رتبه گوگل که اصول کار

[ad_1]

اجازه بدهید توضیح دهم. در حالی که بی شماری وجود دارد ابزار جستجوگرها شما باید ترکیب را در کیسه خود را از کلاهبرداری برخی از آنها مهم تر از دیگران است.

چیست رتبه صفحه گوگل به هر حال ؟ رتبه اشاره به فرکانس بازدیدکننده داشته است به یک صفحه خاص. قرار داده به طور خلاصه آن را تعیین صفحه اهمیت در رابطه با صفحات دیگر مانند آن. این اهمیت از یک سایت داده شده در رابطه با ورودی و خروجی لینک از سایت های با محتوای مشابه و یا تم. رتبه گوگل و اصول در خدمت دو مشترک اهداف: برای بررسی محبوبیت یک سایت و به بررسی رقابت بود.

تا آنجا که رتبه گوگل اصول وجود دارد سه ابزار جستجوگرها در خاص است که شما باید استاد به عنوان آنها تاثیر مستقیم خود را در رتبه گوگل.

اصل شماره یک و مهم این است که مفید, مطالب مرتبط. هرگز دست کم گرفتن این واقعیت است که محتوا پادشاه است. به عبارت دیگر توسعه محتوای ارزشمند و یا ایجاد کنید و آن را در همه. مقاله ارسالی باید خاص به موضوع خود را و یا باعث. فراموش نکنید کرک; آن را فقط پرداخت نمی کند. مگا-سایت های, آنهایی که ایجاد محتوای جدید تقریبا به طور مداوم بالاتر رتبه صفحه گوگل اعداد و دلیل خوب است. مگا-سایت ایجاد هزاران نفر از لینک بازگشت به صفحه اصلی خود را با دادن یک حس اهمیت است. اگر شما در حال ساخت سایت خود را و اضافه کردن صفحات به صورت منظم خاصی به استفاده از لینک ها که بازگشت به صفحه اصلی خود را. با کیفیت خوب و لینک ها هستند یک ضرورت است.

رتبه گوگل اصل شماره دو شامل دستی ارسالی دایرکتوری. دایرکتوری مقاله یکی از بهترین راه برای دریافت رتبه بندی گوگل. آنها ایجاد لینک ورودی از سایت های با مطالب مرتبط. آن را تکراری و خسته کننده اما به ارزش زمان و تلاش است. اگر شما نمی خواهید به وظیفه خود به استخدام کسی برای انجام آن است. وجود دارد شرکت های خارج وجود دارد که مشتاق برای کسب و کار شما.

سومین رتبه گوگل اصل شامل ایجاد جذاب صفحه توضیحات برای ربات های موتورهای جستجو. متا تگ توضیحات و رتبه بالا رفتن دست در دست. این مهم است به یاد داشته باشید که اگر چه خوب متا تگ توضیحات مهم است و ممکن است شما رتبه بندی بالا را تضمین نمی کند موفقیت یک وب سایت است.

برای مثال اجازه دهید تصویر است که شما به انجام همه چیز را راست و شامل یک سری متا تگ توضیحات اما انتخاب توصیف کسل کننده اساسی و خسته کننده است. در حال حاضر اجازه دهید بگویم که یک رقیب رتبه بندی به طور مستقیم در زیر به شما نمایش داده آموزنده هیجان انگیز و فریبنده توصیف برای سایت خود. که سایت را دریافت کنید بیشتر کلیک? تعداد کلیک به وب سایت شما است که به شدت وابسته به موثر متا تگ توضیحات; آن می تواند به تعیین که چگونه بسیاری از مشتریان بالقوه را هم به سایت شما مراجعه کنید.

زمانی که همه گفته و انجام داده, از آن می آید و به ترافیک وب سایت; و به عنوان شما می توانید ببینید, رتبه گوگل, اصول هنگامی که به طور موثر می تواند به نوبه خود وب سایت خود را از یک unpaved جاده شن به چهار خط بین ایالتی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید