سئو و چگونه آن را می تواند به شما کمک کند

[ad_1]

یک وب سایت اما هیچ ایده چه چیزی برای انجام با آن ؟ آیا شما تا کنون شنیده ام از جستجوگرها? اگر شما نیست, شما باید به آن نگاه کنید! SEO (بهینه سازی موتور جستجو) شماره یک عامل شرکت باید تمرکز بر روی وب سایت خود را.

چه جستجوگرها است ؟

جستجوگرها است که چگونه شما رتبه بندی در گوگل و یا چگونه به خوبی خود را وب سایت های آنلاین در بر داشت. این بسیار مهم است برای افرادی که با وب سایت های که آیا شما آن را می دانم یا نه. اکثر مردم نمی بودجه به اندازه کافی پول در طرح بازاریابی خود را برای وب سایت خود را که به آنها لطمه می زند! چگونه شما رتبه در گوگل این است که چگونه مردم در حال پیدا کردن شما. سرمایه گذاری پول خود را در شرکت های وب سایت به شما کمک خواهد کرد در دراز مدت است.

از کجا شروع کنم ؟

اگر شما یک وب سایت وردپرس جستجوگرها است که فوق العاده آسان به در محل قرار داده برای وب سایت خود را! وجود دارد یک افزونه شما می توانید دانلود به نام Yoast SEO. Yoast یک ابزار ساده است که می تواند کمک به شرکت های رتبه بندی برای کلمات کلیدی! هنگامی که شما دانلود Yoast رفتن به هر صفحه در بخش مدیریت وب سایت شما را انتخاب کنید یک کلمه کلیدی که برای صفحه است.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی می تواند باعث شکستن و یا صفحه خود را. با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل شما می توانید پیدا کردن کلمات کلیدی است که کمک خواهد کرد که صفحه شما رتبه خوبی در گوگل. صرف برخی از زمان تحقیق در مورد کلمات کلیدی خود را و را انتخاب کنید عاقلانه. هنگامی که با استفاده از تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل شما را پیدا خواهد کرد یک زن و شوهر از شماره های مختلف. استرس نیست! اصلی ترین چیزی که شما نیاز به تمرکز بر روی رقابت کلمه کلیدی خود را. هنگامی که شما انتخاب کنید یک کلمه کلیدی گوگل آنالیز به شما خواهد گفت که چگونه بالا در این رقابت که برای کلمات کلیدی است. مراقب باشید. اگر شما یک شرکت بزرگ و شما انتخاب می کنید یک رقابت کلمه کلیدی شما به احتمال زیاد خواهد شد و نه رتبه. نوع در کلمه کلیدی خود را و پیدا کردن یک کلمه کلیدی مشابه است که “کم” رقابت در سطح.

نکته دیگر استفاده از کلمه کلیدی خود را در بیش از یک صفحه است. اگر شما انتخاب می کنید یک کلمه کلیدی برای یک صفحه را تحقیق کنید یک کلمه کلیدی مشابه اما نه دقیق. انتخاب کلمه کلیدی برای بیش از یک صفحه می تواند صفحات خود را به مبارزه برای نقطه بالا. صفحات خود را به کار خواهد کرد در برابر هر یک از دیگر به رتبه باعث آنها را به احتمال زیاد نه رتبه در همه.

اگر شما نیاز به استفاده از همان کلمه کلیدی را در یک صفحه یک “capstone” صفحه مقاله. این را جدا مهم ترین صفحه به صفحه است که همان کلمه کلیدی. اما تنها با استفاده از این اگر شما نیاز به.

رتبه SEO و SEM راش

هنگامی که شما کلمات کلیدی خود را شما نیاز به پیگیری که چگونه آنها در حال انجام است. مورد علاقه من در وب سایت برای استفاده از این SEM راش.

SEM عجله به شما کمک خواهد کرد پیگیری چگونه صفحات خود را در حال رتبه بندی در گوگل. سعی کنید برای انجام یک گزارش قبل از اینکه شما شروع به پیدا کردن کلمات کلیدی بنابراین شما می توانید مقایسه چگونه از آن آغاز شده به آن است که چگونه پس از انجام همه کار سخت خود را. بهترین کاری برای انجام این است که اجرای یک گزارش یک بار در هفته. این کمک خواهد کرد که شما پیگیری از چه کلمات کلیدی خود را انجام می دهند. SEM راش نیز اجرای گزارش های دیگر برای شما نیز. این می تواند به شما بگویم اگر شما هر گونه شکسته بک لینک و یا نیاز به ایجاد برخی از متون alt برای تصاویر خود را. همه این عوامل کمک می کند خود را با رتبه سئو.

بسته بندی آن

مطمئن شوید که برای اجرای تمام گزارش های لازم و مطالعه بهینه سازی. SEO یک عامل بزرگ در بازاریابی و می تواند یک تفاوت بزرگ در وب سایت خود را. سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند کمک به درایو یک مقدار زیادی از ترافیک را به صفحه خود را! خواندن مقالات و مطالعه به دلیل این است که رفتن به تغییر کسب و کار شما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید