صفحه 5 راه برای بهینه سازی داخلی خود را لنگر متن

[ad_1]

این روزها ساختمان پیوند یکی ‘موضوع داغ,’ ما همه با وسواس گرفتن لینک های بیشتر و امیدوارم بیشتر از شما خواهد بود پس از رفتن لینک وسواس به راه راست.

بله, آن را عادلانه می گویند که ما عشق را به بیهوده گویی در مورد نحوه ساخت لینک دهنده بیشتر به وب سایت ما خواص و پس از همه آن است که یکی از مهمترین و ‘ضروری بلوک های ساختمان برای گرفتن ترافیک بیشتر و بهبود رتبه بندی موتور جستجو مناسب است ؟

اما همچنین نگاه متشکرم پیوند ساختمان و بهینه سازی سایت ما نمی توانیم از دست دادن تمرکز بر اهمیت در محل پیوند ساختمان (متصل کردن پست ها و صفحات در وبلاگ خود و یا وب سایت).

بنابراین پست امروز مناسب است به عنوان من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما 5 راه های هوشمند به خود را بهینه سازی داخلی لنگر متن لینک است که به شما کمک خواهد کرد تا حد زیادی کاهش نرخ گزاف گویی خود را بهبود تجربه کاربر را در سایت خود و به همان اندازه به اشتراک گذاری موتور جستجو ارزشمند آب پیوند میان عالی صفحات سایت خود و به طور کلی بهبود خود را در صفحه جستجوگرها.

چگونه خود را بهینه سازی داخلی لنگر تک لینک

1. ترکیب کوتاه و دم بلند کلمات کلیدی

خوب پس اولین نکته این است که استفاده از ترکیبی از هر دو تک “کلمات کلیدی” و “دم دراز عبارت’ برای لینک کردن به دیگر محتوای وب سایت خود را. در اینجا چند نمونه از تک و کلمات کلیدی دم بلند –

مثال) ایجاد یک وبلاگ وردپرس در تالارها در کمتر از 10 دقیقه! (با استفاده از تک hyper-مرتبط با کلمه کلیدی).

مثال ب) بررسی کنید عالی ساخت لیست ایمیل کارنامه و افزایش خود را انتخاب و در نرخ تبدیل در حال حاضر! (با استفاده از دم بلند عبارت).

2. ی خود را لنگر متن لینک کلیک کنید و آنها را به جریان به طور طبیعی

هنگامی که درهم آمیختگی به مطالب دیگر در وب سایت خود اطمینان حاصل شود که آن را به نظر می رسد و به طور طبیعی جریان. این است که هر دو مهم را برای کاربران و موتورهای جستجو. اجتناب از استفاده بیش از حد بسیاری از مطابقت دقیق کلمه کلیدی متن لنگر همیشه اضافه کردن انواع متن لنگر خود را. است ارسال توسط SEOmoz در مورد مطابقت دقیق لنگر متن ارزش خواندن در اینجا. OK در زیر من چند نمونه از متن لنگر به نظر می رسد طبیعی –

مثال) اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به ترویج کانال یوتیوب خود را به طور موثر ما باید بیش از 50 راهنمایی و پیشنهادات خود را برای شما در اینجا کلیک کنید برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر. (این مثال نشان می دهد که غیر بهینه لنگر متن لینک با کلمه کلیدی ارتباط. اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد به نظر می رسد طبیعی, ‘اینجا را کلیک کنید’ اتفاق می افتد فقط یک generic عبارت است. آن شده اند که بهتر است اگر من تا به حال لنگر ارتباط ‘خود را ترویج یوتیوب کانال’).

3. لینک به ‘مطالب مرتبط’

شما ممکن است خنده اما من از دست داده ام تعداد به تعداد دفعاتی که من به بازدید از یک سایت و کلیک بر روی یک لینک که مرا به یک صفحه که کاملا نامربوط و بی ربط. لینک به ‘مطالب مرتبط’ است که بسیار مهم است به خصوص اگر شما می خواهید برای بهبود و حفظ تجربه کاربری خوب برای بازدید کنندگان خود را و بهتر خود را جستجو رتبه بندی.

4. با استفاده از کلمه کلیدی لینک توضیحات

لینک توضیحات کسانی هستند ‘شناور متون” شما به نظر می رسد زمانی که شما اجرا از اشاره گر ماوس خود را بیش از یک لینک به عنوان اگر شما نیاز به یادآوری شود. این تمرین خوبی است برای اطمینان حاصل شود که شما همیشه اضافه کردن توضیحات با کلمه کلیدی که درهم آمیختگی چرا که به عنوان به خوبی به عنوان SEO و مزایای آن را نیز کمک می کند تا بازدید کنندگان خود را می دانم که دقیقا همان چیزی است یک لینک خاص است در مورد که در آن آن را به آنها را زمانی که آنها بر روی آن کلیک کنید دوباره فکر کردن در مورد خود تجربه کاربر.

5. دیوانه نیست و لینک به همه چیز

نکته نهایی من این است که در حالی که آن را خوب به یک تعادل سالم به خوبی بهینه سازی لنگر متن لینک هم برای کاربران سایت خود و برای گرفتن رتبه بندی موتور جستجو بهتر نیست دیوانه و لینک کاملا همه چیز یک) آن را به نظر می رسد spammy و ب) آن را کاملا غیر طبیعی نگاه.

بنابراین اجازه دهید تا گرد این هفته’ راهنمایی –

• ترکیب کوتاه و دم بلند کلمات کلیدی

• ی خود را لنگر متن و جلوگیری از مطابقت دقیق کلمات کلیدی

• لینک به مطالب مرتبط

• استفاده از لینک توضيحات با کلمه کلیدی

• آیا دیوانه و لینک به همه چیز تمیز نگه داشتن آن

بنابراین وجود شما به آن مردمی من بالا 5 نکته برای بهبود و بهینه سازی لینک های داخلی البته برای دلایل درست.

به شما مخاطبان…

OK از آن نوبت خود را برای اضافه کردن خود را می گویند. آیا شما هر گونه راهنمایی و ایده ها و پیشنهادات شما می خواهم برای اضافه کردن ؟ اگر چنین است, من دوست دارم به آنها را بشنود, پس از دریافت گفتگو در بخش نظرات در زیر مثل همیشه نیروهای لذت بردن از بقیه خود را در هفته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید