رزین اپوکسی چیست ؟

آدامس چیست؟ این ماده مصنوعی دو بخشی است که در بازار در کنار سفت کننده ها یا خشک کن ها به فروش می رسد و به همین ترتیب برای اهداف مدرن نیز مورد استفاده قرار می گیرد. هوا خشک نیست زیرا هوا خشک نمی شود و در اطراف نیز خشک نمی شود و به خشکشویی یا سیمان نیاز به قطعه بعدی ، که سخت کننده است ، می باشد.

بسته به نوع و نسبت ساخته شده روی محفظه ، دو قطعه سفت کننده و تار با تعریف و کاربرد آن مخلوط می شوند و پس از آن در سطح یا شکل ایده آل مورد استفاده قرار می گیرند.

از لثه های اپوکسی معمولاً برای ساختن نیم تار اپوکسی استفاده می شود ، به این معنی که ماده لثه سفت کننده 2 به 1 است. در گوهر سرونی این نسبت معادل است.

اپوکسی چوب مانند رزین های اپوکسی و سفت کننده است ، با این حال طرح آن برای کار با چوب است تا زمانی که برای سطوح چوبی مناسب باشد. بدیهی است ، شما نیز می توانید از چوب در سطوح مختلف استفاده کنید. از آنجا که از ویژگی های مشترک آن است ، چوب به یک نوع غیر معمول نیاز دارد که با سطح و طبیعت چوب کامل باشد ، از پیوند بسیار خوبی برخوردار است و در کنار گسترش کیفیت چوب می تواند به آن جلوه دهد. برنامه های کاربردی آن شامل جداول اپوکسی و موارد بهبود هستند.

در اثر خشک شدن ، تار اپوکسی کریستالی و سرراست می شود و به ماده ای قوی ، شفاف و کسل کننده تبدیل می شود. این خاصیت در خلاقیت های هنری پویا درست به عنوان متعادل کردن طیف گسترده ای از سطوح و سطوح ضد آب استفاده می شود.

تار اپوکسی ساده ، با وجود کلیه کاربردهایش در صنعت ، بخاطر صریح بودن ، توجه مأموریت های عزیز کار را جلب کرده است.

خرید رزین اپوکسی

هنگام استفاده از دمای اتاق باید سازگار باشد و هیچ تغییری در درجه حرارت ایجاد نشود. در نقطه ای که این دو قسمت با هم مخلوط می شوند ، یک جیب هوا شکل می گیرد که برای بیرون راندن جیب های هوا نباید سوار شود و باید مخلوط دو بخش تازه شود و پس از آن جیب هوا با گرمای هوا گرفته می شود. فندک.

این ساختار برای سازه های استادانه از طریق اشیاء غنی سازی ساخته شده ، که مشهورترین آنها تزئینات تار است ، استفاده می شود.

سازه های لثه دارای طیف گسترده ای و مجموعه ای از رنگ ها ، گلدان ها ، چوب ، مواد بهبود یافته و مهمتر از همه شکوفه های مشخصه خشک و مجموعه ای از اشکالات شوک در ساخت انواع جواهرات ، انگشترهای تار هستند.

تمایز میان سطح باریک و ضخیم:

تار اپوکسی متمرکز باعث می شود عملکرد آن در گوشه و کنار بالا تحسین برانگیز باشد و ساده تر نگه داشتن طرف ها بدون لکه و زیر کار باشد. به همین ترتیب می توان از آن برای تهیه دکوراسیون زینتی نیز استفاده کرد.

آدامس اپوکسی ضعیف به تدریج مناسب است برای چیزهایی که به آن نیاز به شستشو و رنگ زدن دارید تا روی کار خود بکشید ، به عنوان مثال ، تأثیر ظهور.

برای فهمیدن چگونگی استفاده از آن ، ما یک تمرین آموزشی سنگهای لثه و یک تمرین آموزشی در ساخت سنگهای قیمتی و چوبی را برای شما ترتیب داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید