سردار اشتری: رویکرد “پلیس هوشمند” در دستور کار نیروی انتظامی است

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری پلیس؛ سردار “حسین اشتری” با حضور در خانه ملت، مهمان اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بود.

در این جلسه فرمانده ناجا گفت: رویکرد “پلیس هوشمند” در دستور کار نیروی انتظامی است و این نیرو با تمام قوا و استفاده از ظرفیت های موجود به سوی هوشمندسازی پلیس گام های بلندی برمی دارد.

“حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنوری” رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز با اعلام آمادگی برای هر گونه همکاری با ناجا اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی با تمام وجود در راستای رفع همه مشکلات و همچنین ارتقاء معیشت کارکنان نیروی انتظامی تلاش خواهد کرد تا گام های مؤثری بردارد.

وی افزود: اعضای این کمیسیون آمادگی دارند تا در راستای رفع موانع و انجام خواسته ها و مطالبات مطرح شده از سوی ناجا صمیمانه وارد میدان شوند و از این نیروی خدوم و مردمی حمایت کنند.

شایان ذکر است که سایر نمایندگان اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در ادامه این جلسه، ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد نیروی انتظامی در صحنه های مختلف، بر ضرورت تقویت و حمایت همه جانبه از جایگاه و اقتدار این نیرو تأکید کردند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید