سرپناه مددجویان سیروانی با مشارکت نیکوکاران مقیم پایتخت تامین می شود

[ad_1]

رمضان دستیاری روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در راستای تفاهم‌نامه‌ای که بین کمیته امداد ایلام با تعدادی از خیران سیروانی مقیم تهران و گروهی دیگر از نیکوکاران صورت گرفته است این افراد در زمینه ساخت مسکن برای تعدادی از خانواده‌های بدون مسکن در شهرستان سیروان مشارکت می‌کنند.

وی افزود: در راستای این تفاهم نامه هم اکنون عملیات اجرایی ساخت تعداد چهار واحد مسکونی در شهرستان سیروان آغاز شده و قرار است در مدت شش ماه تکمیل و تحویل خانواده های شناسایی شده شود.

دستیاری ادامه داد: زیر بنای هر یک از این واحدهای مسکونی ۷۵ متر بوده که برای ساخت هر یک از این واحدها  یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال توسط نیکوکاران و کمیته امداد به صورت مشترک هزینه می شود.

قائم مقام کمیته امداد استان ایلام با اشاره به اینکه نیکوکاران سیروانی مقیم تهران در گذشته نیز در زمینه های خدمت رسانی به مددجویان و نیازمندان شهرستان سیروان همکاری داشته اند، افزود: با این تفاهم نامه همکاری ها در زمینه ساخت مسکن و به صورت هدفمند دنبال خواهد شد.

دستیاری تصریح کرد: استفاده از توان و ظرفیت خیرین ساکن در استان های دیگر در راستای محرومیت زدایی از این استان و کمک به خانواده های نیازمند یکی از برنامه های مهم کمیته امداد استان ایلام بوده و هرساله از این طریق خدمات گسترده ای به نیازمندان این استان صورت می گیرد.

۷۰ هزار نفر در استان ۵۸۰ هزار نفری ایلام از خدمات کمیته امداد برخوردارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید