شاه‌محمدی: برای مدیران پرسپولیس پیشکسوتان غریبه هستند

[ad_1]

جمشید شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به شرایط این روزهای پرسپولیس افزود: متاسفانه شرایط چندان خوب نیست و همه نگران اوضاع فعلی باشگاه هستند. هواداران دغدغه زیادی دارند چرا که هم مشکلات مالی بازیکنان و هم پرونده‌های حاضر در فیفا موجب شده تا پرسپولیس روزهای سختی را تجربه کند. متاسفانه با این مدیران هم نگرانی ما چند برابر می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر محمدحسن انصاری‌فرد حدود ۳ ماه است که از پرسپولیس رفته است. مدیران جدید بیایند بگویند در این مدت چکار کرده‌اند و دست آورد آنها چه بوده است. طبق مصاحبه شاکیان بیشتر آنها هم به خاطر نحوه مدیریت و دروغ هایی که شنیده اند شاکی هستند و تخفیف هم نمی‌دهند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: مدیران بیایند و بگویند که برای حل مشکل پرونده‌ها در فیفا چه اقدامی انجام داده اند؟ برای تامین مالی و پرداخت پول بازیکنان چکار کرده‌اند؟ آنها باید جوابگو باشند اما متاسفانه همیشه هم از صحبت در مورد شرایط تیم و باشگاه طفره می‌روند. این حق هوادار است که بداند در باشگاه چه می‌گذرد.

شاه محمدی گفت: در حال حاضر صحبت از رفتن بازیکنان از تیم می‌شود. مدیران چه اقدامی برای حفظ آنها کردند؟ بازیکن وقتی حقش را نگیرد طبیعی است که ناراحت باشد و حتی از تیم جدا شود چرا که آنها هم خانواده دارند. در حال حاضر جدایی بیرانوند قطعی شده چه فکری به حال جایگزین او شده. من به عنوان مهاجمی که سال‌ها در پرسپولیس بازی کرده می‌گویم که خط حمله تیم مشکل دارد و باید تقویت شود. مدیران برای جذب بازیکن چه اقدامی کرده اند.

وی ادامه داد: مشکل اصلی پرسپولیس مدیریت‌های مقطعی است. مدیری که می‌داند ۲ ماه بعد می‌رود کار انجام نمی‌دهد. فقط می‌آیند نامشان را مطرح می‌کنند و می‌روند. آنها همین مطرح شدن نامشان را از پرسپولیس می‌خواهند.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: پرسپولیس به مدیری نیاز دارد که دلسوز هواداران باشد. به پیشکسوتان احترام بگذارد و نظر آنها را بخواهد. متاسفانه در پرسپولیس پیشکسوتان از خیلی‌ها غریبه‌تر هستند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید