شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

Irancell GP-2101plus TD-LTE Modem - فروشگاه مودم و تجهیزات ... در TD-LTE روی لینکهای دانلود کار شده است و سرعت دانلود بسیار زیادی دارد و بهترین گزینه برای سازمانها، شرکتها، مجتمعهای مسکونی، کسبوکارهای کوچک و کاربرانی است که نیازمند اینترنت فوق سریع میباشند. در مجموع مودم D100 را میتوانیم جسمی شبیه به مودم های ADSL را با روحی از اینترنت همراه 4G قلمداد کنیم. اپراتور ایرانسل در اقدامی قابل ستایش با همکاری شرکت های Huawei و ZTE کنسول تنظیمات همه ی مودم ها را شبیه به هم طراحی نموده است و این امر سبب سهولت در استفاده و آموزش می باشد. در اینصورت مشکل از مودم اینترنت نمی باشد و شما یا رمز عبور خود را اشتباه وارد کرده اید یا تنظیمات وای فای موبایل یا تبلت دچار اشکال می باشد. سرعت اینترنت TD-LTE چه میزان خواهد بود؟ یکی دیگر از ویژگی های ممتاز این مودم وجود دو پورت LAN است که استفاده از آن را چه در حالت بی سیم و چه در حالت با سیم میسر میکند.

برای اینکه بتوان مشکل وصل شدن به اینترنت از طریق کابل Lan را حل کنیم ابتدا باید اطمینان داشت که کابل Lan دارای قطعی یا خوردگی نباشد جهت این کار با یک کابل Lan دیگر تست میکنیم ببینید چه اتفاقی رخ میدهد وصل میشود یا خیر؟ ابتدا روی My Computer کلیک راست و گزینه Manage را انتخاب میکنید سپس در پنجره باز شده روی Computer Management و در سمت راست روی گزینه Device Manager کلیک میکنید حال در سمت چپ به گزینه Network Adapter رفته با زدن فلش زیر مجموعه باز شده و روی دیوایس مورد نظر راست کلیک و Uninstall میکنیم بعد از انجام دادن این کار سیستم را یکبار Restart نمایید بعد از بالا آمدن اجازه دهید سیستم عملیات شناسایی را انجام دهد ممکن است با این روش مشکل اینترنت برطرف شود. در پنجره باز شده تیک دو قسمت Use Automatic Configuration Script و Use A Proxy Server For Your Lan را برداشته و تیک قسمت Automatic Detect Setting را زده و Ok می کنید.

در قسمت Taskbar روی گزینه Wi-Fi کلیک کنید Hidden Network را انتخاب و Connect را میزنید در پنجره باز شده Ssid و رمز Wi-Fi را وارد نموده و Next میزنید تا متصل شود. ۷- بعد از اتمام پروسه ی آپگرید دکمه ی مودم را چند بار بزنید تا SSID و رمزعبور جدید وای فای مودم نمایش داده شود. اگر چراغ وای فای شما مدام قطع و وصل میشود میتوان مشکل سخت افزاری مودم باشد موضوع را با یک مودم دیگر تست کنید یا با یک آداپتور مودم را تست کنید. مودم TF-i60 H1 میتواند از شبکههای نسل ۴ و ۴٫۵ تلفن همراه پشتیبانی کند و میتوان از سیمکارتهای معمولی (FD) و TD-LTE در آن بهره گرفت. مهمترین مزیت این مودم همراه قابلیت اتصال کابل شبکه Lan است که میتواند آن را به یک مودم ثابت برای پیسی شما تبدیل کند. شاید بتوان به عنوان مهم ترین نکته متفاوت در بین این دو مودم به تعداد خروجی کابل لن اشاره کرد.

از طرفی تعداد ابزارهایی که از طریق آن بتوان به اینترنت متصل شد هر روز بیشتر از قبل می شود. اگر شما تنها کاربر شبکه وایرلس خود هستید پس فقط یک نفر باید به شبکه شما دسترسی داشته باشد نه ۳۲ نفر، برای محدود سازی تعداد دستگاههای که میتوانند به صورت همزمان به وایرلس متصل شوند باید از همان صفحه WLAN Settings وارد عمل شوید و گزینه Maximum Number of Device را روی تعداد مورد نظر خود تنظیم کنید. مودم D100 تحت نام ایرانسل و ساخت شرکت Gemtek بوده که تنها با سیم کارت های شرکت ایرانسل سازگاری دارد. تنها تفاوت این مدل با i60 توی پنل sms هست و اینکه i60مودم کمی کیفیت ساخت بالاتری داره! مودمهای ایرانسل مدتی است که وارد بازار شده و روز به روز کیفیت آنها نیز افزایش یافته است. این شیوه همزمان باعث شناخت برند و افزایش فروش محصولات آن خواهد شد. جهت باز گردانی به تنظیمات کارخانه در پشت مودم سوراخی وجود دارد که آن را به کمک خلال دندان یا چیز نوک تیز چند ثانیه نگه داشته تا به تنظیمات کارخانه بازگردد و مجدد کانفیگ سیستم را انجام دهید تا مشکل برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید