سئو و سرعت صفحه – پنج راه آسان برای بهبود صفحه وب را بار بار

[ad_1]

بهبود صفحه وب بارگذاری بار مهم است که به نگه داشتن موجود بازدید کنندگان در وب سایت و همچنین برای تشویق بازدید کنندگان به دوباره. همچنین اغلب ذکر شده در بهینه سازی موتور جستجو هدایت است که موتورهای جستجو ممکن است با استفاده از بار بار صفحه به عنوان بخشی از الگوریتم رتبه بندی خود.

خوشبختانه برای بسیاری از وب سایت وجود دارد چند فعالیت که ممکن است انجام شده که تا حد زیادی بهبود عملکرد بارگیری صفحه. شرح داده شده در زیر پنج عامل که به بهبود سرعت لود صفحه.

1. بررسی کنید که HTML شما معتبر است

اگر چه بسیاری از آخرین نسل مرورگرهای وب هستند و در ارائه راه حل دقیق برای نامعتبر است و یا بد ساخته HTML, آن را هنوز هم زمان مصرف و منابع زمانی که HTML است که به اشتباه ساخته شده است. آن است که همیشه یک ایده خوب برای استفاده از HTML اعتبار سنجی ابزار در صفحات وب خود را (با استفاده از موتور جستجو برای پیدا کردن یکی از بسیاری از آنلاین رایگان HTML اعتبار سنج).

لطفا توجه داشته باشید که HTML به عنوان ارائه شده است که صرفه جویی به HTML از برخی از برنامه های کاربردی مایکروسافت به طور کامل HTML معتبر است. به عنوان مثال اگر شما ذخیره یک سند در نرم افزار Microsoft Word 2003 با استفاده از “ذخیره به عنوان’ – ‘صفحه وب’ سپس شما HTML را نامعتبر خواهد بود.

2. جاوا اسکریپت

وجود دارد بسیاری از دستورالعمل های صحیح قالب بندی از جاوا اسکریپت برای اطمینان از سرعت مطلوب. این توصیه این است که با آن جاوا اسکریپت قرار داده شده است در داخل صفحه وب خود را.

برای بسیاری از اسکریپت ها آن را بی ربط است که در این صفحه قرار می گیرد. با قرار دادن این اسکریپت فقط قبل از بسته شدن بدن برچسب معمولا تضمین می کند سریع تر زمان بارگذاری صفحه. بسیار رایج اسکریپت اسکریپت گوگل آنالیز استفاده می شود میلیون ها نفر از صفحات وب است. به عنوان این اسکریپت فراخوانی جاوا اسکریپت از گوگل برای پیگیری بازدیدکننده داشته است صفحه آن را بی ربط است که در صفحه اسکریپت به نظر می رسد. با داشتن این اسکریپت در نزدیکی بالای بدن بخش بدان معنی است که تمام بازدید کنندگان باید صبر کنید برای اسکریپت برای اجرا قبل از کامل صفحه وب نمایش داده می شود. با قرار دادن این اسکریپت در پایان بدن بخش تضمین می کند که بارهای صفحه و فقط در آن اسکریپت را اجرا کنید.

3. اندازه تصویر

همیشه استفاده از تصاویر به عنوان کوچک یک اندازه به عنوان عملی. فایل های بزرگ به اندازه تصاویر را به زمان بیشتری برای بارگذاری از آنهایی که کوچک است. وجود دارد راه های مختلف کاهش اندازه فایل های تصویری از جمله استفاده از انواع فرمت های تصویر (به عنوان مثال .gif به جای .jpeg) و کاهش وضوح. نیز وجود دارد بسیاری از آنلاین رایگان تصویر کمپرسور و دیگر ابزار. وجود دارد البته تجارت بین حجم فایل و کیفیت تصویر.

4. شیوه نامه ها (CSS)

وجود دارد چهار دستورالعمل در رابطه با شیوه و بار بار صفحه:

  • CSS باید برگزار شود / تعریف شده در یک فایل خارجی در سرور محلی است.
  • خارجی شیوه باید اشاره از هر صفحه وب.
  • لینک به فایل CSS از صفحات وب باید در سر بخش از هر صفحه.
  • اگر فایل CSS بزرگ است و سپس فشرده سازی فایل CSS با GZIP (سعی کنید برای جلوگیری از بزرگ فایل های CSS که در آن ممکن است).
  • برخی از دانش CSS لازم است به منظور استفاده از CSS به طور موثر و آن را به شدت توصیه می شود برای آشنایی با CSS و استفاده از آن.

5. کاهش درخواست های HTTP

کاهش تعداد درخواست های HTTP را کاهش می دهد بار بار صفحه. درخواست های HTTP آیا نیاز به درک گسترده و نه تجزیه و تحلیل به انجام برخی از پایه بهترین تمرین برای کاهش تعداد درخواست ها از هر صفحه وب. برای کاهش تعداد درخواست های HTTP همیشه سعی کنید کارهای زیر را انجام دهید; ترکیب چندین عکس را به یک singe تصویر (اگر چه تصویر نهایی اندازه ممکن است به عنوان بزرگ به عنوان ترکیب فایل های کوچکتر تعداد درخواست های HTTP کاهش خواهد یافت) ترکیب چند شیوه را به یک فایل واحد و ترکیب جاوا اسکریپت یا پی اچ پی به عنوان فایل های چند که ممکن است.

خوش آمدید سریع تر سرعت لود صفحه

بالا پنج اصول اولیه برای بهبود سرعت لود صفحه عملکرد. بار بار از صفحات لازم برای جستجوگرها موثر و اساسی هستند بهترین تمرین صفحه وب طراحی و توسعه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید