طلاب و روحانیون سرباز مبارزه با جهل و انحراف هستند

طلاب و روحانیون سرباز مبارزه با جهل و انحراف هستند

حجت الاسلام حجت الله فاضلی روز سه شنبه در مراسم افتتاح مدرسه علوم دینی وحدت شهرستان ثلاث باباجانی افزود: اهل ایمان و علم نزد خداوند متعال از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و تا مادامی که علم و ایمان در کنار یکدیگر باشند انسان از گمراهی و تباهی به دور خواهد ماند.

او با بیان اینکه علم بدون ایمان، گمراهی به دنبال دارد، گفت: دشمنان همواره از فقدان علم و یا ایمان استفاده کرده و به درون جوامع اسلامی نفوذ می کنند بنابراین باید نسبت به توطئه های آنها هوشیار بوده و خود را مجهز به سلاح ایمان و علم کنیم.

وی با اشاره به اینکه تنها اهل ایمان و علم می توانند در برابر هجمه دشمنان ایستادگی کنند، اظهار داشت: طلاب و روحانیون افسران میدان علم و عمل هستند و می تواند با ایمانی که با علم و دانش عمراه است در برابر نفوذ و حربه های دشمنان ایستادگی کنند.

وی با اشاره به حدیثی از رسول اکرم (ص) عنوان داشت: هر کس که با علمای امت اسلامی ملاقات کند گویی به دیدار پیغمبر شتافته است در نتیجه لباس روحانیتی که طلاب بر تن دارند تأسی به لباس و مکتب رسول اکرم (ص) است.

حجت الاسلام فاضلی اظهار داشت: برخی از علمانماها با پوشیدن لباس روحانیت در مسیر دشمن گام نهاده و مهره و نیروی آنها در جهت عملیاتی ساختن توطئه ها و نقشه های شوم مخالفان اسلام هستند.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه یادآور شد: امروز در اقصی نقاط جهان هرکس که دم از دین و دیانت می زند نام زیبای انقلاب اسلامی ایران می درخشد، ایران اسلامی به رهبری حضرت آیت الله خامنه ای از مظلومان و مسلمانان جهان حمایت می کند و در برابر مزدوران و دشمنان اسلام قد علم کرده است.

وی اظهار داشت: امروز آمریکای جنایتکار با وقاحت تمام به ترور سرباز اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی افتخار می کند، حاج قاسم در راه پاسداری از اسلام و مسلمین و مستضعفان جهان به شهادت رسید.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه در پایان حوزه های علمیه را سنگر وحدت و اخوت دانست و ابراز داشت: روحانیون و ماموستاها با تلاش و جدیت طلابی انقلابی و در خدمت اسلام و انقلاب تربیت کنند.

شهرستان ثلاث باباجانی با ۳۸ هزار نفر جمعیت در ۱۳۶ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *