سعادتمند: اجازه نمی‌دهیم مثل سنوات گذشته بازیکنان زیادی جدا شوند

سعادتمند: اجازه نمی‌دهیم مثل سنوات گذشته بازیکنان زیادی جدا شوند

[ad_1]

به گزارش ایرنا، احمد سعادتمند در گزارش یک ماه اخیر عملکرد باشگاه استقلال ضمن تبریک اعیاد غدیر و قربان و روز خبرنگار اظهار داشت: پیروزی خوب دیشب را که مقابل سپاهان بدست آمد به هواداران تبریک می‌گویم. امیدوارم با تلاش همه بازیکنان بتوانیم ادامه مسیر را در جام حذفی به خوبی طی کنیم.

وی افزود: موضوعی حائز اهمیت برای هواداران و خود باشگاه، حفظ شاکله تیم است. همه هم و غم ما این است که شاکله تیم را حفظ کنیم و همچنین برای تمدیدی‌ها هم لازم است بگویم با دوتا از بهترین‌هایمان از یک ماه و نیم پیش صحبت کرده‌ایم و مذاکرات ادامه دارد. از امروز هم مذاکراتمان جدی‌تر و کاملا رسمی ادامه پیدا می‌کند برای اینکه ما می‌خواهیم تیم خود را حفظ کنیم و اجازه نمی‌دهیم که مثل سنوات گذشته تعداد زیادی از تیم جدا شوند. امسال این اجازه را نمی‌دهیم. ما اقداماتی هم جهت تقویت تیم برای سال بعد کرده‌ایم.

وی افزود: این را هم اعلام کنم که با توجه به اینکه لیگ تمام نشده، خیلی حرفه‌ای نیست از الان صحبت‌ها را در زمینه نقل و انتقالات دنبال کنیم و با بازیکنان تیم‌های دیگر که در حال تلاش برای سقوط نکردن یا تلاش برای کسب سهمیه هستند، مذاکره کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال تصریح کرد: این اخباری که الان منتشر می‌شود که فلان بازیکن با فلان تیم قرارداد بسته، به نظر من شایسته نیست چون بازیکنانی که با تیم‌هایشان قرارداد دارند، باید تا لحظه آخر برای تیم خودشان با تمام وجود تلاش کنند. ما اگر بازیکنی را بخواهیم و آن بازیکن با جایی قرارداد داشته باشد، به طور حتم با مدیران آن باشگاه مذاکره می‌کنیم و بعد از لیگ با آن بازیکن صحبت می‌کنیم. ما هم تلاش می‌کنیم تا بتوانیم در کنار بازیکنان باکیفیتی که داریم، ‌چند بازیکن با کیفیت دیگر جذب کنیم.

مدیرعامل استقلال اضافه کرد: بحث دیگری که برای برخی از عزیزان سوال بود، موضوع شیخ دیاباته است. دیاباته با باشگاه استقلال قرارداد دو ساله دارد و هم ما و هم او به قرارداد خود پایبند هستیم. او بازیکن ماست و جای نگرانی نیست و فقط ما باید در خصوص تامین اعتبار و پرداخت به موقع قراردادش اقدام درست و استانداردی را انجام دهیم که این موضوع در دستور کار قرار گرفته است چون ما به او نیاز داریم. دیاباته به لحاظ فنی و اخلاقی بازیکن بسیار خوبی است. همچنین میلیچ هم بازیکنی بسیار حرفه‌ای و با رزومه بسیار خوب است. قرارداد او هم دو ساله است و ما مذاکرات خود را با این دو بازیکن بعد از پایان لیگ به صورت ادامه‌دار دنبال خواهیم کرد.

سعادتمند در مورد اقدامات باشگاه استقلال در زمینه تیم‌های پایه هم گفت:خوشبختانه ما جلسات متعددی را با  مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش داشته‌ایم. به اتفاق او طرحی را جهت فرستادن مربیان ارزشمند استقلالی به کشورهایی مثل برزیل، آلمان و کروواسی داشته‌ایم. این می‌تواند یک اقدام خوب در بخش آموزش باشد.

وی افزود: همانطور که باید در رده‌های پایه سرمایه‌گذاری کنیم تا این تیم‌ها پشتوانه تیم بزرگسالان باشند، باید مربیان خود را هم مجهز به علم روز دنیا کنیم. به زودی این طرح آماده می‌شود و تلاش می‌کنیم اسپانسری هم در این خصوص در نظر بگیریم تا هزینه‌ها کمتر شود. امیدوارم بتوانیم بچه‌های خوب استقلال که نسل به نسل به آن‌ها پیشکسوت می‌گویند، بتوانیم ابتدا در تیم‌های پایه و در ادامه در تیم بزرگسالان‌مان از آن‌ها استفاده کنیم. این طرحی است که به نظرم به یادگار خواهد ماند و بار فنی آن می‌تواند به باشگاه استقلال خیلی کمک کند.

سعادتمند خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد انگیزه برای تیم فوتبال بزرگسالان استقلال که ویترین باشگاه هم محسوب می‌شود، تلاش کردیم پاداش‌هایی را جهت موفقیت‌های آن‌ها در نظر بگیریم. با کمک اعضای هیات مدیره و همه کسانی که عاشق باشگاه استقلال هستند، توانستیم پاداش‌ها را به موقع پرداخت کنیم. قطعا برای برد روز گذشته تیم مقابل سپاهان که برد ارزشمندی برای تیم و هواداران بود هم پاداشی را در نظر گرفته‌ایم. جا دارد از آقای عبدیان عضو هیات مدیره هم که قبل از اینکه عضو هیات مدیره شوند مساعدت‌های زیادی داشتند به استقلال کمک کردند. سایر اعضای هیات مدیره هم در تلاش هستند تا مساعدت‌هایی به باشگاه شود چون ما در آستانه پرداخت‌های سنگینی هستیم و با همت همه عزیزان امیدوارم بتوانیم از این بحران هم خارج شویم و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

وی افزود: روی بخش، بخش مطالبات کادرفنی و بازیکنان تلاش کرده‌ایم در زمان‌هایی که گفته‌آیم پرداختی داشته باشیم و از امروز هم پرداخت‌های بعدی را انجام می‌دهیم تا کادرفنی و بازیکنان با فراغ خاطر به کار خود در زمین سبز مشغول باشند.

مدیرعامل باشگاه استقلال اضافه کرد: خیلی خوشحالم که باشگاه الان دارای دو چمن استاندارد و سالن بدنسازی استاندارد است. همه می‌بینیم که به دلیل ابزار و امکانات، آرامش خوبی در تیم ایجاد شده است. از طرفی در خصوص پرداختی‌ها با وجود مشکلات فراوان،‌ در تلاشیم که در زمانی که می‌گوییم، بتوانیم پرداختی‌هایی داشته باشیم.

[ad_2]

Source link

افزایش ۸۲ درصدی کمک‌های مردمی در عید قربان نسبت به سال گذشته Previous post افزایش ۸۲ درصدی کمک‌های مردمی در عید قربان نسبت به سال گذشته
۵۰۰ بسته غذایی کمک مومنانه هلال‌احمر در بم توزیع شد Next post ۵۰۰ بسته غذایی کمک مومنانه هلال‌احمر در بم توزیع شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *