شرکت ۲۴۰ نفر در برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی در اشنویه

شرکت ۲۴۰ نفر در برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی در اشنویه

موسی تسبیحی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال به دلیل شرایط موجود ناشی از شیوع کرونا برنامه‌های اوقات فراغت این اداره در ۲ بخش حضوری و مجازی در حال برگزاری است.

وی افزود: کلاس‌های بازیگری، موسیقی، نقاشی، فیلم‌نامه نویسی و آموزش‌های قرآنی به صورت حضوری و کلاس‌های انجمن ادبی و انواع هنرهای تجسمی به صورت مجازی در حال برگزاری است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشنویه گفت: در تمامی کلاس‌های حضوری رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامی بوده و با رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و نظارت لازم نیز به صورت مکرر بر برگزاری این کلاس‌ها انجام می‌شود.

تسبیحی ادامه داد: تعطیلی بازار و قرنطینه خانگی موجب آسیب‌هایی به اصحاب فرهنگ‌ و هنر و بروز مشکل مالی برای آنها شده است و پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان نیز با کمک فرمانداری اقدام به توزیع اقلام حمایتی بین اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان کرد.

وی افزود: در همین راستا ۱۴۵ بسته معیشتی به ارزش ۲۴۵ میلیون ریال با کمک فرمانداری این شهرستان بین اصحاب فرهنگ‌وهنر و فعالان قرآنی این شهرستان توزیع شد.

اشنویه در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است و بیش از ۷۴ هزار نفر جمعیت دارد.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *