در مقابل SEO Google AdWords – بازاریابی آنلاین

[ad_1]

بنابراین شما've فقط شگفت انگیز خود را به وب سایت جدید طراحی شده است. چه در حال حاضر ؟ چگونه شما بازار هدف خود را / مخاطب برای کشف جدید خود را آنلاین کسب و کار خانه است ؟ پاسخ? بازاریابی آنلاین است.

بازاریابی آنلاین نیز شناخته شده به عنوان بازاریابی اینترنتی هنر با استفاده از تکنیک های مختلف و روش های تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات از طریق اینترنت. این تکنیک ها و روش ها را می توان طبقه بندی به شرح زیر است: E-mail, بازاریابی, بازاریابی یوتیوب, وبلاگ نویسی, بازاریابی رسانه های اجتماعی, بازاریابی وابسته ،

اما امروز من می خواهم به تمرکز بر روی یک دسته بندی اصلی از بازاریابی آنلاین, نتایج موتورهای جستجو. نتایج موتورهای جستجو است تقسیم به دو زیر گروه – SEO (بهینه سازی موتور جستجو) و پرداخت هر کلیک (تبلیغات پرداخت می شود). بیشتر به طور خاص, من می خواهم به تمرکز بر روی گوگل AdWords است.

SEO (بهینه سازی موتور جستجو)

جستجوگرها طبیعی / راه آلی از گرفتن وب سایت خود را برای نمایش در نتایج بالا در موتورهای جستجو مانند گوگل, بینگ و یاهو. این نوع از بازاریابی آنلاین نیاز به نگهداری و نیاز به نگهداری در طول زمان به اطمینان حاصل شود که نتایج سازگار هستند. SEO فراهم می کند نتایج جستجو آلی.

جستجوگرها است یک راه عالی برای ایجاد آگاهی نام تجاری و ماندگار شرکت تصویر بر روی اینترنت.

مفهوم SEO ساده – بهینه سازی وب سایت خود را به “موتور جستجو پسند” با این حال اجرای این یک کار دشوار و وقت گیر. جستجوگرها است که نه یک بار خاموش ابزار بازاریابی آنلاین است که شما می توانید استفاده کنید برای ترویج کسب و کار شما آن است که یک سرمایه گذاری بلند مدت. بازدهی سئو بزرگ است و نمی تواند نسبت به هر گونه دیگر بازاریابی به عنوان آن همه بستگی دارد چگونه رقابتی خود را در بازار تو رفتگی در دیوار است که در مورد SEO و البته چقدر خوب تیم خود را از کارشناسان جستجوگرها هستند.

استخدام حق شرکت در جستجوگرها ضروری است. آیا عجله ندارد این مرحله, اگر شما, شما هم می توانید وب سایت خود را ممنوع اعلام شده و در لیست سیاه موتورهای جستجو و یا شما می توانید بهترین بازاریابی آنلاین وجود دارد. همانطور که در بالا ذکر شد SEO یک سرمایه گذاری بلند مدت این بدان معنی است که هر سئو / طراحی وب سایت شرکت های خارج وجود دارد که وعده 1 صفحه نتایج گوگل برای X مقدار پول به هدر رفتن پول خود را در ارزان / غیر قانونی و کلاهبرداری. این ترفند معمولا کار برای حدود یک یا دو هفته اما یک بار گوگل, بینگ و یا یاهو متوجه این کلاهبرداری (و آنها خواهد شد) وب سایت خود را و نام دامنه خواهد شد و حذف از نتایج جستجوی خود را. جستجوگرها است که't ارزان خدمات در آن طول می کشد ساعت از روی حیله و تزویر کار می کنند. کیفیت شرکت های بازاریابی آنلاین می دانم که خود را در جستجوگرها با ارزش است.

AdWords گوگل (پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید)

پرداخت پستها در طول تبلیغات کلیک کنید, همچنین شناخته شده به عنوان PPC, روش گرفتن صفحه 1 / بالای نتایج موتورهای جستجو با پرداخت مقدار X از پول برای آن صفحه 1 / موقعیت های بالا. AdWords گوگل دارای یک سیستم است که اجازه می دهد تا به کاربران برای پیشنهاد در یک کلمه کلیدی خاص به رتبه در نتایج بالا. برای مثال اگر کسب و کار خود را به فروش می رساند اتومبیل استفاده می شود شما می پیشنهاد در کلمات کلیدی مانند “used cars”, “اتومبیل دست دوم” و غیره و هنگامی که کسی در انواع “خودروهای کارکرده” در گوگل وب سایت خود را ظاهر می شود تمام راه را در بالای نتایج جستجو. این شکل از بازاریابی آنلاین می تواند بسیار موثر باشد اگر استفاده درست و ROI می توان به اندازه گیری بسیار دقیق است.

حتی اگر گوگل AdWords برای تلفن های موبایل مانند یک ساده و آسان برای استفاده از ابزار بازاریابی آنلاین, آن را تا به توان با یک متخصص. تعداد بی شماری از مردم دمیده هزاران Rands با اضافه کردن اضافی 0 به چند کلمات کلیدی و یا به هدر رفته پول خود را با هدف قرار دادن اشتباه جستجو در گروه ها. موفق در حال اجرا گوگل AdWords کمپین نیز بسیار مشکل و وقت گیر می روند اما بر خلاف SEO, Google AdWords به شما یک نتیجه فوری. گرفتن یک حرفه ای شرکت بازاریابی آنلاین خود را به اجرا Google AdWords کمپین بهینه سازی خواهد شد ROI شما و اطمینان حاصل شود که شما در موتورهای جستجو تبلیغات درست و حرفه ای است.

بازاریابی آنلاین نتیجه گیری

هر دو SEO و Google AdWords دارای مزایا و معایب است. انتخاب یکی بیش از دیگری است که به طور کامل به شرایط کسب و کار است. اما انتخاب هر دو همیشه خواهد بود یک تصمیم خوب. در حال اجرا یک گوگل AdWords کمپین در حالی که انجام سئو بر روی وب سایت خود را نهایی راه حل های بازاریابی آنلاین. این اطمینان خواهد داد که شما در حال گرفتن نتایج زمان واقعی و ترافیک به وب سایت شما از گوگل AdWords اما شما نیز افزایش خواهد یافت خود را در جستجوگرها با کیفیت به موتورهای جستجو می خواهید به ویژگی های وب سایت های که در حال گرفتن مقدار زیادی از ترافیک.

مشتاق به راه اندازی کمپین های بازاریابی خود را آنلاین? تماس با Oneclickhere برای غیر مشاوره تعهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید