دریافت صفحه اول در گوگل جستجو – SEO (بهینه سازی موتور جستجو) اصول و نکات

[ad_1]

آیا شما می خواهید برای دریافت به صفحه اول در گوگل ؟ اگر شما از یک صفحه وب و یا وبلاگ شما به احتمال زیاد در حال حاضر صفحه اول برای برخی از جستجوها. با یک بیت از جستجوگرها شما می توانید به دست آورید برای اولین بار در صفحه جستجوی بیشتر. و آن ساده است.

اولین و بارز ترین گام این است که فکر می کنم در مورد چه کلمات یا عبارات شما می خواهید به عنوان صفحه اول در.

هنگامی که شما که لیست تعیین کنید که چگونه بسیاری از مردم در جستجوی آن شرایط است. به بررسی کنید که چگونه محبوب یک جستجو است که شما نیاز به یک ابزار است. من با استفاده از Wordtracker (وجود دارد یک نسخه رایگان آنلاین). شماره بالاتر محبوب تر جستجو کنید. هیچ نقطه ای در تلاش برای بهینه سازی برای یک کلمه یا عبارت است که به ندرت جستجو کرد.

نیز وجود دارد هیچ نقطه ای در تلاش برای بهینه سازی برای یک کلمه است که بیش از حد محبوب به دلیل گرفتن رتبه بندی بالا وجود خواهد داشت و تقریبا غیر ممکن است.

فکر می کنم در مورد “دم دراز”

فکر می کنم در مورد چگونه مردم را جستجو کنید. مردم اغلب جستجو با یک سوال. به عنوان مثال از کجا می توانم پیدا کردن X ؟ یا از کجا پیدا کنم Y در کانادا. دیگر رشته رقابت کمتر شما را برای آن را بسیار آسان تر شما را رتبه بندی کنید.

بنابراین لیستی از عبارات شما می خواهید به “خود” و آنهایی که واقع بینانه به “خود”.

در حال حاضر آن بسیار ساده است. فقط با قرار دادن این کلمات و عبارات در عناوین, تصویر, توصیف, فیلم و متن خود را. عناوین مهم هستند. است که چرا یک وبلاگ به نام “میگو, ماهی, سوپ, دستور العمل” را دریافت کنید خوب گوگل آب در تمام 4 کلمات. بنابراین جستجو “سوپ میگو” را دریافت کنید اولین صفحه. یا “سوپ ماهی دستور” یا “دستور میگو” و غیره.

بله شما می خواهید به تکرار کلمات و عبارات اغلب در متن. این گفت: – نوشتن به طور طبیعی. هرگز اجازه SEO عنوان یک جایگزین برای محتوای خوب.

بنابراین شما انجام این کار و شما هنوز هم صفحه اول. چرا که شما لازم نیست به اندازه کافی اعتبار با گوگل. شما نیاز به یکی دیگر از ابزار رایگان برای بررسی این. من با استفاده از پلاگین فایرفاکس به نام searchstatus. آن را به من می دهد هر دو رتبه و الکسا رتبه هر صفحه وب. بالاتر رتبه شماره ها بهتر است. اعتبار بالا است و هدف نهایی خود را به عنوان چیزی است که شما می شود رتبه اول و الکسا به شما می گوید ترافیک (تعداد کمتر بهتر است)

چگونه شما افزایش رتبه شما?

این است همه چیز در مورد کیفیت لینک های ورودی. شما می خواهید مردم با اعتبار بالا (رتبه 4+) لینک به شما – به عنوان مثال Wall St مجله خواهد بود. بیشتر و بهتر است لینک رنک تقریبا لگاریتمی بنابراین یک رتبه 6 است به ارزش 10 بار یکی از 5 و غیره.

این گفته برای شما برای دریافت یک لینک از یک 8 امتیاز سایت مثل pornstars.com نمی خواهد افزایش رتبه خود در این نوع کسب و کار. سایت های رتبه بندی است برای ارتباط.

بهترین لینک های ورودی متنی هستند. بنابراین کسی که وبلاگ نویسی و گفت: من شنیده مدیریت زمان گورو John Doe صحبت می کنند و ارتباط از “مدیریت زمان گورو” بزرگ برای John Doe. دوم بهترین فیلم از لینک “John Doe”. سوم این است که فقط با داشتن یک لینک در یک لینک بدون هر زمینه است.

شما یک رتبه بالاتر اگر شما به روز رسانی مطالب خود را به طور منظم. است که چرا داشتن یک وبلاگ در سایت خود یک راه خوب برای افزایش رتبه بندی خود را.

وزش پیوند متقابل در درون خود ماده نیز افزایش خواهد یافت و رتبه خود و روشن برای گوگل آنچه در آن است که شما انجام دهد.

3 راه برای دریافت لینک به سایت شما:

1 – درخواست مودبانه. شما ممکن است همیشه نمی توانید یک لینک اما آن را هرگز لطمه می زند به درخواست.

2 – اظهار نظر در مورد دیگر مربوط به وبلاگ ها (و رتبه شما بنابراین شما چشم پوشی از کم رتبه و الکسا بالا). توجه داشته باشید که اکثر نظرات خود را تشکیل یک لینک. اما در خارج وجود دارد می شود مردم به شما نگاه کنید. شما نیاز مردم در نگاه به مسائل خود را برای آنها را به الهام به لینک به آن.

3 – باید از مواد خوب. مردم لینک با کیفیت. اما البته آنها باید آن را ببینید تا ترویج مطالب خود را:

باید آدرس خود را بر روی تمام مواد چاپ کارت سربرگ ایمیل فایل sig و غیره

نوشتن مهمان مقالات و وبلاگ در سمت راست (ترافیک بالا) مکان (بررسی الکسا).

روابط عمومی – دریافت مورد نوشته شده است

کمک به سایت های دیگر. به عنوان مثال نوشتن بررسی در آمازون پیوستن به مکالمات.

و یک کلمه از اخطار. هرگز بازی بازی ها (مانند خرید لینک کلیک کنید).

در پایان آن است که در مورد داشتن مواد با کیفیت خوب. و که در خارج وجود دارد به طوری که مردم خود را نگاه کنید مواد. مردم لینک با کیفیت بدون شما درخواست به عنوان طولانی به عنوان آنها در مورد آن می دانیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید