سیستم مدیریت محتوا و بهینه سازی سایت

[ad_1]

در حال اجرا یک موتور جستجو بهینه سازی مبارزات انتخاباتی نیاز به محتوای مناسب. سیستم های مدیریت محتوا (CMS) معرفی شده اند در بازار به مراقبت از نیروی کار قرار داده و در ایجاد یک محتوای منحصر به فرد در هر زمان. سیستم مدیریت محتوا یک نرم افزار فراهم می کند که وب سایت نوشتن و ابزارهای مدیریت. این ابزار به طور خاص طراحی شده برای کاربران با دانش کمتر از وب و زبان های برنامه نویسی یا زبان نشانه گذاری. سیستم مدیریت محتوا به شما اجازه ایجاد و مدیریت محتوای سایت را با سهولت.

اما آنها واقعا موثر در انجام آنچه آنها ایجاد شده برای اجازه می دهد تا پیدا کردن –

چند مشکل وجود دارد که بهینه سازی موتور جستجو حرفه ای در جستجوگرها شرکت با آن مواجه شده اند در حالی که با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا. این سیستم می تواند کمپین برای پرتاب به عنوان بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا طراحی نشده است به عنوان در هر موتور جستجو بازاریابی مورد نیاز است.

متا تگ ها

متا تگ ها حاوی اطلاعات صفحه. آنها اسکن شده توسط این موتور جستجو عنکبوت به ارزیابی محتوای صفحه. اما مهم این ویژگی ممکن است بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا انجام نمی دهد علاوه بر این از مربوطه عنوان و توضیحات متا تگ ها به محتوا. این اشکال از سیستم مدیریت محتوا می تواند آسیب مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها به طور جدی.

آدرسهای پویا

موتورهای جستجو در صفحه اول یک مقدار محدود از صفحات پویا. این صفحات پویا در حال تعیین آدرس صفحه حاوی کاراکترهای خاص مانند درصد یا & or =. عنکبوت موتور جستجو می یابد آن را دشوار است برای رسیدگی پویا آدرس رشته ها.

از این رو یک آدرس اینترنتی مانند http: // sample.com/page.asdc?iv=143&session=234234wrwresf¶m=xzfdch را به اندازه کافی دریافت نمی, نتایج, اما نشانی اینترنتی http: // sample.com/products.asdc می توانید انجام دهید بسیار بهتر است.

مشکل از indexibility و جلسه ID بسیار شایع هستند با سیستم مدیریت محتوا.

هیچ یک از کلمات کلیدی در URL

سیستم های مدیریت محتوا بیشتر نیست به شما اجازه ایجاد یک URL با کلمات کلیدی گنجانده شده است. کلید واژه غنی URL بسیار مهم از سئو نقطه نظر. آن را بهتر صفحه رتبه بندی.

بسیاری از CMS کاربران آگاه هستند از جستجوگرها مورد نیاز در حالی که ایجاد محتوا و سئو حرفه ای نیاز به آموزش برای کار با سیستم مدیریت محتوا. برای کمک به نویسندگان مطالب شما می توانید به راحتی در دسترس آنلاین و دسکتاپ ابزار است که کمک خواهد کرد که به تجزیه و تحلیل مطالب و گزارش چگونه از آن است که احتمال دارد به انجام در موتورهای جستجو. اما استفاده از ابزار جستجوگرها زمانبر است و کاربران نیاز به نگه داشتن سوئیچینگ بین ابزار برای ایجاد محتوا و تجزیه و تحلیل آن.

نزدیک شدن به یک موتور جستجو بهینه سازی شرکت ایده خوبی است برای جستجوگرها کسب و کار به عنوان آنها را به مراقبت از تمام مشکلات فنی مواجه می شوند با استفاده از سیستم مدیریت محتوا. این شرکت در جستجوگرها خواهد به دست آوردن درک کامل از ویژگی های آرایش سایت خود قبل از شروع مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید