.

صفحه فشار ساده است بهترین راه برای انجام این کار است. در یک صفحه فشار به شما ارائه یک فرم برای یک بازدید کننده به وارد کردن آدرس ایمیل خود و نام و نام خانوادگی (اختیاری) به منظور برای آنها را به قادر خواهید بود برای عضویت در وبلاگ/وبسایت خود. متناوبا (و این کار را بسیار بهتر) شما همچنین می توانید یک هدیه رایگان مانند یک کتاب یا آموزش تصویری به عنوان پاداش زمانی که بازدید کننده مردد به لیست پستی خود را. صفحه فشار است یک بخش حیاتی در موفقیت هر کسب و کار آنلاین.

صفحه چلپ چلوپ

یک چلپ چلوپ صفحه است تقریبا مانند ‘صفحه اصلی’ از یک وب سایت. برای مثال اگر شما به نوع در یک آدرس را در نوار آدرس اینترنتی مانند EzineArticles.com و شما به هدایت می شوید به یک صفحه استاتیک است که می تواند صفحه اصلی. یک صفحه چلپ چلوپ زمانی است که صفحه خانگی جایگزین شده است با یک صفحه که توجه را به وسط صفحه. برای مثال یک فیلم ممکن است در مرکز قرار داده شده در حالی که بقیه از صفحه خالی است و یا فلش با اشاره به سمت مرکز. این صفحه چلپ چلوپ.

با اخیر به روز رسانی الگوریتم گوگل نشان داده است که آن را ندارد نه به نفع وب سایت با صفحات چلپ چلوپ. آنها نه تنها دیگر زمان بارگذاری, اما آنها نیز بسیار کاربر پسند. توصیه می کنم نه ایجاد یک چلپ چلوپ صفحه برای وب سایت خود را(بازدید کنندگان).

مفاهیم پشت این نوع از صفحات واقعا بسیار ساده است. دو فرود صفحات و صفحات فشار ضروری برای یک کسب و کار در حالی که یک صفحه چلپ چلوپ توصیه نمی شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید