ظرفیت معتمدان و ریش سفیدان برای حل اختلافات مردمی استفاده شود

[ad_1]

علی صالحی روز سه شنبه در نشست معرفی وتودیع رییس دادگستری بندرلنگه نیز از رییس دادگستری و دادستان این شهرستان خواست: ضمن توجه به شوراهای حل اختلاف و تشکلیل جلسه با آن‌ها، از ظرفیت معتمدان و ریش سفیدان برای حل اختلافات مردمی استفاده کنند.
وی بیان داشت: مردم به دستگاه قضا اعتماد دارند و اگر حرکت انقلابی همکاران در دستگاه قضایی نبود رضایت ‌مندی مردم حاصل نمی‌شد.
رییس کل دادگستری هرمزگان همچنین با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر مردمی بودن دستگاه قضایی، بیان داشت: ما سرباز نظام و مردم هستیم و هیچ منتی بر مردم نداریم.

کمیته زیربنایی رسیدگی به طرح‌های راکد در بندرلنگه تشکیل شد
فرماندار بندرلنگه نیز در این نشست اظهارداشت: کمیته زیربنایی در شهرستان تشکلیل شده که تمامی طرح‌های راکد و نیمه تمام را شناسایی و نسبت به رفع موانع آن‌ها اقدام می‌شود.
علی نیکویی یادآورشد: افرادی را که بیش از سه سال زمین برای امر سرمایه گذاری و تولید دریافت کرده اما هیچگونه فعالیتی صورت نگرفته، برابر قانون با آن‌ها برخورد می‌شود.
وی بیان داشت: با موافقت استاندارهرمزگان و کمک  دستگاه های اجرایی بندرلنگه دفتر سرمایه گذاری غرب استان با هدف شناسایی سرمایه گذاران و سرعت بخشی در امورات آنان در اخذ مجوزات لازم برای امر سرمایه گذاری و رونق تولید در شهرستان ایجاد شده است.
فرماندار بندرلنگه اظهارداشت: در سال جهش تولید سعی داریم با تلاش گسترده و با کمک دادگستری و دادستانی شهرستان مشکلات و مسائل پیش روی مراکز تولید لارو میگو را حل کنیم.
وی در ادامه به امنیت جامعه و رضایت مندی مردم از دستگاه قضا اشاره کردوگفت: قوه قضاییه پناهگاه ومدافع حقوق مردم در نظام جمهوری اسلامی است و اجرای عدالت همیشه در راس برنامه‌های دستگاه قضا قرار داشته و خواهدداشت.
 
علی نیازی رییس سابق دادگستری بندرلنگه نیز دراین مراسم گفت: ما باید قدردان این انقلاب و نظام اسلامی باشیم، چرا که اگر امروز مسوولیتی داریم از برکت وجود همین نظام مقدس است. 
علی نیازی افزود: باید قدردان مردم باشیم و از کوچک‌ترین فرصت‌ها برای خدمت به مردم استفاده کنیم.  
در پایان این مراسم علیرضا جابر به‌عنوان رییس جدید دادگستری بندرلنگه معرفی و از خدمات علی نیازی رییس سابق این حوزه  قدردانی شد..

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید