شرکت ۲۴۰ نفر در برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی در اشنویه

[ad_1]

موسی تسبیحی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال به دلیل شرایط موجود ناشی از شیوع کرونا برنامه‌های اوقات فراغت این اداره در ۲ بخش حضوری و مجازی در حال برگزاری است.

وی افزود: کلاس‌های بازیگری، موسیقی، نقاشی، فیلم‌نامه نویسی و آموزش‌های قرآنی به صورت حضوری و کلاس‌های انجمن ادبی و انواع هنرهای تجسمی به صورت مجازی در حال برگزاری است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اشنویه گفت: در تمامی کلاس‌های حضوری رعایت پروتکل‌های بهداشتی الزامی بوده و با رعایت کامل فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌شود و نظارت لازم نیز به صورت مکرر بر برگزاری این کلاس‌ها انجام می‌شود.

تسبیحی ادامه داد: تعطیلی بازار و قرنطینه خانگی موجب آسیب‌هایی به اصحاب فرهنگ‌ و هنر و بروز مشکل مالی برای آنها شده است و پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان نیز با کمک فرمانداری اقدام به توزیع اقلام حمایتی بین اصحاب فرهنگ و هنر این شهرستان کرد.

وی افزود: در همین راستا ۱۴۵ بسته معیشتی به ارزش ۲۴۵ میلیون ریال با کمک فرمانداری این شهرستان بین اصحاب فرهنگ‌وهنر و فعالان قرآنی این شهرستان توزیع شد.

اشنویه در جنوب آذربایجان‌غربی واقع است و بیش از ۷۴ هزار نفر جمعیت دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید