سعادتمند: اتحاد، رمز موفقیت استقلال خواهد بود

سعادتمند: اتحاد، رمز موفقیت استقلال خواهد بود

[ad_1]

به گزارش ایرنا؛ «احمد سعادتمند» در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال، اظهار داشت: در آستانه شروع دوباره مسابقات لیگ قهرمانان آسیا برای تیم محبوب‌مان هستیم. استقلال همواره در آسیا مظهر قدرت، شجاعت و افتخارآفرینی بوده است و به‌عنوان یکی از پرافتخارترین‌های قاره کهن، برای هر تیمی، حریفی سخت و نفس‌گیر خواهد بود. بدون تردید همه ما استقلالی‌ها با انرژی مثبت و دعای خیر خود، حامی و پشتیبان بازیکنان و کادر فنی هستیم تا در دیدار با الشرطه و الاهلی از نام و اعتبار استقلال ایران دفاع کنند.

وی افزود: از زحمات و تلاش‌های کلیه بازیکنان و اعضای کادر فنی تشکر و قدردانی می‌کنم. استقلال یک فصل طولانی، پر فراز و نشیب و فرسایشی را سپری کرده است و حالا هم در لیگ قهرمانان حضور دارد. اطمینان دارم می‌تواند در این مسابقات موفق و سربلند باشد. از مجید نامجومطلق هم تشکر می‌کنم که در شرایط سختی تیم را تحویل گرفت و برای آسیا مهیا کرد. تک تک اعضای باشگاه استقلال برای موفقیت در لیگ قهرمانان متحد و یکدل هستند.

سعادتمند در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر اتحاد و همدلی رمز موفقیت استقلال است و همه ما برای موفقیت تیم محبوب‌مان بی‌وقفه تلاش می‌کنیم.

[ad_2]

Source link

آیا پمپئو وزیر خارجه خواهد ماند؟ Previous post آیا پمپئو وزیر خارجه خواهد ماند؟
روسیه از درخواست دبیر کل سازمان ملل برای لغو تحریم های یکجانبه استقبال کرد Next post روسیه از درخواست دبیر کل سازمان ملل برای لغو تحریم های یکجانبه استقبال کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *