رزمندگان جبهه مقاومت از شهدای دفاع مقدس الگوبرداری می کنند

[ad_1]

سردار محمد عبدالله پور عصر سه شنبه در مراسم رونمایی از اولین نرم افزار تخصصی تلفن همراه سرداران و فرماندهای شهید استان  “چلچراغ” در رشت اظهار داشت: شهدا مظهر قدرت جمهوری اسلامی هستند و هم اینک نیز بسیاری از رزمندگان در کشورهای یمن، فلسطین، لبنان،  سوریه و عراق با تمام سختی‌ها از سیره شهدا و رزمندگان ما پیروی و الگوبرداری کرده و در برابر دشمن ایستادگی می‌کنند.

وی افزود: امروز پیروی از سیره شهدا می‌تواند بسیاری از مشکلات ما را در جامعه رفع کند چون شهدای ما ارتباط بسیار نزدیک و مرید و مرادی با امام خمینی(ره) داشتند تا جایی‌که شهیدان و سرداران دفاع مقدس بارها اعلام می کردند که حاضرند تیر و ترکش ‌ها را به جان بخرند اما امام (ره) غم و غصه‌ای نداشته باشد.

وی ادامه داد: خداوند دین اسلام را توسط نبی مکرم اسلام (ع) نازل کرد و از آن نیز حفاظت می‌کند و کسانی‌که همواره جان خود را در راه انقلاب گذاشته و در این مسیر به شهادت می‌رسند در واقع خداوند آنان را انتخاب کرده است و شهدای ما نیز در این مسیر قدم برداشته اند.

فرمانده سپاه قدس گیلان اضافه کرد: امروز برای آنکه بتوانیم راه شهدا را ادامه دهیم باید رابطه خود را با ولایت تقویت نموده و مسیری را انتخاب کنیم که شهدا در آن مسیر گام برداشتند و در این راه بزرگترین سلاح ما در برابر همه ترفندهای دشمنان، استفاده از سیره شهدا است زیرا شهدا مظهر قدرت جمهوری اسلامی هستند.

سردار عبدالله پور در ادامه به لزوم قوی شدن در فضای مجازی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: اگر چه فضای مجازی در بسیاری از مواقع مخرب است اما در صورت استفاده درست می‌تواند راهگشا باشد از اینرو باید تلاش شود در این عرصه قوت یابیم.

 وی ابراز امیدواری کرد : با عملکرد صحیح و در مسیر شهدا بتوانیم قدردان آنان بوده در مقام عمل مسیرشان را ادامه دهیم.

در پایان این مراسم که در سالن جلسات کنگره سرداران و هشت هزار شهید استان گیلان در رشت برگزار شد، نخستین نرم ‌افزار تخصصی تلفن همراه سرداران و فرماندهان شهید استان گیلان با عنوان چلچراغ با حضور تعدادی از خانواده‌های شهدا و همچنین فعالان فضای مجازی و مسئولان سپاه قدس گیلان رونمایی شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید