سئو صحبت می کنند

[ad_1]

اگر شما تا کنون نوشتن هر چیزی برای یک وب سایت شانس شما خواهد شد نوشتن جستجوگرها. است که مطالب خود را به بهینه سازی موتور جستجو آماده این معنی است که موتورهای جستجو آن لینک به سایت های قابل اطمینان و خیال اطلاعات دقیق است. اگر شما در حال خواندن از یک سایت (و که نمی کند این روزها?) شما می خواهید اطلاعات قابل اعتماد و مربوط به سایت شما. پس از همه موتورهای جستجو مانند گوگل و یاهو رتبه بندی صفحات است که بیشتر مربوط به یک جستجو بالاتر از آن است که نیست.

به طوری که SEO, اما آنچه در مورد دیگر دیوانه کلمات صدایی که همراه با آن ؟ چه این همه تکنولوژی مسائل چیست ؟

یک رتبه برای مثال یک مقدار بین 0 و 1 است که اختصاص داده شده توسط موتور جستجو الگوریتم. اگر رنک خوب است آن را بالاتر از یک است که تلقی بد توسط موتور جستجو و این به معنی مردم بیشتر خواهد شد و بازدید سایت خود را.

چه MFA ؟ آن را یک صفحه ساخته شده است که برای تبلیغ است. کل سایت ساخته شده است به عنوان یک سایت برای تبلیغات و آگهی های تنهایی که ممکن است صدا مانند چیزی است که شما می خواهید برای جلوگیری از, اما در واقع برای برخی از صفحات آن را یک حیله.

SEM موتور جستجو بازاریابی چیزی است که در ارتباط با ارسال موقعیت و تحقیق در مورد یک سایت در موتورهای جستجو برای به دست آوردن قرار گرفتن در معرض حداکثر برای آن سایت است.

هنگامی که شما بر روی زمین یک وب سایت یکی از مفید ترین چیزهایی است که وجود دارد یک نقشه سایت. این یک صفحه یا گروهی از صفحات که لینک های به تمام صفحات در دسترس در یک سایت. شما که در آن شما نیاز به سرعت و بدون بسیاری از مسائل شما نمی خواهید برای دیدن.

آنچه که یک پورتال ؟ آن است که یک وب سرویس که ارائه می دهد مجموعه گسترده ای از ویژگی های. فکر می کنم یاهو و قابل مقایسه با سایت شما در مسیر صحیح است.

اگر شما گشت و گذار در وب, شانس هستند شما شده اند هدایت می شوید چند بار. این به این معنی است که آدرس صفحه فرود تغییر کرده است و شما پس از آن گرفته شده در سمت راست سایت بدون سر و صدا.

و در نهایت یک ترکیب یک صفحه که دارای هدف واحد نرم افزار و برنامه های دیگر و یا لینک کلیک کنید برای برنامه های است که آن را سریع و آسان برای استفاده است. اینها با کاربران بسیار محبوب به عنوان آنها اطلاعات خود را به سرعت و به راحتی سمت راست جایی که آنها آن را می خواهم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید