طراحی در مقابل دکوراسیون

تفاوت بین طراحی و دکوراسیون چیست؟
آیا می توان از این کلمات به صورت متناوب استفاده کرد؟ و چگونه این شرایط با وب سایت فعلی شما ارتباط دارد؟ پاسخ کوتاه این است که بین طراحی و دکوراسیون تفاوت های اساسی وجود دارد و درک تفاوت ها می تواند پیامدهای بزرگی برای وب سایت شما داشته باشد. آیا سایت شما “طراحی” شده است یا “تزئین شده”؟
طرح
طراحی فرایند برنامه ریزی شکل و ساختار یک شیء کاربردی است. طراحان به روانشناسی انسانی ، ارتباطات ، فرآیندهای تعاملی ، درک بصری ، منطق ، تمایلات فرهنگی ، حرکات تاریخی و زیبایی شناسی علاقه مند هستند. اگرچه مدرک ها و گواهینامه های کالج همیشه مورد نیاز نیست ، اما طراحان حرفه ای از انواع مختلف به طور کلی هر دو را دارند. متأسفانه ، بسیاری از افراد وقتی در واقع دکوراتور یا تکنسینی هستند که آموزش کمی دارند و یا هیچ طراحی در طراحی ندارند ، خود را طراحان حرفه ای می نامند.
تزیین
دکوراسیون فرآیند تزیین یا تزئین یک شی با تزئینات زینتی است. دکوراتورها علاقه دارند لباسها را برای اهداف زیبایی شناسی بپوشانند ، و هیچ نگرانی از عملکرد ، وضوح ارتباطات ، منطق یا فرآیندهای تعاملی ندارند. بیشتر دکوراتورها سرگرمی هستند ، افرادی که علاقه یا استعدادی برای انتخاب رنگ ، الگوی ، مبلمان و مواد دارند. آنها کاملاً با جدیدترین سبک ها و گرایش های فرهنگ پاپ سازگار هستند. بعضی اوقات آنها برای زندگی می کنند ، مشغول کار در یک مبلمان یا فروشگاه لوازم خانگی ، یک فروشگاه واردات یا فروشگاه فروش لوازم تزئینی. آنها ممکن است یک خانه ، یک منظره ، یک دفترچه را تزئین کنند. . . . یا یک وب سایت
تأثیر انتشارات دسکتاپ
با ظهور ابزارهای انتشار دسکتاپ ، دکوراتورها برای رها کردن غرایز خلاق خود راهی پیدا کردند. آنها به طور ناگهانی هزاران قلم در اختیار داشتند ، به همراه ابزاری برای ایجاد رنگ ها ، الگوهای ، بافت ها ، کاورها و سایه های رها. آنها عرضه نامحدودی از کلیپ آرت و عکس داشتند و می توانستند عکسهای گرفته شده را با تلفنهای i خود بارگذاری کنند. آنها نرم افزار انیمیشن چشمک زن ، متن چشمک زن ، موسیقی و قالب های آماده را به نمایش گذاشتند. دنیای دیجیتال تبدیل به یک منبع نامحدود از فضای سفید شد که می تواند از هر چیزی که ذهن می توانست تصور کند پر شود. نرم افزار انتشار دسکتاپ برای طراحی آنچه که دوربین insta-matic برای عکاسی یا دوربین فیلمبرداری برای صنعت فیلم انجام داد ، انجام داد. این ابزارهای حرفه ای را برای بهتر و بدتر شدن در اختیار مرد عادی قرار می دهد. سپس اینترنت خلاقیت های “متوسط ​​جو” را گرفت و به اشتراک گذاری او با تمام جهان این امکان را داد. دنیا هرگز به همین دلیل یکسان نخواهد بود.
وب سایت های طراحی شده ضعیف (تزئین شده)

آیا سایت شما طراحی شده است یا تزئین شده است؟
بنابراین چگونه همه اینها روی کسب و کار شما تأثیر می گذارد؟ خوب ، برای یک چیز ، زمینه بازی را مجدداً مرتب می کند. مشاغل کوچک می توانند بزرگ به نظر برسند و مشاغل بزرگ می توانند کوچک به نظر برسند. مصرف کنندگان می توانند بدون ترک خانه از مشاغل شما بازدید کنند و می توانند کیفیت کسب و کار شما را با کیفیت وب سایت شما ارزیابی کنند. مشاغل می توانند عادات مشتریان بالقوه خود را رعایت کنند ، می توانند خطوط ارتباطی را باز کنند و می توانند پیام های تبلیغاتی خود را با دقت و دقت مورد هدف قرار دهند. شرکت هایی که یاد می گیرند طبق قوانین جدید بازی را انجام دهند ، هزار گوریل هزار پوند می شوند ، در حالی که کسانی که فیل سفید نمی شوند. آیا وب سایت شما طراحی شده است یا تزئین شده است؟ آیا توسط یک حرفه ای بسیار ماهر و با درک عواملی از طیف گسترده ای از رشته ها ایجاد شده است ، یا توسط خواهرزاده ای که روزگاری در کلاس HTML تحصیل کرده بود ، کنار هم قرار گرفت؟ آیا سایت شما قابلیت جابجایی آسان دارد؟ آیا این یک تماس واضح و قوی برای اقدام دارد؟ آیا این نشان دهنده کیفیت تجارت ، محصولات و خدمات شما است؟ آیا این یک آرم طراحی حرفه ای دارد و آیا با کارت ویزیت ، بروشور و تبلیغات شما همکاری می کند تا یک هویت منسجم و قدرتمند برای شرکت شما ایجاد کند؟ آیا توسط یک باند یک نفره یا تیمی از طراحان ، توسعه دهندگان و تکنسینهای حرفه ای ساخته شده است؟ چند دقیقه وقت بگذارید تا به وب سایت فعلی خود نگاه کنید. از مشتریان خود بپرسید که آنها در مورد آن چه فکر می کنند. از یک شخص غریبه بخواهید تا در سایت شما حرکت کند و تماشا کند که وی در چه جایی گیر کرده است. “Google” یک موضوع جستجوی منطقی است و می بینید که در رتبه بندی ها کجا ظاهر می شوید. اگر از آنچه آموخته اید خوشحال نیستید ، با یک تیم طراحی حرفه ای تماس بگیرید و وب سایتی را تهیه کنید که برای شما کار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید