سرپرست فرمانداری : ۴۵ پروژه مدیریت بحران در بروجرد وجود دارد

سرپرست فرمانداری : ۴۵ پروژه مدیریت بحران در بروجرد وجود دارد

[ad_1]

احمد گودرزیان روز دوشنبه در جلسه مدیریت بحران که در فرمانداری برگزار شد، افزود: در سیلاب سال گذشته خسارت هایی در بخش های مختلف به شهرستان بروجرد وارد شد که این پروژه ها مربوط به شهرداری بروجرد و اشترینان، ۱۱ پروژه بنیاد مسکن، نوسازی مدارس، جهادکشاورزی، منابع امور آب و راهداری است.

وی اضافه کرد: تاکنون بخشی از اعتبارات سیل ۹۸ جذب نشده و باید بررسی شود و اگر دوباره سیل و زلزله و حوادث غیرمترقبه رخ دهد، مشکلات بیشتر خواهد شد چرا که روستاهای بخش مرکزی با کوچکترین بارندگی دچار آبگرفتگی می شوند و باید تا قبل از بارندگی ها این مشکل حل شود.

گودرزیان اظهار داشت: روستای تنگ محمد حاجی با ۱۵ خانوار در مسیر رانش زمین و سیلاب قرار دارد و باید سریعا جابجایی روستا انجام شود.

سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: طرح پایش تصویری در شهر بروجرد باید تکمیل شود و از محل مدیریت بحران باید این طرح برای رفع مشکلات ترافیکی و امنیتی تکمیل گردد.

وی بیان کرد: در حال حاضر ۳۰ پروژه فعال و ۱۵ پروزه از پروژه های مدیرت بحران در شهرستان متوقف است.

در ادامه سرهنگ عزت اله غلامی فرمانده انتظامی بروجرد گفت:  ۴۸ نقطه پیش بینی شده که ۱۷ نقطه فعال است که باید طرح پایش تصویری تکمیل شود و بالا رفتن امنیت شهر یکی از اهداف و مزیت های اجرای طرح پایش تصویری است.

رئییس آموزش و پرورش اشترینان در این جلسه افزود: ساختمان آموزش و پروش اشترینان مخروبه است و با یک بحران فرو خواهد که ضروری است تا  بازسازی آن در دستور کار قرار گیرد.

امیر صارمی گفت: اداره آموزش و پرورش اشترینان ۳۵ کارمند ثابت دارد که روزانه حضور دارند این آمار جدای مراجعه کنندگان روزانه فرهنگیان و دانش اموزان، اولیا و مربیان دانش آموزان است که بازسازی این ساختمان ضروری است.

[ad_2]

Source link

افزون بر ۱۲هزار واحد مسکن مهر در قالب شرکت های تعاونی در گیلان ساخته شد Previous post افزون بر ۱۲هزار واحد مسکن مهر در قالب شرکت های تعاونی در گیلان ساخته شد
مدافع ۹۰ ارومیه به ماشین‌سازی پیوست Next post مدافع ۹۰ ارومیه به ماشین‌سازی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *