ساختمان پیوند – 7 راه برای افزایش رتبه بندی سایت خود را با لینک های با کیفیت – قسمت دوم

[ad_1]

هر مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها است که فقط غیر ممکن است بدون یک لینک قوی ساختمان تاکتیک. اگر شما فکر می کنم در مورد ساختار موفق بهینه سازی استراتژی ساختمان پیوند است که ستون فقرات آن است. در اینجا بخش دوم از مقاله من در این 12 راه موثر برای ساخت با کیفیت لینک های ورودی به وب سایت خود را.

1. شرکت در انجمن ها و گروه های بحث

انجمن های بسیاری از خارج وجود دارد به شما اجازه می دهد به قرار دادن یک لینک به وب سایت خود را در امضای خود را که به شما می دهد یکی دیگر از راه های موثر برای ایجاد لینک کلیک کنید. فقط مطمئن شوید که شما لازم نیست همان اشتباه را بسیاری از وب سایت مروج به نظر می رسد به سقوط به: پست نکنید فقط به یک لینک. که به معنی شما لازم نیست فقط رها کردن به هر موضوع با یک ” من بیش از حد پست و یا شروع به تن ‘سلام بچه ها لطفا من شیرین وب سایت’ موضوعات در هر فروم شما در سراسر آمده است.

سعی کنید با تمرکز در انجمن شما می توانید برخی از اطلاعات با ارزش از و چیزی برای دادن به جامعه. پاسخ به سوالات به اشتراک گذاشتن برخی از جالب و اطلاعات مفید است. این روش لینک شما قطره در خود sig ها نه تنها قطع وجود دارد و به شما خالص SEO اثر (که نه کوچک) اما شما همچنین می خواهید یک جریان قابل توجهی از ترافیک و اگر وب سایت شما اتفاق می افتد به فقط به عنوان با ارزش به عنوان انجمن پست مردم به پایان خواهد رسید تا لینک به وب سایت خود را.

2. ایجاد محتوای بزرگ و اجازه دهید مردم در مورد آن می دانیم

من مطمئن هستم که شما دیده ام این ساختمان پیوند نوک تن بار. اما بسیاری از مردم در حمایت از آن را به نحوی متوقف کردن نیمی از راه را به شما گفتن فقط برای ایجاد مطالب برجسته. اما این فقط یک بخش از کار است و اگر چه آن را بخش اصلی شما هنوز هم نیاز به گسترش این کلمه در مورد کار شما انجام داده ایم. هنگامی که شما نوشته اید یک پست وبلاگ یا مقاله در برخی از موضوع است که شما بر این باورند طنین انداز خواهد شد با مردم و جرقه علاقه خود را شما نیاز به دنیا بگویید در مورد آن.

رفتن به وبلاگ ها و وب سایت هایی که مشابه و یا پست های مرتبط و بگویید که چگونه شما موافق مخالف و یا تکمیل شده وجود دارد در مقاله خود را. هر زمان که کسی می پرسد یک سوال است که پاسخ خود را blogpost به یک خلاصه کوتاه پاسخ و رها کردن لینک. ارسال داستان خود را به سایت های اجتماعی فیس بوک و اگر مطالب خود را واقعا شایسته مردم آن را متوجه خواهید شد و لینک به آن.

3. رفع لینک های موجود

برخی از سایت ها شاید لینک دادن به صفحات وب سایت خود را که وجود ندارد. شما می توانید از این لینک کلیک کنید و با کمک ابزار وب مستر گوگل و درخواست مردم برای پاسخگویی به شما برای تغییر لنگر آدرس واقعی صفحات وب سایت خود را و یا تغییر مسیر 301 این لینک کلیک کنید. به این ترتیب شما نه تنها به دریافت اعتبار برای لینک از موتورهای جستجو خواهد شد اما همچنین شیر را به بازدید کنندگان که منجر به خطای 404 صفحات به وب سایت خود را.

4. تبادل لینک

این است که اثبات شده از روش برای ساخت لینک به وب سایت خود را. پیدا کردن وب سایت های مربوطه که ایندکس شده و (ترجیحا) به خوبی توسط موتورهای جستجو رتبه بندی و ارائه آنها به تبادل لینک با شما. برای تلفن های موبایل آسان است ، اما در کنار با گرفتن لینک متقابل شما نیاز به مطمئن شوید که آنها در جای خود باقی است که یک کار بسیار وقت گیر. خبر خوب شما می توانید صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان در پیدا کردن لینک همکاران و حفظ لینک های خود را با استفاده از با کیفیت پیوند ساختمان ابزار.

5. برگزاری مسابقات

مردم هیجان زده در مورد مسابقات در هر راه ممکن است: ما مایل به شرکت در آنها ما را به نفع خود آنها است و ما دوست داریم به دیگران بگویید در مورد آنها که حاضر به معنی پاسخگویی به آنها را. فکر می کنم از یک مسابقه شما می خواهم به پرش به داخل و ایجاد, اگر آن را طنین انداز با بیشتر از ما, شما می توانید بسیاری از با کیفیت بالا لینک کلیک کنید.

6. مباحث هدیه

بله ما مثل مسائل به خصوص ما مانند چیزهای رایگان. اگر شما چیزی را دور می شود آن را یک محصول رایگان قالب وردپرس و یا به سادگی به اطلاعات با ارزش فقط به اشتراک گذاری آن با دیگران و لینک را دنبال کنید.

7. فکر می کنم یک قدم جلوتر

در هر صنعت وجود دارد برخی از حوادث که اتفاق می افتد به طور منظم و جلب توجه زیادی. آماده شدن برای این وقایع قبل و شروع پوشش آنها را در وب سایت خود یا وبلاگ خود قبل از هر کس دیگری می کند. این راه اوایل جستجوگران علاقه مند در این رویداد را به وب سایت شما و تعداد زیادی از مردم خواهد شد لینک به شما به عنوان اولین ارائه اطلاعات در مورد این موضوع.

امیدوارم این روش برای شما کار خواهد کرد برای کمک به شما در دستیابی به رتبه بندی موتور جستجو بالاتر. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ساخت لینک برای اطمینان قوی و ماندگار موفقیت در جستجوگرها برای وب سایت شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید