رایگان راه هایی برای ترویج سایت خود

[ad_1]

1. ارسال سایت خود را به موتور جستجو ارسال رایگان سایت. مطمئن شوید که شما سایت خود را ارسال به تمام موتورهای جستجوی عمده وجود دارد. یک سایت است که تسلیم به موتورهای جستجو است

2. ارسال سایت شما به سایت ffa. FFA سایت ها سایت های که ساخته شده به منظور اجازه دادن به مردم پست یکی از راه های لینک کلیک کنید. وجود دارد چند به خوبی شناخته شده است که از خدمات و ارسال به هزاران صفحه.

3. پیوستن به بازاریابی ویروسی سایت. برخی از شما اجازه تضمین شده دریافت ترافیک از یک مقدار مشخصی از بازدید کنندگان به عنوان زمانی که شما بازدید از سایت های خاص. نیز وجود دارد برخی از سایت ها که شما بیشتر تبلیغات برای مراجعه مردم برای پیوستن به. وجود دارد بسیاری از سایت های است که می خواهم.

4. یکی دیگر از چیزی که به انجام است برای عضویت در سایت تبادل لینک. این سایت به شما اجازه مبادله لینک با دیگر اعضا در سازمان موثر و اغلب رایگان راه. بسیاری وجود دارد در دسترس تبادل لینک سایت – فقط جستجو در یکی از موتورهای جستجوی بزرگ است.

5. راه دیگر این است که به نوشتن مقالات. پس از گرفتن بسیاری از لینک به وب سایت خود را در شبکه باعث می شود خود را رتبه بندی موتور جستجو بالاتر شما می توانید لینک های بیشتر با قرار دادن لینک خود را در مقالات شما. مقالات می تواند در هر موضوع و وجود دارد بسیاری از دایرکتوری ها مقاله و یا انواع دیگر از وب سایت هایی که پذیرش مقالات است.

6. یکی دیگر از راه های خوب برای نوشتن در مطبوعات. در مطبوعات منتشر شده و شما می توانید اخبار در مورد صفحه وب خود را مانند ویژگی های جدید است.

7. شما همچنین می توانید ارسال به دایرکتوری ها. یک مثال است dmoz.org دایرکتوری. اینها تنها برخی از راه های بالا برای تولید ترافیک برای وب سایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید