رمضانی: در جام حذفی هم سپاهان را در زمین مسابقه می‌بریم

[ad_1]

سعید رمضانی در گفت‌وگویی تلویزیونی با اشاره به بیانیه باشگاه سپاهان بعد از دیدار این تیم برابر استقلال اظهار داشت: بعید می‌دانم این ادبیات کار سپاهانی‌ها باشد. این بیانیه فرار رو به جلو است. آنها می‌خواهند درآستانه  بازی دو تیم در جام حذفی از این جو استفاده کند.

وی افزود: ما بیش از یک نیمه ۱۰ نفره بودیم. سپاهان می‌توانست بازی را در آن زمان می‌برد. ما هدیه شجاعت و غیرت و تلاش بازیکنان را گرفتیم و با چنگ و دندان این برد شیرین را کسب کردیم.

سرپرست تیم استقلال با اشاره به برگزار نشدن دیدار سپاهان برابر پرسپولیس اضافه کرد: دوستان در تونل ورزشگاه خودشان یک ۳ امتیاز به تیم دیگری هدیه دادند که معادلات جدول را بر هم ریخت.  

وی در مورد درگیری امید نورافکن با بازیکنان استقلال خاطرنشان کرد: همیشه باید احترام بزرگتر حفظ شود. سپاهانی‌ها هم به اشتباه بازیکن خود پی بردند و او را تعویض کردند.

وی تصریح کرد: در بازی جام حذفی ما تمام تلاشمان را به کار می‌گیریم تا در زمین بتوانیم نتیجه بگیریم. بازی لیگ تمام شده و بزرگ کردن اتفاقات کار جالبی نیست.

وی در مورد اینکه سپاهان مدعی شده که اشتباهات داوری موجب شکست آنها شده است، گفت: شاید زیرکی بازیکن ما بود که پنالتی را گرفت. کار درستی نیست که بگوییم به خاطر پنالتی بازی را بردیم. ما بیش از یک نیمه ۱۰ نفره بودیم. اگر می‌توانستید اینگونه ما را می‌بردید.

وی افزود: بازی که تیم سپاهان مقابل پرسپولیس  انجام نداد به سایر تیم‌ها ضربه زد. نباید بحث‌ها شخصی شود.  بهتر است که تمرکز سپاهان روی کار خودش باشد.

رمضانی تاکید کرد: برد ما تلاش بازیکنان و خواست خدا بود. ما حرف‌هایمان را در مسابقه پیش رو در زمین خواهیم زد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید