سند تک برگ املاک آموزش و پرورش لرستان صادر می‌شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا، محمد رزم روز شنبه در دیدار با مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به اینکه آموزش و پرورش به عنوان یکی از بزرگترین واحدهای جامعه و مسوول تعلیم و تربیت نوجوانان و جوانان و مبدا تحول بسیار با اهمیت است، افزود: این نهاد متعلق به کل جامعه بوده و نیازمند به تعامل و کمک از ناحیه همه اقشار مختلف جامعه است.
وی اظهار داشت: بمنظور تسریع در رسیدگی و فرآیند دادرسی، تعدادی از شعب دادسرا، محاکم بدوی و تجدید نظر به عنوان شعب رسیدگی به پرونده ها و دعاوی آموزش و پرورش تعیین خواهد شد.
رزم تصریح کرد: برخی افرادی که معروف و مشهور به زمین خواری هستند به املاک و اراضی آموزش و پرورش، منابع ملی، منابع طبیعی و اراضی دولتی دست درازی می کنند که در این راستا کمیته اطلاعاتی تشکیل شده و این اشخاص شناسایی و تحت تعقیب قرار می گیرند.
وی گفت: افرادی که به هر عنوانی اراضی دولتی و منابع ملی را به صورت غیرمجاز تصرف کنند یا بخواهند تغییر کاربری ایجاد کنند توسط دادسرای عمومی و انقلاب مربوطه تعقیب و با شدت مجازات می شوند.

وی افزود: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ حقوق بیت المال و مبارزه با مفاسد اقتصادی و زمین خواری و تاکید رییس قوه قضاییه، با شدت و قاطعیت با زمین خواران برخورد خواهیم داشت.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید