ربیع‌خواه: قهرمانی‌های مکرر پرسپولیس سال ۹۸ را زیبا کرد

[ad_1]

محسن ربیع‌خواه از جمله بازیکنانی بود که با وجود برخی انتقادات، همیشه عملکرد با ثبات و خوبی را در پرسپولیس از خود به نمایش گذاشته و با عملکرد خوبش موجب شده است تا برای تمام مربیانی که در این مدت در پرسپولیس فعالیت کرده‌اند، چشم‌پوشی از شماره ۱۸ به کاری سخت بدل شود.

ربیع‌خواه ابتدا لقب «بازیکن مورد علاقه برانکو» را با خود یدک کشید اما گابریل کالدرون هم از او به عنوان یک مهره اصلی استفاده می‌کرد تا نشان دهد که تاکید برانکو برای استفاده از او بی‌دلیل نبوده است.

این بازیکن به مناسبت فرارسیدن عید نوروز در گفت‌وگویی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سال فوتبالی خوبی را پشت سر گذاشتیم و مانند هر سال توانستیم قهرمان شویم. مهم‌ترین موضوع این بود که سال را با همین موفقیت‌ها به پایان برسانیم؛  حالا هم جایگاه‌مان در صدر جدول مستحکم است و از این موضوع خوشحالیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بهترین اتفاق سال گذشته تصریح کرد: به طور حتم قهرمانی‌های مکرر سال ۹۸ را زیبا کرد. در این سال توانستیم قهرمانی لیگ، جام حذفی و دو سوپرجام را جشن بگیریم که خوشحال کننده بود.

ربیع‌خواه در پاسخ به این پرسش که آیا تغییر و تحولات زیاد به ویژه در بخش مدیریت روی روند پرسپولیس تاثیرگذار خواهد بود یا خیر، تاکید کرد: هدف پرسپولیس مشخص است. قهرمانی. حالا هم که می‌بینید با ۱۰ امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار داریم. ما بازیکن هستیم و برای موفقیت تیم تلاش می‌کنیم و به مسائل دیگر توجه چندانی نداریم. تمرکز ما بیشتر از مسائل دیگر روی کار خودمان و بحث فنی است. همانطور که دیدید با این همه تغییر و تحول قهرمانی‌ و موفقیت‌های ما متوقف نشد و این نشان می‌دهد که بازیکنان ما به این موضوع پی بردند که باید تمرکزشان روی کار خودشان باشد.

وی گفت: دلیل اصلی موفقیت‌های پرسپولیس همدلی بازیکنان است. همه بازیکنان در این چند سال از یکدیگر حمایت کردیم و به معنای واقعی یک تیم بودیم. چه در سختی و چه خوشی همیشه کنار یکدیگر بودیم. هواداران ما هم در این چند سال ثابت کردند که چقدر حمایت آنها تاثیرگذار است. در این سال‌ها بحران زیاد داشتیم اما حمایت آنها دلگرمی بود که موجب شد سختی‌ها را پشت سر بگذاریم و دوباره به اوج برسیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: از هواداران که همیشه حامی ما بودند تشکر می‌کنم و امیدوارم در سال جدید آنها به خواسته‌هایشان برسند. امیدوارم با حمایت آنها در سال جدید بتوانیم به قهرمانی در لیگ، جام حذفی و حتی آسیا برسیم.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید