راهنمای استفاده از ویلچر برقی آسا چیر و مونوچیر

از ویلچرهای برقی معمولی برای افرادی استفاده می شود که توانایی جابجایی ویلچر را خودشان دارند. از جلو، پشت یا کناره های ویلچر برقی خود چیزی حمل نکنید، به خصوص اگر سنگین باشد. ابتدا باید در نظر بگیرید که آیا در خارج از منزل می مانید یا داخل خانه، سطح فضای بیرون قطعا ناهموارتر است.

خرید ویلچر برقی ایرانی و خارجی

ویلچر برقی مسافرتی قطعا باید تاشو باشد. و حتی بیشتر از سایر انواع ویلچرهای برقی تاشو. در ادامه با این نوع ویلچر برقی، انواع آن و راهنمای خرید بیشتر آشنا خواهید شد.

دارای فرمان در جلو برای رانندگی بهتر. اگر راننده یا مدیر حمل و نقل متوجه شود که ویلچر برقی شما ممکن است برای سایر مسافران خطری ایجاد کند، ممکن است از حمل و نقل شما جلوگیری کنند. به علاوه این کنترلر مجهز به دیباگر بوده و قابلیت اصلاح برنامه کامپیوتری خود را دارد.

ویلچر برقی نوهمچنین قابلیت تا شدن را دارد تا بتوانید به راحتی آن را در ماشین قرار دهید. یکی دیگر از دلایل گرانی این محصول وارداتی اضافه شدن هزینه و عوارض گمرکی بر اقلام مذکور است. اولین دلایلی که ویلچر برقی آساچیر را گران می کند قطعات گران قیمت آن مانند موتورهای الکتریکی، باتری ها و کنترلرهای هوشمند یا جوی استیک در این ویلچرها است. همچنین برخی از مدل ها دارای تکیه گاه مانند هدگیر هستند که می توان آن را به صورت جداگانه سفارش داد.

ویلچر برقی خرید

با این حال، برخی از افراد ویلچر برقی خود را تنظیم می کنند تا علاوه بر ثبات، مانور بهتری داشته باشند. اگر در مورد تنظیم ویلچر شک دارید، با مراکز خدمات ویلچر برقی، تولید کنندگان یا مراکز حرکتی مشورت کنید. تجهیزات ضد نوک را روی ویلچر خود نصب کنید. این یک صندلی ثابت بود که روی یک شاسی 3 چرخ نصب شده بود و دارای دسته هایی به دو طرف چرخ جلو بود که برای حرکت صندلی به جلو استفاده می شد.

ویلچر برقی گاما ۴۵

در وسایل نقلیه ای مانند اتوبوس، قطار و غیره. یک پد یا یک لایه نرم از مواد مناسب باید به طور دائم روی دیوار عمودی محل نصب ویلچر نصب شود. پشتی ویلچر نیز باید خارج از حالت خم شده و در حالت عمودی قرار گیرد تا فرد بتواند با خیال راحت پشت خود را در مقابل این پد یا مانع قرار دهد. در خلاصه داستان فرشاد که صاحب یک کارخانه است به دلیل مشکلات خانوادگی تصمیم می گیرد شهر را ترک کند و بندرعباس را ترک کند.

5 روش‌های ساده ای که متخصصان برای تبلیغ ویلچر برقی استفاده می‌کنند

مزیت دیگر این باتری این است که تا پایان شارژ آن جریان ثابت و کافی برای به حرکت درآوردن موتورها را تامین می کند. صندلی، زیر دستی و زیرپایی برای حداکثر راحتی به صورت لایه‌بندی شده‌اند.

موسسه خیریه و توانبخشی رعد با کمک شما توانست کمک هزینه خرید باتری ویلچر برقی را برای دختری 28 ساله که از میوپاتی شدید (ضعف عضلانی) رنج می برد و به دلیل اقتصادی نامناسب والدینش توان پرداخت این هزینه ها را ندارد، فراهم کند. شرایط.

ویلچر برقی بتا ۲۵

فعالیت های موسسه رعد شامل خدمات آموزش حرفه ای و توانبخشی (فیزیوتراپی، کاردرمانی)، کمک و مشاوره شغلی، کاریابی و حمایت از کار برای افراد دارای معلولیت می باشد. اگر حرکات غیرارادی مانند اسپاسم دارید، تجهیزات حمایتی مانند تکیه گاه بدن، کمربند ساق پا یا حلقه های پاشنه می تواند کمک کننده باشد.

مثلاً برای سوار شدن به ماشین نیازی به کمک نخواهند داشت، با قابلیت تنظیم ارتفاع، می توانند با سایر افراد هم قد باشند، تا هنگام صحبت اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنند، کارشان را به راحتی انجام دهند و شما انجام دهید. نباید قد بلند باشه از شخص دیگری کمک نگیرید.

ویلچر های برقی

با افزایش سرعت این دستگاه، طول محوری آن به طور خودکار افزایش می یابد تا ثبات بیشتری در حین حرکت برای سوارکار آن فراهم شود. می توان از آن برای مدت طولانی استفاده کرد.

داشتن کیفیت و راحتی بالا در سفرهای طولانی بسیار مهم است. سرعت سفر تا 12 مایل در ساعت و عمر باتری طولانی. تجهیزات ضد نوک و وسایل کمکی حرکتی ویلچر باید طوری تنظیم شوند که روی سطح شیب دار و سایر سطوح گیر نکنند.

ویلچر برقی مسافرتی

ویژگی های این ویلچرها باعث می شود که فقط برای حمام و توالت استفاده شوند و برای افراد مسن و ناتوان بسیار مفید هستند. کمربند ایمنی پا و کمربند ایمنی مورب باید قسمت بالایی بدن را بپوشاند. کمربند مورب نباید روی دست ها بلغزد. کمربند ساق پا باید در سرتاسر ساق پا و نه چندان دور از بدن قرار گیرد. موقعیت کنترلر این ویلچر قابل تنظیم بوده و موقعیت طولی و ارتفاع آن در مناسب ترین نقطه برای مسافر ثابت می شود.

نتیجه بررسی این مقاله برای اینکه بدانیم ارزان ترین ویلچر برقی در ایران کدام است ما را به سمت محصولات شرکت مهندسی فراتک هدایت می کند. شاید باورش سخت باشد، اما اگر معلول هستید و دستتان نمی تواند ویلچر معمولی را بچرخاند، برای خرید ویلچر برقی باید 8 تا 30 میلیون تومان هزینه کنید، آن ها هم برایشان دردسرساز شده است. برخی از صندلی‌های چرخدار دارای دسته‌های قابل جابجایی هستند، برخی از صندلی‌ها دارای دسته‌هایی هستند که می‌توان ارتفاع آنها را برای راحتی تنظیم کرد.

اجاره ویلچر برقی پله رو

به راحتی می توان این ویلچر برقی را بدون جدا کردن باتری تا کرد. اما یکی از محصولات پرفروش، ویلچر برقی تاشو است. این مدل به کمک موتورهای قدرتمند و کوچک (جایی که کل حجم موتور در حجم چرخ پنهان شده است) روی سطوح شیبدار به خوبی حرکت می کند. آرایش چرخ های کروی به صورت لوزی است. در برخی از ویلچرها، چرخ های کوچک جلو یا عقب می توانند حرکت کنند. برخی از ویلچرها برای جابجایی راحت تر، مهار نصب شده اند.