فرماندار جدید ملکان معرفی شد

فرماندار جدید ملکان معرفی شد

[ad_1]

در این جلسه از خدمات و تلاش‌های صابر تقویمی، فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.

نقی محمدی متولد ۱۳۴۹ در میاندوآب، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از نیروهای وزارت کشور است که پیش از این به عنوان بخشدار گوگان در شهرستان آذرشهر و بخشدار سراجو در شهرستان مراغه و همچنین عضو شورای اسلامی شهرستان میاندوآب خدمت کرده است.

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری آذربایجان شرقی در این جلسه، گذر از شرایط حساس کنونی و جنگ اقتصادی را نیازمند مدیریت خاص و ویژه دانست و گفت: دشمنان با جنگ رسانه‌ای به دنبال نفوذ در بین مردم و ایجاد نارضایتی در میان افکار عمومی هستند.

جهانگیر اسکندرزاده با بیان اینکه قدرت مدیریتی کشور در مدیریت بیماری کرونا آشکار شد، افزود: برخلاف عجز و ناتوانی کشورهای پیشرفته و مدعی اروپایی و آمریکا، کشورمان به خوبی از عهده کنترل این بیماری برآمده و الگویی برای دنیا شد.

وی در ادامه خدمت به مردم و رعایت حال مردم را وظیفه اصلی مسئولان دانست و اظهار داشت: باید به مردمی که بیش از چهار دهه است تمام فشارها و مشکلات را تحمل کرده‌اند خدمت کنیم.

اسکندرزاده افزود: حفظ وحدت و همدلی و همچنین توجه به توانمندی‌های داخلی و استفاده از ظرفیت مسئولان در رفع مشکلات و توسعه مناطق مختلف کشور موثر است و در این میان نباید مسائل جناحی و حزبی و قومی اثرگذار باشد.

وی همچنین مسئولان شهرستان ملکان را به همکاری با فرماندار جدید این شهرستان فراخواند و بر اهتمام همه ادارات شهرستان برای حل مشکلات مردم تأکید کرد.

[ad_2]

Source link

احتمال ورود گلستان به موج سوم کرونا Previous post احتمال ورود گلستان به موج سوم کرونا
سومین مرکز شبیه‌ساز تیراندازی کشور در ملایر راه‌اندازی می‌شود Next post سومین مرکز شبیه‌ساز تیراندازی کشور در ملایر راه‌اندازی می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *