در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها: که بیشتر موثر است ؟

[ad_1]

هنگام انجام بهینه سازی موتور جستجو یک وب مستر باید بداند که چه جستجوگرها ابزار و روش های موثر قادر به تمرکز او توجه در این روش ها و ابزار. دانستن اینکه کدام روش کمک خواهد کرد که یک وب سایت بیشتر برای رسیدن به آن مورد نظر رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی انتخاب شده کمک خواهد کرد که وب مستر و یا متخصص SEO در اولویت تکنیک های که عملکرد بهترین نتایج.

اگر شما جدید به صنعت جستجوگرها شما ممکن است تعجب که چرا SEO گرفتن مقدار زیادی از توجه. SEO یا بهینه سازی موتور جستجو عمل افزایش حضور آنلاین یک وب سایت یا یک وبلاگ با ساخت آن رتبه بالاتر در نتایج موتورهای جستجو. در گذشته بسیاری از وب سایت های تمرین شده اند نوع جستجوگرها است که مطلوب برای خوانندگان; همچنین به عنوان شناخته شده کلاه سیاه در جستجوگرها. گوگل ساخته شده برخی از تغییرات در سال گذشته به منظور بهبود خدمات خود را به افرادی که با استفاده از موتور جستجوی خود. که باعث کاهش اثربخشی black-hat SEO شده است و در صنعت برای بهتر را تغییر دهید.

به دانستن چه نوع از جستجوگرها نرم افزار و تکنیک های موثر شما باید آشنا با طبقه بندی از تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو. دو طبقه بندی SEO در صفحه و خارج از صفحه جستجوگرها.

آنچه که در صفحه جستجوگرها?

در جستجوگرها-صفحه متشکل از تکنیک های که استفاده می شود در هدف قرار دادن وب سایت خود را. اگر شما یک وب سایت و شما می خواهید آن را به رتبه بالاتر در نتایج جستجو از کلمات کلیدی انتخاب شده خود را, شما باید شروع به کار با ساخت وب سایت خود را آسان برای استفاده برای بازدید کنندگان است. برخی از تکنیک های که شما باید انجام دهید عبارتند از: اضافه کردن مطالب مرتبط با بسیار هدفمند کلمات کلیدی در بهبود ناوبری وب سایت و علاوه بر این از انواع متا تگ ها. چیزهای دیگر وجود دارد که شما می توانید انجام دهید برای بهبود کارایی وب سایت خود را, اما این سه آنهایی که اغلب استفاده می شود برای جستجوگرها.

آنچه که در خارج از صفحه جستجوگرها?

Off-page SEO از سوی دیگر شامل تکنیک های که شاغل هستند با استفاده از خارج از نفوذ به وب سایت خود را بهبود's رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجو. بحث برانگیز ترین از خارج از صفحه بهینه سازی موتور جستجو تکنیک های کشاورزی از لینک های ورودی. در گذشته داشتن بسیاری از لینک به وب سایت شما و مطالب دریافت مقدار زیادی از وزن در نتایج جستجو رتبه بندی. این به روز رسانی اخیر این تغییر همه که و کسانی که مورد آزار قرار گرفته اند این نوع از جستجوگرها جریمه شده است با اخذ رتبه پایین تر است. انواع دیگر خارج از صفحه جستجوگرها در حال ساخت خود گوگل نویسندگی در انتخاب سوله و انجام وبلاگ نویسی خوش آمدید.

که یکی از شما باید تمرکز ؟

در ابتدا شما باید به ایجاد وب سایت خود را's سودمندی. موتورهای جستجو به طور کلی می خواهم به توصیه وب سایت است که واقعا مفید به کاربران خود. این به این معنی انجام بسیاری از on-page SEO در آغاز راه است. اگر شما در حال انجام خود را در جستجوگرها-صفحه حق مردم آغاز خواهد شد به اطلاع مطالب خود را و شما شروع به گرفتن برخی از واقعی خارج از صفحه جستجوگرها. شما باید خود را افزایش off-page SEO زمانی که شما کاملا راضی با مفید از وب سایت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید