روز جهانی دو در آستارا گرامی داشته شد

[ad_1]

رئیس اداره ورزش و جوانان آستارا روز جمعه در این برنامه ورزشی در پیست سلامت مجموعه ورزشی وحدت این شهرستان گفت: ۵۰ نفر از ورزشکاران و خانواده های ورزش دوست، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با ماسک و دستکش در این همایش شرکت کردند و در پایان به سه نفر از شهروندان به قید قرعه جوایز نقدی اهدا شد.

وحید خاصی پور اظهار کرد: مساحت پیست سلامت ۲ هزار و ۴۰۰ متر مربع است و شهروندان و ورزشکاران از آن به صورت رایگان برای پیاده روی استفاده کنند و تابلوی نمایشگر، روشنایی و فنس محوطه زمین ورزشی با اختصاص اعتبار تامین خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در دولت تدبیر و امید زیر ساخت‌های ورزش آستارا توسعه یافته و استخر شنا نیز بعد از گذشت بیش از ۱۰ سال از آغاز ساخت آن، تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

بیماری کرونا که بیش از ۲۰۰ کشور جهان را درگیر خود کرده، باعث تعطیلی فعالیت های ورزشی شده است و برخی برنامه ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی در فضای باز اجرا می شود.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در ۳۵ هیات ورزشی آن ساماندهی شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید