در صفحه جستجوگرها نکات و ترفندها برای رتبه های بالاتر

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو است که بخش مهمی از هر وب سایت است. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی در صفحه جستجوگرها نکات و ترفندها امروز با شما برای کمک به شما در بهبود وب سایت خود را دید و عملکرد در موتورهای جستجو.

انجام بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت شما شامل طیف گسترده ای از وظایف را می توان به دو بخش متفاوت است. این اولین بار است که در صفحه جستجوگرها و دوم خاموش است و صفحه در جستجوگرها. من با تمرکز در صفحه جستجوگرها در اینجا پس در صفحه جستجوگرها است که بخش اول موتور جستجو بهینه سازی استراتژی است که باید در برخورد با. در صفحه جستجوگرها نکات و ترفندها شما امروز شامل یک تنوع از اهداف و وظایف شما می توانید استفاده کنید برای بهینه سازی بهتر وب سایت شما و افزایش وب سایت خود را رتبه بندی موتور جستجو.

گوگل ساخته شده است که تعداد زیادی از به روز رسانی به آن خزنده الگوریتم بیش از چند سال گذشته است. این است که چرا این بسیار مهم است برای همیشه اطمینان از وب سایت خود و همه صفحات وب خود را مطابق با آخرین به روز رسانی مانند مرغ مگس خوار پاندا و پنگوئن. در صفحه جستجوگرها نکات و حقه های من در اینجا تمام خواهد شد کمک به شما برای دور ماندن از یک به روز رسانی و کمک خواهد کرد که شما را به نگه داشتن خود را رتبه بندی ثابت است.

1. بهینه سازی سرعت وب سایت شما

اولین چیزی که شما باید انجام دهید در هنگام انجام در صفحه جستجوگرها در وب سایت شما است که برای بهینه سازی سرعت وب سایت خود را. اگر وب سایت خود را طول می کشد بیش از حد طولانی برای بارگذاری آن را تحت تاثیر قرار دهد وب سایت خود را رتبه بندی موتور جستجو را در راه منفی.

شروع با چک کردن زمان با سرعت از وب سایت خود را و مقایسه سرعت خود را به سرعت از وب سایت رقیب خود را. سریعتر بارهای وب سایت خود را بهتر. اگر شما پیدا کنید که وب سایت شما طول می کشد برای بارگذاری از وب سایت رقیب خود را, سپس شما باید انجام برخی بهینه سازی برای سرعت بخشیدن به بارگذاری وب سایت خود را.

اگر وب سایت خود را سفارشی HTML یا PHP مبتنی بر وب سایت, شما باید شروع به خود را با CSS و فایل JS. استفاده از یک اسکریپت به خرد کردن آنها. این می تواند به کاهش اندازه آنها که در بازگشت خود را در سایت بارگذاری سریع تر. شما همچنین نیاز به بهینه سازی تصاویر در وب سایت شما – سعی کنید برای فشرده سازی آنها را به عنوان آنجا که ممکن است بدون از دست دادن بیش از حد کیفیت. تصاویر معمولا بزرگترین بخش از یک وب سایت می تواند بر زمان بارگذاری یک وب سایت توسط یک زن و شوهر از ثانیه است. فشرده سازی تصاویر خود را اجازه می دهد تا وب سایت خود را برای بارگذاری سریع تر.

وب سایت مبتنی بر سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس و نیز بسیار آسان برای سرعت بخشیدن به. به سادگی نصب یک پلاگین کش است که در خدمت وب سایت خود را به عنوان فایل های استاتیک. این کمک خواهد کرد که شما برای افزایش سرعت سایت و کاهش زمان بارگذاری.

2. شامل تگ های متا در وب سایت شما

حتی اگر متا تگ ها در نظر گرفته شود ارزش برخی از, آن است که هنوز هم مفید به استفاده از آنها در صفحات وب خود را. مهم ترین متا تگ می توان به تگ عنوان از وب سایت خود را – این متنی است که نشان می دهد تا در بالای نوار مرورگر هنگامی که وب سایت خود را قابل دسترسی است.

شما همچنین باید شامل متا تگ کلمات کلیدی و توضیحات در مورد هر یک از صفحات وب خود را. این را به موتورهای جستجو یک ایده از آنچه کلمات کلیدی شما در حال هدف قرار داده و اجازه خواهد داد که گوگل و دیگر موتورهای جستجو برای نمایش توضیحات مربوطه را برای وب سایت خود را در نتایج جستجو.

3. استفاده از برچسب در صفحات وب خود را

هنگامی که ساخت یک وب سایت آیا آن را سفارشی HTML یا PHP مبتنی بر وب سایت و یا طراحی یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس شما همیشه باید اطمینان حاصل شود که شما حق استفاده از برچسب در صفحات وب خود را.

با استفاده از راست دسته موتورهای جستجو مانند گوگل قادر خواهد بود به فهرست صفحات خود را آسان تر و رتبه بندی شما همچنین می توانید افزایش می دهد. این یک مزیت بزرگ برای صفحه در جستجوگرها.

شروع با استفاده از تگ هدر که در آن مناسب است. برچسب ها هدر شامل h1 است که هدر 1 برچسب شده است. این تگ استفاده می شود برای اصلی عناوین. پس از آن شما نیاز به استفاده از, h2, h3 و غیره خود را در زیر سربرگ برچسب ها. این نیز کمک می کند تا شما را به شکستن محتوا به بخش های مختلف.

تصاویر نیز باید حاوی برچسب مناسب مانند title و alt. این نیز اجازه می دهد تا تصاویر خود را به ایندکس شده توسط موتورهای جستجو بر اساس کلمات کلیدی خاص.

4. کلمه کلیدی-بهینه سازی مطالب خود را

برای رتبه بندی در موتورهای جستجو شما را به هدف قرار دادن کلمات کلیدی. فکر می کنم از کلمات کلیدی به عنوان عبارات جستجو – نظر مردم را به موتورهای جستجو برای پیدا کردن نتایج.

قبل از انتشار یا نوشتن محتوا برای وب سایت خود را با شروع تحقیقات کلمه کلیدی. تصمیم گیری در یک موضوع و سپس جستجو برای کلمات کلیدی مرتبط و را انتخاب کنید یک کلمه کلیدی است که بهترین کت و شلوار خود را محتوا است. مطمئن باشید که کلمه کلیدی نیست که بیش از حد رقابت و مطمئن شوید که وجود دارد به اندازه کافی بزرگ دوره جستجو برای کلمه کلیدی شما را انتخاب کنید.

انتخاب کلمات کلیدی دم بلند برای برخی از صفحات محتوای خود را نیز ایده خوبی است.

شما باید شامل کلمه کلیدی هدف خود را در صفحات خود را. شامل هدف قرار دادن کلمه کلیدی در عنوان صفحه خود را در هدر صفحه و همچنین در مطالب خود را. شامل کلمه کلیدی هدف خود را در اولین جمله / پاراگراف از مطالب خود چند بار در بدن و یک یا دو بار در پایان / نتیجه پاراگراف.

نتيجه گيری

در حالی که ساختمان بالا و قدرت بک لینک به وب سایت خود را بخش مهمی از بهینه سازی موتور جستجو انجام مناسب در صفحه جستجوگرها است فقط به عنوان مهم است. بدون مناسب در صفحه جستجوگرها شما نخواهد بود قادر به استفاده از تمام مزایای بهینه سازی موتور جستجو. یک لحظه و با استفاده از این صفحه در جستجوگرها نکات و ترفندها که من با شما به اشتراک گذاشته برای بررسی و اطمینان از وب سایت خود را در صفحه جستجوگرها است که مرتبط و موثر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید