سهم ۶۸ میلیارد تومانی ملایر از بودجه سال ۹۹

[ad_1]

قدرت الله ولدی روز سه شنبه در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان ملایر اظهار داشت: از این رقم ۳۳ میلیارد تومان از محل اعتبارات تملک سرمایه‌ای استانی، ردیف‌های قانون استفاده متوازن از امکانات کشور و سه درصد نفت و گاز و ۳۵ میلیارد تومان نیز از محل اعتبارات ملی استانی شده طرح‌های تملک سرمایه‌ای سهم شهرستان ملایر است.

وی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی ملایر تاکید کرد: برای جذب اعتبارات ابلاغی به دستگاه مربوطه خود تلاش کنید و جذب نشدن این اعتبارات نشان از برنامه‌ریزی نداشتن مدیران دارد.

فرماندار ویژه ملایر با تاکید بر اینکه کمیته برنامه‌ریزی تعیین کننده خط‌مشی و سند تدبیر، توسعه و نقشه راه شهرستان است افزود: تمامی مدیران ارگان‌ها و دستگاه‌های مرتبط باید در راستای تحقق برنامه‌های این کمیته و جذب اعتبارات ابلاغی تلاش کنند.

ولدی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید پیگیر جذب اعتبار از طریق استان باشند، چراکه بخشی از این اعتبارات شهرستانی، بخشی استانی و بخش دیگر آن ملی است.

وی با تاکید بر اینکه هر اندازه مدیران در جذب اعتبارات فعال‌تر و توانمندتر باشند، بودجه بیشتری می‌توانند جذب کنند گفت: اولویت مدیران در جذب و هزینه‌کرد اعتبارات با طرح‌های نیمه‌تمام است.

معاون استاندار همدان بیان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی ملایر تمام تلاش خود را به‌کار گیرند تا حتی یک ریال از بودجه شهرستان برگشت داده نشود، در غیر اینصورت نشان از بی‌توجهی مدیران نسبت به توسعه شهرستان است.

ولدی با اشاره به در دست اجرا بودن طرح‌های عمرانی اثرگذار در این شهرستان اظهار داشت: طرح‌هایی که در سال‌جاری به پایان می‌رسد، در توسعه این شهرستان مهم و اثرگذار و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و جهش تولید است.

در اولویت قرار دادن حمایت و جذب سرمایه‌گذار در راستای رونق تولید و اشتغال و قرار دادن جدیت در سرلوحه کاری برای اجرا و اتمام طرح‌ها از دیگر تاکیدات فرماندار ویژه ملایر خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان بود.

ولدی با تاکید بر آسان‌سازی روند جذب سرمایه‌گذار و تلاش برای بهبود و رونق تولید در شهرستان گفت: با حمایت و جذب سرمایه‌گذار و افزایش روند سرمایه‌گذاری در این شهرستان و منطقه، بدون شک وضعیت کار و تولید در مسیر رشد و پیشرفت قرار می‌گیرد.

 وی ادامه داد: همچنین تدابیر لازم برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و پیشنهاد کاهش هزینه‌ها در چارچوب سیاست‌های مصوب دولت اتخاذ شده و مدیران باید نسبت به این امر توجه ویژه داشته باشند.

معاون استاندار همدان اولویت‌بندی را یکی از نکات مهم برای حل مشکلات شهرستان دانست و بیان کرد: مدیران باید با در نظر گرفتن سطح انتظارات جامعه، برنامه‌ریزی را براساس حل مشکلات مردم در حوزه‌های موجود انجام دهند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید