سرمربی تیم سایپا: شیوه برگزاری لیگ برتر والیبال زنان تغییر می‌کند

[ad_1]

«مریم هاشمی» روز شنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: فدراسیون والیبال هنوز جلسه‌ای برای تعیین تاریخ برگزاری لیگ والیبال زنان تشکیل نداده است. سایپا هم می‌خواهد به تیم‌داری در والیبال زنان ادامه دهد. متاسفانه چون تاریخ حضور در جام باشگاه‌های آسیا مشخص نیست، نمی‌دانیم که برنامه‌های خود را از چه زمانی شروع کنیم. در صورت مشخص شدن تاریخ مسابقات، سایپا برنامه دقیقی را ارایه می کند.

وی درباره دستمزد بازیکنان گفت: ۸۵ درصد از دستمزد والیبالیست‌ها پرداخت شد و ۱۵ درصد باقی مانده کسر شده که این موضوع  با رضایت بازیکنان بدلیل کرونا بوده است.

سرمربی تیم سایپا ادامه داد: شرایط برگزاری مسابقات بدلیل شیوع کرونا، نامعلوم است. توقع ما این است تا در فصل جدید تیم‌هایی با کیفیت بالا حضور یابند و به هر قیمتی ۹ تیم برای یک لیگ نداشته باشیم. با ۶ تیم می‌توان لیگ خوب و پلی‌آف را برگزار کنیم. به نظر می‌رسد، دیدارهای لیگ برتر در فصل آینده به جای دور رفت و برگشت به صورت مجتمع برپا می‌شود. تیم‌ها هر هفته مجبور نیستند عازم سفر شوند البته این امر منوط به تصمیم فدراسیون است.

وی یادآور شد: امیدوارم هر چه سریع‌تر نایب رییس زنان فدراسیون والیبال مشخص شود تا برنامه‌های زنان را اعلام کنند.

هاشمی خاطرنشان کرد: بازیکنان زیادی را برای جذب در فصل جدید در نظر گرفتیم و سعی می‌کنیم تا بازیکنانی که عالی کار کردند، نگه داریم. باید ببینیم تا با بحران کرونا مسابقات لیگ به چه سمت و سویی می‌رود.

وی افزود: بازیکنان به مدت چهار ماه است که تمرینات توپی خوبی ندارد و نیاز به آمادگی اولیه دارند. باید برای جام باشگاه‌های آسیا به ما فرصت بدهند. هر چند باشگاه ابتدا باید تصمیم‌گیری کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید