طراحی وب سایت و سئو برای یک سایت

[ad_1]

اساسی سئو برای طراحی وب سایت

در نظر گرفتن تمام اقدامات لازم برای بهینه سازی یک وب سایت برای بهترین امکان رتبه بندی موتور جستجو می تواند دشوار باشد. تمام طول می کشد کمی فداکاری و می دانم که چگونه به مطمئن شوید که مردم قادر خواهد بود برای پیدا کردن وب سایت خود را. ما می دانیم که همه فهم و outs از جستجوگرها و عشق برای به اشتراک گذاشتن دانش ما.

خزنده وب

آن's مهم است که بدانید چگونه خزنده وب's کار را به مطمئن شوید که شما می توانید حداکثر رساندن سایت شما's دید. حتی اگر شما راه اندازی یک وب سایت زیبا اگر هیچ کس نمی تواند آن را پیدا کنید's بی فایده است. موتورهای جستجو مانند گوگل استفاده از برنامه های کاربردی وب شناخته شده به عنوان عنکبوت خزنده وب و یا رباتها به جستجو از طریق محتوای وب سایت که ثبت شده اند که موتور جستجو.

شما می توانید سایت خود را به موتور های جستجو یافت می شود و یا فقط برای خود خزنده وب برای پیدا کردن آن. امروز's خزنده وب را جستجو خود را از طریق صفحه's متا محتوا و همچنین متن, تصاویر و عناصر.

یک شروع خوب نکته این است که به نگه داشتن تمام متن خود را در نزدیکی بالای صفحه. گوگل's جستجو رباتها تنها نگاه برخی از بخشی از شما محتوای متن به سمت پایین بخشی از یک صفحه وب به احتمال زیاد می گذشت.

محتوا پادشاه است

موتورهای جستجو don't تمرکز بر روی خود را با دقت کامل طرح بندی. آنها در درجه اول اسکن محتوا. متن موجود در هر پاراگراف, عنوان, دیگر, تصویری, رونوشت, تصویر نام و ALT تصویر نام آنها نگاه کرد. یک صفحه با 1 ، 000 کلمات منحصر به فرد و محتوای مربوطه کمک خواهد کرد که رتبه سایت خود را بالاتر از یک صفحه بدون متن. این به این معنا نیست شما باید چیزهای بی معنی عبارت در صفحه است.

مطمئن شوید که شما چیزی مفید و مرتبط است که می افزاید: به سایت. متن را در سایت خود باید اصلی – حتی اگر شما تصمیم به ساخت یک سایت جدید شما باید't استفاده مجدد خود را پیر زیستی و یا در مورد من متن. این نتیجه در پایین رتبه بندی جستجو برای ارسال مطالب تکراری.

امروزه طراحی و گرافیک نیز مهم هستند. آن's واقعا یک روند به یک وب سایت پاسخگو نمی, it's استاندارد صنعت. هر سایت شما در ساخت نیاز به همچنین بهینه سازی شده برای دستگاه های تلفن همراه و همچنین, و یا دیگری این می تواند در نتیجه پایین رتبه نیز هست.

آن را تمیز نگه دارید

خزنده وب کد منبع خود سایت برای مشاهده محتوا. این است که چرا آن's مهم است که به درستی سازماندهی کد و استفاده از بهترین شیوه ها برای طراحی وب سایت برنامه نویسی. رباتها don't پاسخ خوبی به درهم و برهم برنامه نویسی. سعی کنید و استفاده از خارجی جاوا اسکریپت و CSS فایل های از عنکبوت don't تمرکز زیادی بر روی این عناصر است.

به خاطر داشته باشید که SEO را ندارد به سخت خواهد بود. آن's نه حساب دیفرانسیل, it's فقط یک ماده سخت کوش و آگاه چگونه وب سایت شما را ایندکس می شود و در بر داشت. این طول می کشد بسیاری از زمان و آزمایش برای پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار بهترین برای سایت شما. آن's توصیه می شود برای مشاوره حرفه ای و مقدار زیادی از تحقیقات قبل از اینکه شما شروع به اجرای یک استراتژی SEO. این نکات فقط آغاز برای کسب اطلاعات بیشتر و یا مشورت با یکی از کارشناسان جستجوگرها با تماس با ما امروز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید