طرح آجر به آجر فرصت ارزشمندی برای مدرسه‌سازی در جوانرود است

[ad_1]

رستگار یوسفی روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش جوانرود، به برگزاری کنکور سراسری اشاره کرد و افزود: برگزاری کنکور با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت برگزاری این آزمون  خط قرمز و اولویت اصلی شهرستان است.

وی به تلاش های انجام گرفته در راستای کلاس های مجازی با حفظ سلامت دانش آموزان اشاره کرد و اظهارداشت: دوران کرونا سبب شد تا با هدف حفظ سلامت دانش آموزان کلاس‌های درسی از طریق مجازی برگزار شود و در این بین باید از تلاش تمام معلمان شهرستان تقدیر کرد.

مدیر آموزش و پروش جوانرود نیز به مهاجرپذیری این شهرستان اشاره کرد و گفت: در زمان زلزله سه هزار دانش آموز مهاجر به تعداد دانش آموزان این شهرستان اضافه شدند که نیاز به افزایش کلاس ها و فضاهای آموزشی داریم.

کیومرث میرزایی، به تعطیلی مدارس در زمان شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: این موضوع با برنامه ریزی های صورت گرفته از سوی همکاران توانمند فرهنگی ما در برنامه کلا س‌های فضای مجازی جبران شده است.

وی به برگزاری کنکور سراسری اشاره کرد و اظهارداشت: امسال ۲ هزار و ۵۲۳ نفر در رشته های مختلف تحصیلی در شهرستان جوانرود برای شرکت در کنکور سراسری ثبت نام کرده اند.

میرزایی، با توجه به شیوع ویروس کرونا و برگزاری هرچه بهتر این آزمون سراسری در شهرستان جوانرود، خواستار همکاری ادارات و نهادها با آموزش و پرورش شد.

 مدیر آموزش و پرورش جوانرود، داشتن چشم اندازی مبتنی بر مفاد سند تحول بنیادین را هم از اولویت های مدیریت در آموزش و پرورش دانست و یادآورشد: وظیفه ما است همه برش ها و زیرنظام های سند تحول بنیادین را هم اجرا کنیم.

امام جمعه جوانرود هم گفت: مسوولیت ها فرصتی برای خدمتگزاری به خلق خدا و جامعه اسلامی است.

ماموستا ملا احمد فخری افزود: اصل خدمتگزاری این است که دین خود را به دین خود ادا کنیم.

شهرستان جوانرود با بیش از ۷۵ هزار نفر جمعیت در ۸۶ کیلومتری شمال غرب کرمانشاه واقع شده است. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید