شتاب صفحه موبایل (آمپر) و اهمیت آن برای جستجوگرها

[ad_1]

شتاب صفحه موبایل یا آمپر آن را به عنوان محبوب شناخته شده است که یک چارچوب منبع باز است که fastens نرخ که در آن تلفن همراه لود صفحات. چارچوب اجازه می دهد تا مردم به خواندن مطالب خود را بر روی تلفن همراه خود را به خواندن آن سریع است. این را افزایش می دهد تعداد زیادی از مردم که خواندن مطالب خود را. چارچوب افزایش سرعت بارگذاری سایت با سلب کردن عناصر است که باعث صفحات وب به بار آهسته تر بر روی تلفن همراه. این عناصر عبارتند از جاوا اسکریپت و شخص ثالث اسکریپت.

اهمیت آمپر در جستجوگرها

واضح اهمیت این چارچوب است که تلفن همراه خود را صفحات بارگذاری سریع تر. به عنوان یک ناشر و بازاریاب مطالب خود را قابل مشاهده است برای بسیاری از مردم است. مطالعات نشان می دهد که تا 40 درصد مردم ترک سایت خود را اگر آن را طول می کشد بیش از 3 ثانیه برای بارگذاری. در حال حاضر از سایت شما خواهد شد در حال بارگذاری سریع نرخ گزاف گویی کم خواهد شد لذا مطالب خود را دیده می شود توسط بسیاری از مردم.

یکی دیگر از اهمیت آمپر چارچوب است که شما رسیدن به رتبه بالا در نتایج جستجو است. اگر شما علاقه مند در گوگل الگوریتم شما باید بدانید در مورد Mobilegeddon الگوریتم. این است که یک الگوریتم است که پاداش به سایت های تلفن همراه دوستانه. پس سایت خود را در حال حاضر به همراه پسند شما خواهد شد در رتبه بندی بالا است. رتبه بندی بالا نه تنها به معنی بیشتر خوانندگان آن را نیز به معنی پول بیشتر.

توسط آمپر برای شما ؟

در حالی که آمپر دارای مزیت آشکار از افزایش سرعت سایت, از آن می آید با بسیاری از محدودیت. پس از این چارچوب اجازه نمی جاوا اسکریپت و دیگر شخص ثالث, عناصر, شما نمی قادر خواهد بود به در صفحه دیدگاه رهبری, فرم ها و عناصر دیگر.

به جای محدودیت است که با چارچوب شما را مجبور به بازنویسی سایت خود قالب. شما باید بازنویسی مطالب خود را به طوری که محتوا در CSS کمتر از 50KB. شما همچنین نیاز به آدرس تصاویر خود را که در آن شما باید اطمینان حاصل شود که استفاده از آنها آمپر-img عنصر. همچنین شما می توانید برای قراردادن فیلم ها با استفاده از آمپر-تصویری تگ های سفارشی.

وقتی که می آید به مقاله شما باید شامل یک تگ خاص است که اجازه می دهد تا موتورهای جستجو تشخیص آمپر نسخه از مقاله خود را.

چگونه برای شروع با آمپر

اگر شما آماده برای رفتن همراه با محدودیت های چارچوب شما باید پیش بروید و آن را بر روی سایت خود ، اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است نصب آمپر, وردپرس, پلاگین و سپس آن را فعال کنید. بعد از آن شما باید ویرایش کنید .فایل htaccess. شما همچنین باید ویرایش CSS به آمپر نگاه و احساس مانند سایت خود ،

نتيجه گيری

آمپر افزایش سرعت سایت خود را در نتیجه افزایش نمایش خود را. آن را نیز می دهد یک تجربه کاربری بهتر. به عنوان ذکر شده در بالا برای سایت خود را به استفاده از این ویژگی شما نیاز به پیروی از یک سری از مقررات سختگیرانه. اگر شما راحت با این محدودیت شما قطعا باید یک دست انداز در نتایج جستجوی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید