صفحات فرود برای جستجوگرها

[ad_1]

صفحات فرود هنجار در مبارزات انتخاباتی PPC – اما شما همچنین باید در نظر با استفاده از آنها برای ساخت لینک مبارزات جستجوگرها.

هنگامی که به دنبال لینک به سایت خود را, برخی از مدیران را به اشتباه فکر کردن که همه چیز به نقطه را به صفحه اول خود و یا دیگری که آنها نیاز به گسترش بسیاری از لینک ها در اطراف بسیاری از محصول های مختلف صفحات. در چنین موارد این مدیران هستند مشرف روشن بازده صفحات فرود برای لینک خود را در ساخت برنامه های.

آیا “صفحات فرود”?

صفحات فرود در هیچ چیز پیچیده تر از اطلاعات غنی صفحات. هر صفحه را می توان به عنوان طاقچه خاص – و یا به طور کلی – به عنوان مورد نیاز است. و اگر چه آن است که مشترک برای صفحات فرود به تنظیم شود تا به عنوان صفحات داخلی گاهی اوقات از آن است که به سادگی کارآمد تر به نوبه خود یک سایت در صفحه اول به یک صفحه فرود.

فکر نمی کنم از صفحات فرود به عنوان صرفا یک قطعه کوتاه از متن برای رتبه بندی با – صفحات فرود اساسا ازدواج لینک کلیک کنید و مطالب را به واقعا پربار رابطه کار.

چگونه به راه اندازی صفحات فرود

آن است که اغلب یک ایده خوب برای بهینه سازی برای چند روز و یا موضوع مناطق – انجام این کار توسط ارائه غنی از کلمات کلیدی عنوان همراه با چند جمله از متن که مربوط به کلمه کلیدی/keyphrase و سپس همراه با یک keyworded لینک خود را عمیق تر مطالب.

انجام این کار برای تغییرات متعدد از مهم ترین کلمات کلیدی را به حساب مسائل مانند کلمه کلیدی order (اول کلمه کلیدی در یک keyphrase/searchterm تعیین کننده است در گوگل, به عنوان مثال) و همچنین جمع و مفرد فرم (مثلا “بیمه[b]s[/b]”بسیار کمتر رقابتی نسبت به صورت مفرد “بیمه”.

البته همچنین در نظر داشته باشید geo-targeting و اشتباهات املایی که در آن شما احساس می کنید شما می توانید پاک دور با آنها. اما به یاد داشته باشید که صفحات فرود اساسا برای انسان و همچنین عنکبوت بنابراین این صفحات باید نگاه های مفید برای [I]هر دو[/I].

راز صفحات فرود

واقعا اصل, صفحه فرود برای ساخت لینک مقاصد متفاوت است به طور کلی در جستجوگرها-صفحه. نکته کلیدی این است که بررسی چه اطلاعات شما در حال ارائه و ارائه آن را در یک بسیار انتخابی بر اساس. وجود دارد بسیار ظریف متفاوت در استفاده از صفحات فرود از محتوای کلی کار SEO دلیل بسیار گزینشی و هدفمند شیوه ای که در صفحات فرود ساخته شده است.

و در اینجا راز از صفحات فرود – هنگام تنظیم کلمه کلیدی خود را لنگر متن به صفحات فرود خود را نه تنها شما رنک برای کلمات کلیدی خود را در متن لنگر – اما خود متن لنگر را نیز به ترکیب خود را با keyworded سرفصل و keyworded در صفحه لینک به تولید طیف گسترده ای از ثانویه عبارات جستجو شما می توانید رتبه بندی بسیار آسان تر برای – در عین حال هنوز هم باقی می ماند هدفمند و متمرکز بر موضوع انتخاب شده خود را در منطقه.

این است که چرا صفحات فرود تبدیل شده اند به طور کلی مفید به عنوان بخشی از ساختمان لینک های SEO – به دلیل شدت کنترل از راه های است که می تواند اطلاعات تحویل داده شده و هدفمند.

در حال صفحات فرود خطرناک?

به عنوان قبل از فرود صفحات چیزی بیش از اطلاعات غنی از صفحات. آنها با توجه به موتورهای جستجو با ارائه محتوای غنی و آنها به کمک انسان کاربران با ارائه وضوح متمرکز صفحات برای پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز آنها و کمک به آنها را مستقیم به متخصص صفحات داخلی برای اطلاعات بیشتر به عنوان مورد نیاز است. و آن را مناسب وب مستر به دلیل آن اجازه می دهد تا ترافیک به هدف در یک مقدار دقیق تر به شیوه ای.

من می توانید ببینید یک مثال از یک صفحه فرود ؟

من نمی ارائه هر گونه تجاری نمونه از یک صفحه فرود, به عنوان خواهد بود که کمی ناعادلانه در این محیط. اما روی Troxel در سرور تایمز اخیرا شکایت کرده است که او محبوب ترین صفحه خود را سیاست حفظ حریم خصوصی صفحه. اگر شما یک نگاهی به این, او سهوا تولید یک صفحه فرود, بر اساس کلمات کلیدی در عناوین پوشش داده شده در این سیاست حفظ حریم خصوصی.

می توانم مشروع لینک به صفحات فرود?

کاملا – از آنجا که صفحات فرود ارائه اطلاعات غنی برای انسان و همچنین به عنوان موتور جستجو عنکبوت و سپس شما به راحتی می توانید آنها را ذکر شده در دایرکتوری اجازه می دهد که صفحات متعدد ذکر شده از همین سایت مانند “فهرست موزیلا”, Sevenseek و WowDirectory.

همچنین دایرکتوری ها مانند MSN bcentral, Jayde و Webatlas همچنین اجازه می دهد برای چند لینک به صفحات داخلی به همراه ورود خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید