صادق در عمق SEO Elite نقد و بررسی

[ad_1]

این یک واقعی در عمق بررسی از SEO Elite نسخه 3.2 نرم افزار که در حال حاضر. هر ادعای من در اینجا این است که 100 ٪ دقیق و شما حتی می توانید بررسی نتایج خود را.

من شروع شده و من و مرکزی فلوریدا گزارش گشت و گذار وب سایت در ژانویه 2005. من دریافت حدود 40 بازدید کنندگان منحصر به فرد یک بعد از کلمه از دهان ترافیک. که از طراحی وب سایت کسب و کار برای حدود 2 سال من حتی نمی دانم چه رتبه گوگل بود. من تا به حال هیچ ایده که بک لینک با متن لنگر چیزی بود که زد موتورهای جستجو امروزه.

پس از تحقق این مطلب در انجمن بیش از GeekVillage من تصمیم گرفتم من بهتر پریدن بر روی لینک مبارزات انتخاباتی. من شروع به رفتن در سراسر اینترنت در موتورهای جستجو و ارسال و دریافت ایمیل پتانسیل لینک همکاران که تا به حال اساسی همان مطالب را در وب سایت من.

بسیاری از مردم دوست من طراحی وب سایت و محتوای بنابراین به من یک لینک تجارت میزان موفقیت. در تو رفتگی در دیوار ‘گشت و گذار’ یا ‘گشت و گذار, گزارش,’ بسیاری از مدیران سایت نیستند یا پول خود را رتبه بندی موتور جستجو پس از آن در واقع یک کمی آسان تر گرفتن بک لینک.

حدود 4 ماه من به صورت دستی انجام این کار با دست و تنها تا حدود 250 بک لینک در MSN و یاهو!. به سختی هر گونه لینک دهنده نشان بودند در گوگل, اما همه می دانند که گوگل نشان نمی دهد مقدار صحیح بک لینک. حتی در حال حاضر آن را نشان می دهد link:www.cflwaves.com به عنوان داشتن یک backlink.

در ماه ژوئن, من در نهایت تصمیم گرفت که من بیش از این فرآیند به صورت دستی پیدا کردن شرکای لینک. من شروع به استفاده از این برنامه Arelis و شگفت زده شد در سهولت استفاده از پیدا کردن لینک های جدید همکاران. من نمی خواهم این واقعیت است که این برنامه را نشان نمی دهد من هر یک از صفحات و رتبه هر چند. من فقط با استفاده از Arelis حدود 3 روز گرفتن حدود 25 بک لینک.

شروع کردم به جستجو در اینترنت برای یک جایگزین و تصادفا به SEO Elite توسط Brad Callen. من دانلود دمو بود و در نتایج شگفت زده می شدم. من تا به حال برداشت حدود 50 بک لینک در تنها 2 روز استفاده کنید. سپس من تو را دیدم براد معرفی پروژه جدید 8: پیدا کردن و ارسال با استفاده از لینک ارسال اشکال.

پس از تماشای براد در فیلم های آموزش در این پروژه جدید من بلافاصله رفت و خریداری این محصول است. پس از اولین روز من در حال حاضر برداشت جدید 50 بک لینک با استفاده از این ویژگی های جدید.

این keyphrase که من هدف بود ‘مرکزی فلوریدا گزارش گشت و گذار’. اگر شما چک, MSN, I am رتبه #1. اگر شما بررسی Yahoo! من رتبه #1. اگر شما بررسی گوگل من هنوز رتبه #3 اما من کاملا مطمئن هستم بعد از بعدی گوگل به روز رسانی من را به #1. نکته جالب در مورد آن این است که از آنجایی که من هدف قرار دادن ‘مرکزی فلوریدا گزارش گشت و گذار’ آن را در نهایت رول به ‘فلوریدا گزارش گشت و گذار’. در MSN I am #1 برای ‘فلوریدا گزارش گشت و گذار’. در یاهو! من #1 برای ‘فلوریدا گزارش گشت و گذار’. در Google I am #15 اما این را نیز باید بالا برود بعدی گوگل به روز رسانی. نورد بیش از دوباره و دوباره آن را در نهایت تبدیل به ‘گزارش گشت و گذار’ در حال حاضر در MSN من رتبه #13 برای این keyphrase. آن است که بسیار هیجان انگیز به تماشای تمام کار من در واقع پرداخت.

ترافیک من سه برابر شده پس از ماه ژانویه و در این ماه (اوت) من انتظار برای دریافت از 11,000 – 12,000 بازدید کنندگان منحصر به فرد. بسیار خوبی برای گشت و گذار گزارش وب سایت که در آن من در به روز رسانی گزارش گشت و گذار روزانه و هوا هر چند روز درست است ؟ این وب سایت در حال حاضر درآمد من بیش از 600 $در ماه درآمد حستبلیغ و که در حال افزایش است هر ماه.

این مهم است که توجه داشته باشید که نه همه از ترافیک از موتورهای جستجو می آید. هنگامی که شما به تجارت لینک با وب سایت های دیگر شما همچنین دریافت ترافیک از وب سایت خود را به طوری که بیشتر بک لینک ها شما باید کلی بیشتر مردم شما را!

این نتایج هستند که همه با توجه به SEO Elite نرم افزار توسط Brad Callen. در حال حاضر در اینجا این است که من دقیق پروژه پروژه بررسی خود نرم افزار:

پروژه 1: تجزیه و تحلیل بک لینک با استفاده از یک موتور جستجو مشخص شده

________

این پروژه اجازه می دهد تا شما را به تجزیه و تحلیل رقبای خود را موتور جستجو بک لینک با استفاده از هر یک از موتورهای جستجوی بزرگ است. این برنامه به شما نشان می دهد چه لنگر متن مردم هستند و ارتباط آنها را با آدرس IP وب سایت رتبه وب سایت در الکسا از سایت به عنوان صفحه ای که لینک در چگونه بسیاری از لینک های خروجی صفحه و تعداد کل لینک های این صفحه است. این پروژه همچنین نشان می دهد که شما در یک لیست آسان چگونه بسیاری از PR0-10 و درصد خود را که لینک دادن به سایت. این نوع از سخت به توضیح بنابراین در اینجا فرمت:

PR = 0 520.1%

PR = 1 810.5%

PR = 2 1313.3%

PR = 3 4543.3%

PR = 4 2420.4%

PR = 5 1210.2%

PR = 6 43.7%

PR = 7 00.0%

PR = 8 00.0%

PR = 9 00.0%

(نه من سایت آمار.)

پروژه 2: پیدا کردن ایمیل و رتبه صفحه بالا لینک همکاران

________

این پروژه مورد علاقه من از کل برنامه است. این اجازه می دهد تا شما در پیدا کردن و ایمیل افرادی که حداقل حداقل رتبه ای که شما مشخص کنید. شما می توانید پیدا کردن سایت بر اساس سایت های که لینک به رقیب خود بر اساس عبارت جستجو و یا از یک صفحه لینک – مانند اگر رقیب خود دارای یک صفحه لینک و شما می خواهید همه آنها را به لینک به شما به عنوان به خوبی.

همه شما باید انجام دهید این است که شروع این پروژه و سپس بار یکی از شما e-mail قالب های متعدد را انتخاب کنید آدرس های پست الکترونیکی از لیست و SEO نخبگان را ارسال پست الکترونیکی به هر یک از آنها. هیچ یک از گیرنده می دانم که شما نیز ارسال می شود که e-mail به شخص دیگری. شما همچنین می توانید خود را سفارشی قالب سایت شامل نام گیرنده و آدرس وب سایت به طوری که ایمیل نمی, نگاه دستگاه تولید شده است.

پروژه 3: تجزیه و تحلیل allinanchor allintitle یا allintext.

________

این پروژه اجازه می دهد تا شما را به وارد کردن یک کلمه کلیدی و تجزیه و تحلیل بالا 10 رتبه بندی برای allinanchor allintitle یا allintext.

Allinanchor به شما نشان می دهد تعداد بالا از وب سایت ها با آن کلمه خاص در متن لنگر خود را. اگر شما در حال رتبه #1 برای allinanchor شما به زودی باید به رتبه #1 که برای کلمه کلیدی خاص.

Allintitle به شما نشان می دهد تعداد بالا از وب سایت ها با آن کلمه خاص در دسته.

Allintext به شما نشان می دهد تعداد بالا از وب سایت ها با آن کلمه خاص در بدن از صفحه وب خود را.

SEO Elite اجازه می دهد تا شما را به مقایسه allinanchor allintitle و allintext با نتایج واقعی, قاب و با قاب.

پروژه 4: بررسی کنید که لینک شرکای هنوز لینک دادن.

________

من شخصا استفاده از این ویژگی SEO Elite اما برخی از شما ممکن است پیدا کردن آن بسیار با ارزش است.

آنچه شما انجام دهید این است که به SEO Elite محل لینک شما در صفحه جستجوگرها نخبگان خواهد شد و سپس خزیدن صفحه لینک گرفتن از سایت های خارج از آن. SEO Elite سپس بازدید از تمام کسانی که صفحات چک کردن برای دیدن اگر لینک شما است که هنوز هم در وب سایت خود. اگر آن نمی باشد و این برنامه به شما خواهد گفت و شما می توانید آنها را ارسال یک ایمیل درخواست آنها را چه شد لینک.

پروژه 5: پیدا کردن جایی که شما در سایت قرار گرفت برای یک کلمه کلیدی داده شده(s):

________

این پروژه اجازه می دهد تا شما را به دیدن جایی که شما در حال رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص در هر موتور جستجو. SEO نخبگان موجب صرفه جویی در نتایج جستجو را نشان می دهد و شما یک مقایسه از زمان گذشته است که شما باید بررسی شود. این فوق العاده است به شما نشان دهد که چقدر SEO Elite کمک کرده است تا خود را رتبه بندی موتور جستجو.

پروژه 6: پیدا کردن که چگونه بسیاری از صفحات وب را نمایه شده است.

________

این پروژه اجازه می دهد تا شما را به هر نام دامنه و سپس این برنامه را بررسی کنید هر موتور جستجو عمده و بازگشت چگونه بسیاری از صفحات از آن دامنه فهرست هستند. زمان بهینه ساز عالی.

پروژه 7: پیدا کردن و بهینه سازی وب سایت.

________

این پروژه به شما نشان می دهد آنچه در بالا 10 در حال انجام برای دریافت رتبه بندی خود را. شما وارد یک کلمه کلیدی خاص و آن بازده بالا 10 و سپس تجزیه و تحلیل آنها بر اساس عوامل خاصی:

صفحه: روابط عمومی

رتبه الکسا

# Top 10

کل ظاهر

نمره کل

من همچنین آیا استفاده از این پروژه بسیار در همه, من فکر می کنم من باید تنها با استفاده از آن 3 بار.

پروژه 8: پیدا کردن و ارسال با استفاده از لینک ارسال اشکال.

________

این بزرگترین پروژه SEO Elite بعدی برای پیدا کردن ایمیل و رتبه بالا شرکای. آنچه در این پروژه می کند این است که اجازه می دهد تا شما را به وارد کردن یک کلمه کلیدی خاص را انتخاب کنید تعدادی از وب سایت های که شما می خواهید برای تبادل لینک کلیک کنید و روی ارسال کلیک کنید. برنامه پیدا کردن وب سایت های مربوط به شما است که باید راه اندازی تبادل لینک اتوماتیک اسکریپت.

همه شما باید انجام دهید این است را وارد کنید اطلاعات خود را به SEO Elite برنامه و هر وب سایت است که شما را انتخاب کنید به تجارت لینک با این برنامه به طور خودکار پر کردن در زمینه های مورد نیاز برای هر وب سایت. همه شما باید انجام دهید این است که روی ارسال کلیک کنید! از ویژگی های بسیار عالی و زمان بهینه ساز عالی.

به طور کلی من فکر می کنم که این بزرگترین برنامه جستجوگرها در اینترنت امروز. هیچ برنامه دیگر دارای مقدار زیادی از ویژگی های است که SEO Elite می کند. من فکر می کنم که این است که باید برای هر وب مستر تلاش به بازار وب سایت خود را. این برنامه مسئول تقریبا هر بازدید کننده که من دریافت در وب سایت من. من آن را 10/10.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید