سرعت لود صفحه و خدمات میزبانی وب

[ad_1]

امروز ما می خواهیم دسترسی به چیزهایی که ما باید بدون اتلاف وقت. همان می رود برای کسانی که استفاده از اینترنت به صورت منظم. هیچ کس می خواهد برای سنین صبر برای دیدن سایت های مورد علاقه خود را بر روی کامپیوتر خود و یا تلفن همراه و صفحه نمایش. به طوری که سرعت بارگذاری یک وب سایت اهمیت زیادی است. وبلاگ ها و وب سایت های که در یک لحظه به خوبی انجام دهد بدون توجه به آنچه دستگاه یک فرد است که با استفاده از به فهرست آنها. صفحه سرعت بار نیز مهم است با توجه به SEO. سرعت یک سایت بستگی به بسیاری از عوامل است. و میزبانی وب یکی از آنها است. بیایید پیدا کردن که چگونه میزبانی وب اثرات سرعت یک سایت یا وبلاگ است.

اهمیت میزبانی وب سایت

هنگامی که شما برای باز کردن یک صفحه وب شما در حال تلاش برای به دست آوردن دسترسی به برخی از فایل های خاص یا برنامه های قرار گرفته بر روی وب سرور. در صورتی که سرور آهسته از صفحه شما در حال تلاش برای باز کردن را از سنین برای بارگذاری. این سرور از راه دور به انجام سه عملکرد برای تکمیل این عمل یعنی اجرای کد های عامل پایگاه داده نمایش داده شد و ارائه فایل های مورد نیاز.

چگونه یک میزبان وب اثرات سرعت لود سایت

آنچه در آن است که شما باید در ذهن نگه دارید به انتخاب درست بسته های میزبانی وب برای سریع تر لود صفحه ، اگر شما استفاده از یک کامپیوتر شخصی شما می دانید چه مولفه می تواند سیستم خود را به کار گیرند سریعتر ؟ امیدوارم شما انجام دهد اگر شما یک کاربر با تجربه. بیایید پیدا کردن که چگونه یک سرور منجر به بار بار صفحه.

هارد دیسک: بر خلاف منظم هارد دیسک SSD (درایو حالت جامد) ارائه می دهد مقدار زیادی سرعت سریع تر. اگر سرور با استفاده از Ssd ها سایت خود را خیلی سریع تر بارگذاری.

منابع: قبل از شما انتخاب کردن برای میزبانی بسته منابع یک عامل مهم را در نظر بگیرید. اگر شما انتخاب کردن برای یک سرویس اختصاصی سایت شما نمی خواهد که به “مبارزه” با سایت های دیگر برای منابع مانند فضای هارد دیسک و رم و سرعت پردازنده. بر اساس بودجه خود را, شما می توانید انتخاب کنید یک مشترک و یا اختصاصی بسته های میزبانی وب.

منابع محلی: اگر شما در حفظ منابع خود را بر روی سرور به جای استفاده از یک سرور به اشتراک گذاشته شده شما می توانید لذت بردن از سرعت بهتر.

منابع اضافی: با بیشتر فرایند حافظه و قدرت سرور شما اجرا می توانید درخواست خیلی سریع تر.

سریعتر میزبانی وب در مقابل سرعت لود صفحه

تا آنجا که به صفحه سرعت بار نگران است, به روز رسانی سرور میزبانی طرح می تواند تاثیر زیادی به خصوص برای سایت های است که دریافت مقدار زیادی از ترافیک. اما تاثیر نخواهد بود قابل توجه است. اگر صفحات وب سایت شما را سنین برای بار مطمئن شوید که شما انتخاب کردن برای بهتر بسته های میزبانی وب.

کد بهینه سازی کافی نیست اگر شما می خواهید بهتر سرعت لود صفحه. مطمئن شوید که شما می دانید که سایت شما نیاز به یک سرور سریع تر برای عملکرد بهتر قبل از اینکه شما پرداخت برای یک گران تر از بسته های میزبانی وب.

شما همچنین می توانید انتخاب کردن برای یک سرویس CDN برای سرعت بخشیدن به وب سایت تجارت الکترونیک شما. این ممکن است کمک بزرگی حتی اگر شما یک سایت است که با استفاده از تعداد زیادی از غنی گرافیک, تصاویر بزرگ و سنگین دیگر مسائل.

این است چگونه سریع وب سرور می تواند تاثیر در سرعت لود صفحه سایت خود یا وبلاگ.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید