راه های مهم DNN می تواند کمک به بهبود SEO وب سایت

[ad_1]

عملکرد وب سایت نقش حیاتی در موفقیت کسب و کار شما و روز به روز بازدید کنندگان وب نیز بیشتر خواستار و کمتر بیمار است. اگر شما یک سایت DNN سپس این صفحات نیاز به سرعت لود و بازدید کنندگان خود ارائه اطلاعات درست است که آنها به دنبال و یا شما را در خطر از دست دادن همه آنها را. اما اولین چیزی که باید در نظر گرفته شود این است که سایت خود را دید.

برای بدست آوردن رتبه بالاتر در گوگل SERP, شما باید به منظور افزایش چند چیز را در سایت خود را به طوری که گوگل به شما نظر و تصویب یک رتبه بالاتر.

در اینجا در این مقاله ما را به تمرکز بر روی برخی از صفحه عوامل بهینه سازی وب سایت به طوری که شما در رسیدن به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو و می تواند در جذب بیشتر کیفیت ترافیک به وب سایت:

عنوان صفحه و توضیحات متا: موتورهای جستجو با استفاده از چند کلید رشته در الگوریتم رتبه بندی خود و صفحه کاشی و توضیحات متا برای کمک به توصیف صفحه خود را به موتور جستجو. برای خود DNN وب سایت توضیحات و صفحه کاشی های ذخیره شده در صفحه تنظیمات. همه شما باید انجام دهید این است برای باز کردن صفحه تنظیمات برای صفحه فعلی و سپس ویرایش این به طور مستقیم.

جهت یابی توسط CSS: این به این معنی با استفاده از HTML ساده برای نشان دادن صفحه و با استفاده از CSS به سبک منو به جای بسیاری از اسکریپت ها و یا هر گونه کلاهبرداری است. این کمک می کند تا آن را بسیار آسان برای خزنده موتور جستجو به صفحه اول سایت و سپس درک ساختار سایت از طریق منو.

HTML و CSS منوها به سرعت به تجزیه و تحلیل و نیز ساده برای رباتها موتور جستجو به درک. Evoq محتوا دارای قابلیت تعویض قطعات در خارج بر اساس نیاز. استاندارد منوی سیستم تولید بر اساس CSS منو و کاربران می توانید انتخاب کنید از انواع منو های مختلف برای مبادله در سایت.

ساختار آدرس: آدرس حیاتی برای جستجوگرها هدف و توجه به آنها می تواند عملکرد رتبه بندی مزایای خود DNN سایت. انتخاب URL مناسب برای سایت خود و سعی کنید به یک کلمه کلیدی در آن را به عنوان آن را می سازد رتبه بندی آسان تر است. خوشبختانه DNN می توانید حذف مطالب تکراری و آن اتفاق می افتد به طور خودکار. این سیستم می داند که آدرس صحیح برای صفحه و اگر شما سعی می کنید برای رسیدن به صفحه دیگر در URL و سپس آن را هدایت کاربران به درست URL متعارف.

برچسب ها ثانیه: وب سایت DNN نیست اجرای هر گونه استفاده از خاص ثانیه برچسب بنابراین شما می توانید ویرایش یک به مطالب خود را به عنوان شما می خواهم. شما می توانید با تعریف یک پوست سفارشی برای خود DNN سایت است که H1 برای یک صفحه خاص. اما این مهم است که مطمئن شوید که شما تعریف یک تگ H1 برای هر قطعه جداگانه ای از مطالب نوشته شده است.

نقشه سایت XML ایجاد: یک نقشه سایت XML شامل یک لیست از تمام صفحات موجود در سایت است که شما را مانند یک موتور جستجو به صفحه اول. یک موتور جستجو نقشه سایت خود DNN سایت ارائه خواهد شد یک ابزار سریع برای موتور جستجو به خواندن و درک ساختار سایت.

این شامل ویژگی های این صفحه است که به موتور جستجو بینش در مورد اهمیت نسبی این صفحه و همچنین فرکانس خود را به روز رسانی. این اشاره دارد به اینکه چگونه اغلب صفحات دوباره بازدید برای مطالب تازه.

ایجاد XML نقشه سایت برای وب سایت DNN آسان است و می آید با یک نقشه سایت پویا که ایجاد شده است با خواندن اين ساختار سایت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید